Atpakaļ

G0903 Datorvadība un datorzinātne Bakalaura
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem.
Visas grupas 1 2 3 4-EN
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Mate1003 Matemātika I A Lekcija
1, 2 gr.
04.02.2019-24.03.2019
G0907(PLK)

Āboltiņš Aivars
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1003 Matemātika I A Lekcija
1, 2 gr.
25.03.2019-26.05.2019
G0907(PLK)

Zeidmane Anda
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ1010 Programmēšanas pamati II A Lekcija
1, 2 gr.
G0907(PLK)

Šmits Ingus
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT1028 Datorvadības uzdevumi ražošanā A Lekcija
1, 2 gr.
2.ned.
Komašilovs Vitālijs
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ1010 Programmēšanas pamati II A Prakt.darbi
2 gr.
Smirnova Jekaterina
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II A Lekcija
1, 2 gr.
G0907(PLK)

Vītols Gatis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2017 Operētājsistēmas II A Lekcija
1, 2 gr.
G0907(PLK)

Mozga Ivars
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ1010 Programmēšanas pamati II A Prakt.darbi
4-EN gr.
Room 210
Smirnova Jekaterina
DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II A Prakt.darbi
1 gr.
Zeltiņa Rūta
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2017 Operētājsistēmas II A Prakt.darbi
2 gr.
Mozga Ivars
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT1028 Datorvadības uzdevumi ražošanā A Lekcija
4-EN gr.
Room 210
Komašilovs Vitālijs
InfT1028 Datorvadības uzdevumi ražošanā A Prakt.darbi
2 gr.
04.02.2019-28.04.2019
Komašilovs Vitālijs
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 ValoP254 Profesionālā angļu valoda II A Prakt.darbi
1, 4-EN gr.
Horgan Joseph Jack
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
SpoZ1002 Sports II C Prakt.darbi
1, 2 gr.
G0907(PLK)

Markevics Māris, Ozola Inta, Rimgaile Linda, Zonnenberga Gita, Alksne Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1

SpoZ1002 Sports II C Prakt.darbi
4-EN gr.
G0907(PLK)

Alksne Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II A Prakt.darbi
2 gr.
Zeltiņa Rūta
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2017 Operētājsistēmas II A Prakt.darbi
1 gr.
Mozga Ivars
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT1028 Datorvadības uzdevumi ražošanā A Prakt.darbi
4-EN gr.
Room 210
Komašilovs Vitālijs
InfT1028 Datorvadības uzdevumi ražošanā A Prakt.darbi
2 gr.
04.02.2019-28.04.2019
Komašilovs Vitālijs
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 ValoP254 Profesionālā angļu valoda II A Prakt.darbi
1, 4-EN gr.
Horgan Joseph Jack
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
SpoZ1002 Sports II C Prakt.darbi
1, 2 gr.
G0907(PLK)

Markevics Māris, Ozola Inta, Rimgaile Linda, Zonnenberga Gita, Alksne Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II A Prakt.darbi
3 gr.
Zeltiņa Rūta
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ1010 Programmēšanas pamati II A Prakt.darbi
1 gr.
Smirnova Jekaterina
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1003 Matemātika I A Prakt.darbi
2 gr.
Zeidmane Anda
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II A Prakt.darbi
4-EN gr.
Room 106
Zeltiņa Rūta
12.30-13.15 ValoP254 Profesionālā angļu valoda II A Prakt.darbi
1, 4-EN gr.
Horgan Joseph Jack
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ2017 Operētājsistēmas II A Prakt.darbi
3 gr.
Mozga Ivars
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT1028 Datorvadības uzdevumi ražošanā A Prakt.darbi
1 gr.
04.02.2019-28.04.2019
Komašilovs Vitālijs
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ1010 Programmēšanas pamati II A Prakt.darbi
3 gr.
Smirnova Jekaterina
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ1010 Programmēšanas pamati II A Lekcija
4-EN gr.
Room 210
Šmits Ingus
13.30-14.15 Mate1003 Matemātika I A Prakt.darbi
1 gr.
Zeidmane Anda
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP254 Profesionālā angļu valoda II A Prakt.darbi
2, 4-EN gr.
Horgan Joseph Jack
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība A Lekcija
1, 2 gr.
Sudārs Ritvars
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
ValoP254 Profesionālā angļu valoda II A Prakt.darbi
2 gr.
Orlova Irina
327. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2017 Operētājsistēmas II A Lekcija
4-EN gr.
Room 106
Mozga Ivars
InfT1028 Datorvadības uzdevumi ražošanā A Prakt.darbi
1 gr.
04.02.2019-28.04.2019
Komašilovs Vitālijs
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 Mate1003 Matemātika I A Prakt.darbi
1 gr.
Zeidmane Anda
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II A Lekcija
4-EN gr.
Room 210
Vītols Gatis
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība A Lekcija
1, 2 gr.
1.ned.
Sudārs Ritvars
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Mate1003 Matemātika I A Prakt.darbi
2 gr.
Zeidmane Anda
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2017 Operētājsistēmas II A Prakt.darbi
4-EN gr.
Room 106
Mozga Ivars
InfT1028 Datorvadības uzdevumi ražošanā A Prakt.darbi
3 gr.
04.02.2019-28.04.2019
Komašilovs Vitālijs
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 DatZ2055 Datoru uzbūve I A Lekcija
1, 2 gr.
G0907(PLK)

Žvagiņš Edijs
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība A Prakt.darbi
2 gr.
01.04.2019-26.05.2019
Valujeva Kristīne
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

ValoP254 Profesionālā angļu valoda II A Prakt.darbi
1 gr.
Pušinska Baiba
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Valo2056 Latviešu valoda II C Lekcija
4-EN gr.
Room 431 Faculty of Engineering
Līce-Zikmane Iveta
InfT1028 Datorvadības uzdevumi ražošanā A Prakt.darbi
3 gr.
04.02.2019-28.04.2019
Komašilovs Vitālijs
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 DatZ2055 Datoru uzbūve I A Lekcija
1, 2 gr.
G0907(PLK)

Žvagiņš Edijs
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība A Prakt.darbi
1 gr.
01.04.2019-26.05.2019
Valujeva Kristīne
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

ValoP254 Profesionālā angļu valoda II A Prakt.darbi
2 gr.
Pušinska Baiba
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Valo2056 Latviešu valoda II C Prakt.darbi
4-EN gr.
Room 431 Faculty of Engineering
Līce-Zikmane Iveta
17.30-18.15 ValoP254 Profesionālā angļu valoda II A Prakt.darbi
2 gr.
Orlova Irina
327. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5