Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Valo2031 Lietišķā komunikācija II Bp Prakt.darbi Horgan Joseph Jack 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Filz1015 Ētika, estētika Bv Lekcija Vuguls Juris 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
PolZ2004 Eiropas Savienības studijas Bt Lekcija Ķusis Jānis 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija G0816(PLK) Kļaviņš Uldis, Valujeva Kristīne, Abramenko Kaspars 302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
09.30-10.15 |
Valo2031 Lietišķā komunikācija II Bp Prakt.darbi Horgan Joseph Jack 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Filz1015 Ētika, estētika Bv Seminārs Vuguls Juris 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
PolZ2004 Eiropas Savienības studijas Bt Seminārs Ķusis Jānis 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Prakt.darbi G0816(PLK) Kļaviņš Uldis, Valujeva Kristīne, Abramenko Kaspars 302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
10.30-11.15 |
InfT1014 Informācijas tehnoloģijas II Bt Lekcija 2.ned. Mozga Ivars 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT1014 Informācijas tehnoloģijas II Bt Prakt.darbi 1.ned. Mozga Ivars 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
VadZ3019 Bezpeļņas sektors Bp Lekcija Bite Dina 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
PolZ3001 Pašvaldību organizācija Bp Lekcija G0816(PLK) Ķusis Jānis 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Soci2034 Socioloģija I Bv Lekcija Grīnfelde Anda 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
InfT1014 Informācijas tehnoloģijas II Bt Prakt.darbi Mozga Ivars 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
VadZ3019 Bezpeļņas sektors Bp Seminārs Bite Dina 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
PolZ3001 Pašvaldību organizācija Bp Seminārs G0816(PLK) Ķusis Jānis 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Soci2034 Socioloģija I Bv Seminārs Grīnfelde Anda 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi G0816(PLK) Markevics Māris, Zonnenberga Gita, Valainis Viktors, Ozola Inta, Anškins Andis zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
||||||
13.30-14.15 |
Valo2027 Angļu valoda ārējos sakaros II Bv Prakt.darbi Ozola Inese 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi G0816(PLK) Markevics Māris, Zonnenberga Gita, Valainis Viktors, Ozola Inta, Anškins Andis zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
|||||
14.30-15.15 |
Valo2027 Angļu valoda ārējos sakaros II Bv Prakt.darbi Ozola Inese 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Valo1052 Latviešu valodas stilistika Bp Prakt.darbi Draveniece Gunita 338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
15.30-16.15 |
Valo1052 Latviešu valodas stilistika Bp Seminārs Draveniece Gunita 338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |