Atpakaļ

G0412 Lietišķā enerģētika Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 MašZ3005 Konstrukciju materiālu tehnoloģijas I Bp Lekcija
18.03.2019-26.05.2019
Lāceklis-Bertmanis Jānis
202. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2032 Fizika I Bt Lekcija
18.03.2019-26.05.2019
Gajevskis Antons
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2032 Fizika I Bt Lekcija
13.05.2019-26.05.2019
Gajevskis Antons
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2032 Fizika I Bt Prakt.darbi
11.03.2019-05.05.2019
Gajevskis Antons
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1030 Matemātika II Bt Lekcija
18.03.2019-28.04.2019
Strupule Liene
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1030 Matemātika II Bt Prakt.darbi
29.04.2019-26.05.2019
Strupule Liene
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 MašZ3005 Konstrukciju materiālu tehnoloģijas I Bp Prakt.darbi
18.03.2019-26.05.2019
Lāceklis-Bertmanis Jānis
202. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2032 Fizika I Bt Lekcija
18.03.2019-26.05.2019
Gajevskis Antons
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2019 Informātika II Bt Lekcija
18.03.2019-12.05.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate1030 Matemātika II Bt Prakt.darbi
18.03.2019-26.05.2019
Strupule Liene
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija
18.03.2019-26.05.2019
Šeļegovskis Raimunds
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP180 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
18.03.2019-26.05.2019
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi
G0419(PLK)
G0402(PLK)
G0413(PLK)

Alksne Inta, Anškins Andis, Cīrule Marina, Ozola Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Markevics Māris, Rimgaile Linda
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
Mate1030 Matemātika II Bt Prakt.darbi
18.03.2019-12.05.2019
Strupule Liene
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1030 Matemātika II Bt Prakt.darbi
13.05.2019-26.05.2019
Strupule Liene
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija
18.03.2019-26.05.2019
Šeļegovskis Raimunds
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Ener4001 Elektrodrošība Bp Lekcija
18.03.2019-12.05.2019
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi
G0419(PLK)
G0402(PLK)
G0413(PLK)

Alksne Inta, Anškins Andis, Cīrule Marina, Ozola Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Markevics Māris, Rimgaile Linda
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
Ener4001 Elektrodrošība Bp Prakt.darbi
18.03.2019-12.05.2019
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 DatZ2019 Informātika II Bt Lab.darbi
18.03.2019-26.05.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
13.30-14.15 ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lab.darbi
18.03.2019-26.05.2019
Šeļegovskis Raimunds
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2032 Fizika I Bt Lab.darbi
18.03.2019-12.05.2019
Gajevskis Antons
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2032 Fizika I Bt Lekcija
13.05.2019-26.05.2019
Gajevskis Antons
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2019 Informātika II Bt Lab.darbi
18.03.2019-26.05.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP180 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
18.03.2019-26.05.2019
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
14.30-15.15 ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lab.darbi
18.03.2019-26.05.2019
Šeļegovskis Raimunds
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate1030 Matemātika II Bt Lekcija
18.03.2019-26.05.2019
Strupule Liene
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2019 Informātika II Bt Lab.darbi
18.03.2019-14.04.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP180 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
18.03.2019-26.05.2019
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
15.30-16.15 ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lab.darbi
15.04.2019-12.05.2019
Šeļegovskis Raimunds
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija
18.03.2019-14.04.2019
Šeļegovskis Raimunds
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ3005 Konstrukciju materiālu tehnoloģijas I Bp Lekcija
18.03.2019-28.04.2019
Lāceklis-Bertmanis Jānis
202. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP180 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
06.05.2019-19.05.2019
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
16.30-17.15 MašZ3005 Konstrukciju materiālu tehnoloģijas I Bp Lab.darbi
18.03.2019-28.04.2019
Lāceklis-Bertmanis Jānis
202. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5