Atpakaļ

G0413 Mašīnu projektēšana un ražošana Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Mate1030 Matemātika II Bt Lekcija
Strupule Liene
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ3031 Materiālu mācība Bp Lekcija
G0402(PLK)

Vērdiņš Gunārs
429. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4030 Metālapstrāde I Bp Prakt.darbi
Ziemelis Mārtiņš
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP219 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
09.30-10.15 Mate1030 Matemātika II Bt Prakt.darbi
Strupule Liene
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ3031 Materiālu mācība Bp Lekcija
G0402(PLK)

Vērdiņš Gunārs
429. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2032 Fizika I Bt Lab.darbi
1.ned.
Gajevskis Antons, Rumba Janīna
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MašZ4030 Metālapstrāde I Bp Prakt.darbi
2.ned.
Ziemelis Mārtiņš
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP219 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
10.30-11.15 Ekon4005 Uzņēmējdarbība I Bv Lekcija
G0402(PLK)

Zvirgzdiņa Simona
429. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2032 Fizika I Bt Lekcija
Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi
G0419(PLK)
G0412(PLK)
G0402(PLK)

Alksne Inta, Anškins Andis, Cīrule Marina, Ozola Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Markevics Māris, Rimgaile Linda
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
G0412(PLK)
G0402(PLK)

Karlsons Uldis
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
11.30-12.15 Ekon4005 Uzņēmējdarbība I Bv Prakt.darbi
Zvirgzdiņa Simona
339. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ2039 Inženiergrafika Bt Prakt.darbi
1.1.
Nulle Imants
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4030 Metālapstrāde I Bp Lab.darbi
1.2.
Ziemelis Mārtiņš
103. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi
G0419(PLK)
G0412(PLK)
G0402(PLK)

Alksne Inta, Anškins Andis, Cīrule Marina, Ozola Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Markevics Māris, Rimgaile Linda
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Prakt.darbi
Brizga Dace
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
12.30-13.15 Mate1030 Matemātika II Bt Prakt.darbi
2.ned.
1.1.
Sergejeva Natālija
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2045 Informātika II Bt Lekcija
1.ned.
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ2039 Inženiergrafika Bt Prakt.darbi
1.1.
Nulle Imants
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3031 Materiālu mācība Bp Lab.darbi
1.2.
Lāceklis-Bertmanis Jānis
202. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2032 Fizika I Bt Lekcija
2.ned.
Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2032 Fizika I Bt Prakt.darbi
1.ned.
Gajevskis Antons
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 Mate1030 Matemātika II Bt Prakt.darbi
1.ned.
1.2.
Strupule Liene
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2045 Informātika II Bt Lab.darbi
1.ned.
1.1.
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2045 Informātika II Bt Lab.darbi
2.ned.
1.2.
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ2039 Inženiergrafika Bt Prakt.darbi
1.1.
Nulle Imants
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4030 Metālapstrāde I Bp Lekcija
2.ned.
Ziemelis Mārtiņš
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ2039 Inženiergrafika Bt Prakt.darbi
1.2.
Šmits Mareks
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4030 Metālapstrāde I Bp Lab.darbi
1.1.
Ziemelis Mārtiņš
103. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
14.30-15.15 LauZ2039 Inženiergrafika Bt Prakt.darbi
1.2.
Šmits Mareks
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3031 Materiālu mācība Bp Lab.darbi
1.1.
Lāceklis-Bertmanis Jānis
202. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
15.30-16.15 LauZ2039 Inženiergrafika Bt Prakt.darbi
1.2.
Šmits Mareks
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5