Atpakaļ

G0412 Lietišķā enerģētika Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Nepilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem. 10-sem.
Teorētiskā elektrotehnika ievadnodarbība, 19.02. plkst. 10.30, 316. telpa A. Galiņš
Lietišķā elektrotehnika ievadnodarbība 13.02. plkst. 12.30, 316. telpa TF R. Šeļegovskis
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Mate1030 Matemātika II Bt Lekcija
28.01.2019
Strupule Liene
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1030 Matemātika II Bt Lekcija
29.01.2019
Strupule Liene
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2032 Fizika I Bt Prakt.darbi
19.02.2019
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2018 Informātika I Bt Prakt.darbi
05.02.2019
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate1030 Matemātika II Bt Lekcija
30.01.2019
Strupule Liene
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2032 Fizika I Bt Lekcija
06.02.2019
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2018 Informātika I Bt Prakt.darbi
20.02.2019
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate1030 Matemātika II Bt Prakt.darbi
07.02.2019
G0402(NLN)

Strupule Liene
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1030 Matemātika II Bt Prakt.darbi
21.02.2019
G0402(NLN)

Strupule Liene
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1030 Matemātika II Bt Prakt.darbi
14.02.2019
G0402(NLN)

Strupule Liene
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1030 Matemātika II Bt Lekcija
31.01.2019
Strupule Liene
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP180 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
22.02.2019
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
09.30-10.15 Mate1030 Matemātika II Bt Lekcija
28.01.2019
Strupule Liene
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2032 Fizika I Bt Lab.darbi
18.02.2019
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1030 Matemātika II Bt Lekcija
29.01.2019
Strupule Liene
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2032 Fizika I Bt Prakt.darbi
19.02.2019
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2018 Informātika I Bt Prakt.darbi
05.02.2019
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate1030 Matemātika II Bt Lekcija
30.01.2019
Strupule Liene
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2032 Fizika I Bt Lekcija
06.02.2019
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2018 Informātika I Bt Prakt.darbi
20.02.2019
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate1030 Matemātika II Bt Prakt.darbi
07.02.2019
G0402(NLN)

Strupule Liene
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1030 Matemātika II Bt Prakt.darbi
21.02.2019
G0402(NLN)

Strupule Liene
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1030 Matemātika II Bt Prakt.darbi
14.02.2019
G0402(NLN)

Strupule Liene
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1030 Matemātika II Bt Lekcija
31.01.2019
Strupule Liene
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP180 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
22.02.2019
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
10.30-11.15 Fizi2032 Fizika I Bt Lab.darbi
18.02.2019
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2018 Informātika I Bt Prakt.darbi
05.02.2019
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2018 Informātika I Bt Prakt.darbi
29.01.2019
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2032 Fizika I Bt Lekcija
30.01.2019
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ETehP002 Ievirze enerģētiķa profesijā Bp Lekcija
06.02.2019
Kanceviča Liene
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2018 Informātika I Bt Prakt.darbi
20.02.2019
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate1030 Matemātika II Bt Prakt.darbi
07.02.2019
G0402(NLN)

Strupule Liene
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1030 Matemātika II Bt Prakt.darbi
21.02.2019
G0402(NLN)

Strupule Liene
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2032 Fizika I Bt Prakt.darbi
14.02.2019
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP180 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
22.02.2019
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
11.30-12.15 Fizi2032 Fizika I Bt Lab.darbi
18.02.2019
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2018 Informātika I Bt Prakt.darbi
05.02.2019
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2018 Informātika I Bt Prakt.darbi
29.01.2019
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2032 Fizika I Bt Lekcija
30.01.2019
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2018 Informātika I Bt Prakt.darbi
20.02.2019
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2032 Fizika I Bt Prakt.darbi
14.02.2019
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP180 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
22.02.2019
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 Fizi2032 Fizika I Bt Lab.darbi
18.02.2019
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2032 Fizika I Bt Lekcija
05.02.2019
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2018 Informātika I Bt Prakt.darbi
29.01.2019
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2032 Fizika I Bt Lekcija
30.01.2019
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Prakt.darbi
07.02.2019
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Abramenko Kaspars
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija
31.01.2019
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Abramenko Kaspars
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija
14.02.2019
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Abramenko Kaspars
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Prakt.darbi
21.02.2019
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Abramenko Kaspars
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Prakt.darbi
22.02.2019
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Abramenko Kaspars
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
13.30-14.15 Fizi2032 Fizika I Bt Lekcija
28.01.2019
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1030 Matemātika II Bt Prakt.darbi
12.02.2019
G0402(NLN)

Strupule Liene
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2032 Fizika I Bt Lekcija
05.02.2019
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2018 Informātika I Bt Prakt.darbi
29.01.2019
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP180 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
06.02.2019
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP180 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
30.01.2019
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP180 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
13.02.2019
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP180 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
20.02.2019
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Prakt.darbi
07.02.2019
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Abramenko Kaspars
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija
31.01.2019
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Abramenko Kaspars
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija
14.02.2019
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Abramenko Kaspars
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Prakt.darbi
21.02.2019
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Abramenko Kaspars
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Prakt.darbi
22.02.2019
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Abramenko Kaspars
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
14.30-15.15 Mate1030 Matemātika II Bt Prakt.darbi
11.02.2019
G0402(NLN)

Strupule Liene
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2032 Fizika I Bt Lekcija
28.01.2019
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1030 Matemātika II Bt Prakt.darbi
12.02.2019
G0402(NLN)

Strupule Liene
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2032 Fizika I Bt Lekcija
05.02.2019
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2018 Informātika I Bt Prakt.darbi
19.02.2019
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP180 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
06.02.2019
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP180 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
30.01.2019
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP180 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
13.02.2019
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP180 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
20.02.2019
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Prakt.darbi
07.02.2019
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Abramenko Kaspars
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija
31.01.2019
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Abramenko Kaspars
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija
14.02.2019
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Abramenko Kaspars
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
15.30-16.15 Mate1030 Matemātika II Bt Prakt.darbi
11.02.2019
G0402(NLN)

Strupule Liene
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2032 Fizika I Bt Lekcija
28.01.2019
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2018 Informātika I Bt Prakt.darbi
19.02.2019
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP180 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
06.02.2019
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP180 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
30.01.2019
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP180 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
13.02.2019
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP180 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
20.02.2019
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Prakt.darbi
07.02.2019
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Abramenko Kaspars
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija
31.01.2019
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Abramenko Kaspars
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija
14.02.2019
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Abramenko Kaspars
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
16.30-17.15 DatZ2018 Informātika I Bt Prakt.darbi
19.02.2019
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
17.30-18.15 DatZ2018 Informātika I Bt Prakt.darbi
19.02.2019
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5