Atpakaļ

G0507 Mežinženieris Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Nepilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem. 10-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
08.04.2019
1. grupa
Vucāns Roberts
139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
15.04.2019
2. grupa
Vucāns Roberts
135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ1015 Meža augsnes Bt Lekcija
09.04.2019
Vāle Jana
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

LauZ1015 Meža augsnes Bt Ieskaite ar atzīmi
16.04.2019
Vāle Jana
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
BūvZ1038 Mērniecība Bt Lekcija
03.04.2019
Silabriedis Gunārs
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ1038 Mērniecība Bt Lab.darbi
10.04.2019
Silabriedis Gunārs
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ1038 Mērniecība Bt Eksāmens
17.04.2019
Silabriedis Gunārs
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
04.04.2019
1. grupa
Vucāns Roberts
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
11.04.2019
2. grupa
Vucāns Roberts
139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MatZ3018 Meža prečzinība Bp Prakt.darbi
18.04.2019
Magaznieks Jānis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
05.04.2019
Skrupska Dace
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lekcija
12.04.2019
Magaznieks Jānis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
09.30-10.15 LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
08.04.2019
1. grupa
Vucāns Roberts
139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
15.04.2019
2. grupa
Vucāns Roberts
135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lekcija
01.04.2019
Saveļjevs Aleksandrs
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
LauZ1015 Meža augsnes Bt Lekcija
02.04.2019
Vāle Jana
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lekcija
09.04.2019
Vāle Jana
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Mate1033 Matemātika II Bv Lekcija
16.04.2019
Vintere Anna
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
BūvZ1038 Mērniecība Bt Lekcija
03.04.2019
Silabriedis Gunārs
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ1038 Mērniecība Bt Lab.darbi
10.04.2019
Silabriedis Gunārs
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
17.04.2019
Skrupska Dace
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
04.04.2019
1. grupa
Vucāns Roberts
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
11.04.2019
2. grupa
Vucāns Roberts
139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MatZ3018 Meža prečzinība Bp Prakt.darbi
18.04.2019
Magaznieks Jānis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
05.04.2019
Skrupska Dace
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lekcija
12.04.2019
Magaznieks Jānis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
10.30-11.15 LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
08.04.2019
1. grupa
Vucāns Roberts
139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
15.04.2019
1. grupa
Vucāns Roberts
135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lekcija
01.04.2019
Saveļjevs Aleksandrs
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
LauZ1015 Meža augsnes Bt Lekcija
02.04.2019
Vāle Jana
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1033 Matemātika II Bv Lekcija
09.04.2019
16.04.2019
Vintere Anna
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
BūvZ1038 Mērniecība Bt Lekcija
03.04.2019
Silabriedis Gunārs
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ1038 Mērniecība Bt Lab.darbi
10.04.2019
Silabriedis Gunārs
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
17.04.2019
Skrupska Dace
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
04.04.2019
1. grupa
Vucāns Roberts
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
11.04.2019
2. grupa
Vucāns Roberts
139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MatZ3018 Meža prečzinība Bp Prakt.darbi
18.04.2019
Magaznieks Jānis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
05.04.2019
Skrupska Dace
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lekcija
12.04.2019
Magaznieks Jānis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
11.30-12.15 LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
08.04.2019
2. grupa
Vucāns Roberts
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
15.04.2019
1. grupa
Vucāns Roberts
135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lekcija
01.04.2019
Saveļjevs Aleksandrs
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Mate1033 Matemātika II Bv Lekcija
09.04.2019
16.04.2019
Vintere Anna
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
02.04.2019
Skrupska Dace
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
BūvZ1038 Mērniecība Bt Lekcija
03.04.2019
Silabriedis Gunārs
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ1038 Mērniecība Bt Lab.darbi
10.04.2019
Silabriedis Gunārs
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Eksāmens
17.04.2019
Skrupska Dace
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
LauZ1015 Meža augsnes Bt Lekcija
11.04.2019
Vāle Jana
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lekcija
04.04.2019
Vāle Jana
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MatZ3018 Meža prečzinība Bp Prakt.darbi
18.04.2019
Magaznieks Jānis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
05.04.2019
Skrupska Dace
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lekcija
12.04.2019
Magaznieks Jānis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
12.30-13.15 LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
08.04.2019
2. grupa
Vucāns Roberts
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lab.darbi
15.04.2019
Saveļjevs Aleksandrs
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Mate1033 Matemātika II Bv Lekcija
16.04.2019
Vintere Anna
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Mate1033 Matemātika II Bv Prakt.darbi
09.04.2019
Vintere Anna
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
02.04.2019
Skrupska Dace
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
LauZ1015 Meža augsnes Bt Lekcija
11.04.2019
Vāle Jana
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lekcija
04.04.2019
Vāle Jana
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
08.04.2019
2. grupa
Vucāns Roberts
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lekcija
01.04.2019
Saveļjevs Aleksandrs
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lab.darbi
15.04.2019
Saveļjevs Aleksandrs
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Mate1033 Matemātika II Bv Prakt.darbi
09.04.2019
Vintere Anna
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
02.04.2019
Skrupska Dace
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
BūvZ1038 Mērniecība Bt Lekcija
03.04.2019
Silabriedis Gunārs
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ1038 Mērniecība Bt Lab.darbi
10.04.2019
Silabriedis Gunārs
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lab.darbi
17.04.2019
Saveļjevs Aleksandrs
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Mate1033 Matemātika II Bv Lekcija
11.04.2019
Vintere Anna
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1033 Matemātika II Bv Prakt.darbi
18.04.2019
Vintere Anna
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lekcija
12.04.2019
Magaznieks Jānis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
14.30-15.15 MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lekcija
01.04.2019
08.04.2019
Saveļjevs Aleksandrs
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lab.darbi
15.04.2019
Saveļjevs Aleksandrs
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
02.04.2019
Skrupska Dace
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MatZ3018 Meža prečzinība Bp Prakt.darbi
16.04.2019
Magaznieks Jānis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
BūvZ1038 Mērniecība Bt Lekcija
03.04.2019
Silabriedis Gunārs
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ1038 Mērniecība Bt Lab.darbi
10.04.2019
Silabriedis Gunārs
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lab.darbi
17.04.2019
Saveļjevs Aleksandrs
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Mate1033 Matemātika II Bv Lekcija
11.04.2019
Vintere Anna
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1033 Matemātika II Bv Prakt.darbi
18.04.2019
Vintere Anna
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
04.04.2019
Skrupska Dace
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lekcija
12.04.2019
Magaznieks Jānis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
15.30-16.15 MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lekcija
01.04.2019
08.04.2019
Saveļjevs Aleksandrs
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lab.darbi
15.04.2019
Saveļjevs Aleksandrs
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
09.04.2019
Skrupska Dace
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MatZ3018 Meža prečzinība Bp Prakt.darbi
16.04.2019
Magaznieks Jānis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
BūvZ1038 Mērniecība Bt Lekcija
03.04.2019
Silabriedis Gunārs
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ1038 Mērniecība Bt Lab.darbi
10.04.2019
Silabriedis Gunārs
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lab.darbi
17.04.2019
Saveļjevs Aleksandrs
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Mate1033 Matemātika II Bv Prakt.darbi
11.04.2019
18.04.2019
Vintere Anna
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
04.04.2019
Skrupska Dace
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lekcija
12.04.2019
Magaznieks Jānis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
16.30-17.15 ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
09.04.2019
Skrupska Dace
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MatZ3018 Meža prečzinība Bp Prakt.darbi
16.04.2019
Magaznieks Jānis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
BūvZ1038 Mērniecība Bt Lekcija
03.04.2019
Silabriedis Gunārs
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ1038 Mērniecība Bt Lab.darbi
10.04.2019
Silabriedis Gunārs
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lab.darbi
17.04.2019
Saveļjevs Aleksandrs
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Mate1033 Matemātika II Bv Prakt.darbi
11.04.2019
18.04.2019
Vintere Anna
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
04.04.2019
Skrupska Dace
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lekcija
12.04.2019
Magaznieks Jānis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
17.30-18.15 ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
09.04.2019
Skrupska Dace
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MatZ3018 Meža prečzinība Bp Prakt.darbi
16.04.2019
Magaznieks Jānis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Mate1033 Matemātika II Bv Eksāmens
18.04.2019
Vintere Anna
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2