Atpakaļ

G0331 Ainavu arhitektūra un plānošana Bakalaura
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 VidZ3018 Ģeogrāfiskās informācijas sistēmas B Lekcija
Lagzdiņš Ainis
901. aud. (9. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Arhi2063 Digitālie rīki ainavu projektos II A Lekcija
04.02.2019-05.05.2019
lekc./lab.d.
Mengots Artūrs
31. aud. (. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi2063 Digitālie rīki ainavu projektos II A Lekcija
06.05.2019-26.05.2019
lekc./lab.d.
Markova Madara
31. aud. (. stāvs), VBF, Rīgas iela 22
Arhi2071 Ainavu arhitektūras projektu grafika I A Lab.darbi
06.03.2019
20.03.2019
03.04.2019
17.04.2019
01.05.2019
15.05.2019
1.1.
Vronskis Olafs
419. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lekcija
04.02.2019-21.04.2019
lekc./pr.d.
Īle Una
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lekcija
26.04.2019
Danenberga Ligita
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lab.darbi
1.ned.-29.04.2019-26.05.2019
1.1.
Danenberga Ligita
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lab.darbi
2.ned.-29.04.2019-26.05.2019
1.2.
Danenberga Ligita
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22
09.30-10.15 VidZ3018 Ģeogrāfiskās informācijas sistēmas B Prakt.darbi
1.ned.
1.1. pr.d./lab.d.
Lagzdiņš Ainis
901. aud. (9. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

VidZ3018 Ģeogrāfiskās informācijas sistēmas B Prakt.darbi
2.ned.
1.2. pr.d./lab.d.
Lagzdiņš Ainis
901. aud. (9. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Arhi2063 Digitālie rīki ainavu projektos II A Lekcija
04.02.2019-05.05.2019
lekc./lab.d.
Mengots Artūrs
31. aud. (. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi2063 Digitālie rīki ainavu projektos II A Lekcija
06.05.2019-26.05.2019
lekc./lab.d.
Markova Madara
31. aud. (. stāvs), VBF, Rīgas iela 22
Arhi2066 Ainavu ekoloģija un vides aizsardzība A Lekcija
27.02.2019
27.03.2019
Straupe Inga
57. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Arhi2071 Ainavu arhitektūras projektu grafika I A Lekcija
06.02.2019
20.02.2019
Vronskis Olafs
419. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Arhi2071 Ainavu arhitektūras projektu grafika I A Lab.darbi
06.03.2019
20.03.2019
03.04.2019
17.04.2019
01.05.2019
15.05.2019
1.2.
Vronskis Olafs
419. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Arhi2071 Ainavu arhitektūras projektu grafika I A Lekcija
07.02.2019
21.02.2019
07.03.2019
21.03.2019
04.04.2019
18.04.2019
02.05.2019
16.05.2019
lekc./lab.d.
Lāčauniece Iveta
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi2071 Ainavu arhitektūras projektu grafika I A Lekcija
14.02.2019
28.02.2019
14.03.2019
28.03.2019
11.04.2019
25.04.2019
09.05.2019
23.05.2019
lekc./lab.d.
Vugule Kristīne
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22
Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lekcija
04.02.2019-21.04.2019
lekc./pr.d.
Īle Una
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lekcija
26.04.2019
Danenberga Ligita
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lab.darbi
1.ned.-29.04.2019-26.05.2019
1.1.
Danenberga Ligita
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lab.darbi
2.ned.-29.04.2019-26.05.2019
1.2.
Danenberga Ligita
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22
10.30-11.15 VidZ3018 Ģeogrāfiskās informācijas sistēmas B Prakt.darbi
1.ned.
1.1. pr.d./lab.d.
Lagzdiņš Ainis
901. aud. (9. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

VidZ3018 Ģeogrāfiskās informācijas sistēmas B Prakt.darbi
2.ned.
1.2. pr.d./lab.d.
Lagzdiņš Ainis
901. aud. (9. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Arhi2063 Digitālie rīki ainavu projektos II A Lekcija
04.02.2019-05.05.2019
lekc./lab.d.
Mengots Artūrs
31. aud. (. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi2063 Digitālie rīki ainavu projektos II A Lekcija
06.05.2019-26.05.2019
lekc./lab.d.
Markova Madara
31. aud. (. stāvs), VBF, Rīgas iela 22
Arhi2066 Ainavu ekoloģija un vides aizsardzība A Lekcija
04.02.2019-24.02.2019
Abramenko Kaspars
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Arhi2066 Ainavu ekoloģija un vides aizsardzība A Lab.darbi
13.03.2019
1.1.
Abramenko Kaspars
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Arhi2066 Ainavu ekoloģija un vides aizsardzība A Lab.darbi
20.03.2019
1.1.
Liepa Līga
57. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Arhi2066 Ainavu ekoloģija un vides aizsardzība A Lekcija
27.02.2019
27.03.2019
Straupe Inga
57. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Arhi2066 Ainavu ekoloģija un vides aizsardzība A Lekcija
03.04.2019
24.04.2019
01.05.2019
Zigmunde Daiga
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi2066 Ainavu ekoloģija un vides aizsardzība A Lab.darbi
06.03.2019
10.04.2019
17.04.2019
08.05.2019
15.05.2019
22.05.2019
Zigmunde Daiga
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi2066 Ainavu ekoloģija un vides aizsardzība A Lab.darbi
13.03.2019
1.2.
Liepa Līga
57. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Arhi2066 Ainavu ekoloģija un vides aizsardzība A Lab.darbi
20.03.2019
1.2.
Abramenko Kaspars
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Arhi2071 Ainavu arhitektūras projektu grafika I A Lekcija
14.02.2019
28.02.2019
14.03.2019
28.03.2019
11.04.2019
25.04.2019
09.05.2019
23.05.2019
lekc./lab.d.
Liepa Valdis
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22
Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lekcija
04.02.2019-21.04.2019
lekc./pr.d.
Īle Una
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Prakt.darbi
26.04.2019
Danenberga Ligita
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lab.darbi
1.ned.-29.04.2019-26.05.2019
1.1.
Danenberga Ligita
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lab.darbi
2.ned.-29.04.2019-26.05.2019
1.2.
Danenberga Ligita
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22
11.30-12.15 Arhi2066 Ainavu ekoloģija un vides aizsardzība A Lekcija
04.02.2019-24.02.2019
Abramenko Kaspars
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Arhi2066 Ainavu ekoloģija un vides aizsardzība A Lab.darbi
13.03.2019
1.1.
Abramenko Kaspars
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Arhi2066 Ainavu ekoloģija un vides aizsardzība A Lab.darbi
20.03.2019
1.1.
Liepa Līga
57. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Arhi2066 Ainavu ekoloģija un vides aizsardzība A Lekcija
03.04.2019
24.04.2019
01.05.2019
Zigmunde Daiga
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi2066 Ainavu ekoloģija un vides aizsardzība A Lab.darbi
06.03.2019
10.04.2019
17.04.2019
08.05.2019
15.05.2019
22.05.2019
Zigmunde Daiga
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi2066 Ainavu ekoloģija un vides aizsardzība A Lab.darbi
13.03.2019
1.2.
Liepa Līga
57. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Arhi2066 Ainavu ekoloģija un vides aizsardzība A Lab.darbi
20.03.2019
1.2.
Abramenko Kaspars
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lekcija
04.02.2019-21.04.2019
lekc./pr.d.
Īle Una
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Prakt.darbi
26.04.2019
Danenberga Ligita
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lab.darbi
1.ned.-29.04.2019-26.05.2019
1.1.
Danenberga Ligita
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lab.darbi
2.ned.-29.04.2019-26.05.2019
1.2.
Danenberga Ligita
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22
12.30-13.15 Arhi2070 Arhitektūras un ainavu arhitektūras mākslas vēsture II A Lekcija
lekc./lab.d.
Rubene Silvija
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22
Arhi2067 Dabas teritorijas A Lekcija
07.02.2019
14.02.2019
Ņitavska Natalija
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi2067 Dabas teritorijas A Lekcija
21.02.2019
28.02.2019
Zigmunde Daiga
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi2067 Dabas teritorijas A Lekcija
21.03.2019
18.04.2019
Vugule Kristīne
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi2067 Dabas teritorijas A Lab.darbi
28.03.2019
11.04.2019
Ņitavska Natalija, Kalniņa Anna
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi2067 Dabas teritorijas A Lab.darbi
07.03.2019
04.04.2019
25.04.2019
02.05.2019
09.05.2019
16.05.2019
Kalniņa Anna, Vugule Kristīne
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22
Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lab.darbi
1.ned.-04.02.2019-31.03.2019
1.1.
Īle Una
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lab.darbi
2.ned.-04.02.2019-31.03.2019
1.2.
Īle Una
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Prakt.darbi
26.04.2019
Danenberga Ligita
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22
13.30-14.15 Arhi2070 Arhitektūras un ainavu arhitektūras mākslas vēsture II A Lekcija
lekc./lab.d.
Rubene Silvija
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22
Arhi2067 Dabas teritorijas A Lekcija
07.02.2019
14.02.2019
Ņitavska Natalija
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi2067 Dabas teritorijas A Lekcija
21.02.2019
28.02.2019
Zigmunde Daiga
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi2067 Dabas teritorijas A Lekcija
21.03.2019
18.04.2019
Vugule Kristīne
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi2067 Dabas teritorijas A Lab.darbi
28.03.2019
11.04.2019
Ņitavska Natalija, Kalniņa Anna
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi2067 Dabas teritorijas A Lab.darbi
07.03.2019
04.04.2019
25.04.2019
02.05.2019
09.05.2019
16.05.2019
Kalniņa Anna, Vugule Kristīne
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22
Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lab.darbi
1.ned.-04.02.2019-31.03.2019
1.1.
Īle Una
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Lab.darbi
2.ned.-04.02.2019-31.03.2019
1.2.
Īle Una
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi1028 Ārtelpas materiālu mācība B Prakt.darbi
26.04.2019
Danenberga Ligita
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22
14.30-15.15 SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi
Anškins Andis, Ozola Inta, Alksne Inta, Rimgaile Linda, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Markevics Māris
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
Arhi2070 Arhitektūras un ainavu arhitektūras mākslas vēsture II A Lekcija
lekc./lab.d.
Rubene Silvija
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22
Arhi2067 Dabas teritorijas A Lekcija
14.02.2019
Ņitavska Natalija
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi2067 Dabas teritorijas A Lekcija
21.03.2019
Vugule Kristīne
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi2067 Dabas teritorijas A Lab.darbi
07.02.2019
28.03.2019
11.04.2019
Ņitavska Natalija, Kalniņa Anna
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi2067 Dabas teritorijas A Lab.darbi
21.02.2019
28.02.2019
14.03.2019
Vugule Kristīne, Zigmunde Daiga
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi2067 Dabas teritorijas A Lab.darbi
07.03.2019
04.04.2019
18.04.2019
25.04.2019
02.05.2019
09.05.2019
16.05.2019
Kalniņa Anna, Vugule Kristīne
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22
15.30-16.15 SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi
Anškins Andis, Ozola Inta, Alksne Inta, Rimgaile Linda, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Markevics Māris
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
Arhi2067 Dabas teritorijas A Lekcija
14.02.2019
Ņitavska Natalija
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi2067 Dabas teritorijas A Lekcija
21.03.2019
Vugule Kristīne
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi2067 Dabas teritorijas A Lab.darbi
07.02.2019
28.03.2019
11.04.2019
Ņitavska Natalija, Kalniņa Anna
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi2067 Dabas teritorijas A Lab.darbi
21.02.2019
28.02.2019
14.03.2019
Vugule Kristīne, Zigmunde Daiga
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

Arhi2067 Dabas teritorijas A Lab.darbi
07.03.2019
04.04.2019
18.04.2019
25.04.2019
02.05.2019
09.05.2019
16.05.2019
Kalniņa Anna, Vugule Kristīne
6. aud. (1. stāvs), VBF, Rīgas iela 22