Atpakaļ

G0215 Lauksaimniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem.
Visas grupas 1 2
Lauksaimniecības pamati (mācību prakse) 27.05.2019.- 07.06.2019.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lekcija
2.ned.-04.02.2019-21.04.2019
Alsiņa Ina
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Filz1018 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs
1 gr.
04.02.2019-28.04.2019
Leikuma Ināra
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP031 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā I Bv Prakt.darbi
2 gr.
04.02.2019-12.05.2019
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-04.02.2019-31.03.2019
2.1.
Melngalvis Indulis
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-04.02.2019-31.03.2019
2.1.
Pelēce Ilze
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1001 Botānika Bt Lab.darbi
2 gr.
04.02.2019-28.04.2019
2.2.
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lekcija
1 gr.
1.ned.-04.02.2019-28.04.2019
1.1.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lekcija
1 gr.
2.ned.-04.02.2019-28.04.2019
1.2.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
1 gr.
2.ned.-04.02.2019-28.04.2019
1.1.
Ozola Gita
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
1 gr.
1.ned.-04.02.2019-28.04.2019
1.2.
Ozola Gita
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
04.02.2019-31.03.2019
Bērziņš Andris
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

VadZ3024 Uzņēmuma vadīšanas pamati Bv Lekcija
01.04.2019-12.05.2019
Jankova Līga
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
1 gr.
04.02.2019-31.03.2019
Gross Uldis, Gavare Zanda
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lekcija
04.02.2019-21.04.2019
Alsiņa Ina
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Filz1018 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs
1 gr.
04.02.2019-28.04.2019
Leikuma Ināra
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP031 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā I Bv Prakt.darbi
2 gr.
04.02.2019-12.05.2019
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-04.02.2019-31.03.2019
2.1.
Melngalvis Indulis
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-04.02.2019-31.03.2019
2.1.
Pelēce Ilze
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1001 Botānika Bt Lab.darbi
2 gr.
04.02.2019-28.04.2019
2.2.
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lekcija
1 gr.
1.ned.-04.02.2019-28.04.2019
1.1.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lekcija
1 gr.
2.ned.-04.02.2019-28.04.2019
1.2.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
1 gr.
2.ned.-04.02.2019-28.04.2019
1.1.
Ozola Gita
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
1 gr.
1.ned.-04.02.2019-28.04.2019
1.2.
Ozola Gita
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
VadZ3024 Uzņēmuma vadīšanas pamati Bv Lekcija
04.02.2019-12.05.2019
Jankova Līga
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
1 gr.
04.02.2019-31.03.2019
Gross Uldis, Gavare Zanda
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi
G0703(PLK)

Anškins Andis, Ozola Inta, Markevics Māris, Rimgaile Linda, Alksne Inta, Visocka Jeļena, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
Filz1018 Filozofija, ētika, estētika Bv Lekcija
04.03.2019-12.05.2019
Leikuma Ināra
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP031 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā I Bv Prakt.darbi
2 gr.
04.02.2019-03.03.2019
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lekcija
1 gr.
1.ned.-04.02.2019-28.04.2019
1.1.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lekcija
1 gr.
2.ned.-04.02.2019-28.04.2019
1.2.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Filz1018 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs
2 gr.
04.02.2019-28.04.2019
Leikuma Ināra
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
1 gr.
2.ned.-04.02.2019-28.04.2019
1.1.
Ozola Gita
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
1 gr.
1.ned.-04.02.2019-28.04.2019
1.2.
Ozola Gita
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
VadZ3024 Uzņēmuma vadīšanas pamati Bv Lekcija
04.02.2019-28.04.2019
Jankova Līga
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ3024 Uzņēmuma vadīšanas pamati Bv Prakt.darbi
1 gr.
29.04.2019-12.05.2019
Jankova Līga
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
04.02.2019-31.03.2019
Gavare Zanda, Rumba Janīna
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi
G0703(PLK)

Anškins Andis, Ozola Inta, Markevics Māris, Rimgaile Linda, Alksne Inta, Visocka Jeļena, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
Filz1018 Filozofija, ētika, estētika Bv Lekcija
04.02.2019-12.05.2019
Leikuma Ināra
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Filz1018 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs
2 gr.
04.02.2019-28.04.2019
Leikuma Ināra
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
VadZ3024 Uzņēmuma vadīšanas pamati Bv Prakt.darbi
1 gr.
04.02.2019-31.03.2019
Jankova Līga
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ3024 Uzņēmuma vadīšanas pamati Bv Prakt.darbi
1 gr.
01.04.2019-12.05.2019
Jankova Līga
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
04.02.2019-31.03.2019
Gavare Zanda, Rumba Janīna
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 Biol1001 Botānika Bt Lekcija
04.02.2019-31.03.2019
Šulcs Viesturs
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

ValoP031 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā I Bv Prakt.darbi
1 gr.
01.04.2019-12.05.2019
Skrupska Dace
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
04.02.2019-28.04.2019
Ilgaža Aija
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-04.02.2019-31.03.2019
1.2.
Melngalvis Indulis
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-04.02.2019-31.03.2019
1.2.
Pelēce Ilze
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1001 Botānika Bt Lab.darbi
1 gr.
04.02.2019-28.04.2019
1.1.
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
VadZ3024 Uzņēmuma vadīšanas pamati Bv Prakt.darbi
2 gr.
04.02.2019-31.03.2019
Jankova Līga
107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ3024 Uzņēmuma vadīšanas pamati Bv Prakt.darbi
2 gr.
01.04.2019-12.05.2019
Jankova Līga
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
13.30-14.15 ValoP031 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā I Bv Prakt.darbi
1 gr.
04.02.2019-12.05.2019
Skrupska Dace
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
1.ned.-04.02.2019-31.03.2019
Ilgaža Aija
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-04.02.2019-31.03.2019
1.2.
Melngalvis Indulis
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-04.02.2019-31.03.2019
1.2.
Pelēce Ilze
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1001 Botānika Bt Lab.darbi
1 gr.
04.02.2019-28.04.2019
1.1.
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-04.02.2019-28.04.2019
2.2.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-04.02.2019-28.04.2019
2.1.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
2 gr.
2.ned.-04.02.2019-28.04.2019
2.1.
Ozola Gita
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
2 gr.
1.ned.-04.02.2019-28.04.2019
2.2.
Ozola Gita
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
04.02.2019-28.04.2019
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

VadZ3024 Uzņēmuma vadīšanas pamati Bv Prakt.darbi
2 gr.
29.04.2019-12.05.2019
Jankova Līga
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
14.30-15.15 Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-04.02.2019-31.03.2019
2.2.
Melngalvis Indulis
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-04.02.2019-31.03.2019
2.2.
Pelēce Ilze
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1001 Botānika Bt Lab.darbi
2 gr.
04.02.2019-28.04.2019
2.1.
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

ValoP031 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā I Bv Prakt.darbi
1 gr.
04.02.2019-28.04.2019
Skrupska Dace
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Biol1001 Botānika Bt Lab.darbi
1 gr.
04.02.2019-28.04.2019
1.2.
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-04.02.2019-28.04.2019
2.2.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-04.02.2019-28.04.2019
2.1.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
2 gr.
2.ned.-04.02.2019-28.04.2019
2.1.
Ozola Gita
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
2 gr.
1.ned.-04.02.2019-28.04.2019
2.2.
Ozola Gita
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
01.04.2019-28.04.2019
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
04.02.2019-31.03.2019
Pelēce Ilze
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-04.02.2019-31.03.2019
1.1.
Melngalvis Indulis
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-04.02.2019-31.03.2019
2.2.
Melngalvis Indulis
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-04.02.2019-31.03.2019
1.1.
Pelēce Ilze
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-04.02.2019-31.03.2019
2.2.
Pelēce Ilze
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1001 Botānika Bt Lab.darbi
2 gr.
04.02.2019-28.04.2019
2.1.
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Biol1001 Botānika Bt Lab.darbi
1 gr.
04.02.2019-28.04.2019
1.2.
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-04.02.2019-28.04.2019
2.2.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-04.02.2019-28.04.2019
2.1.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
2 gr.
2.ned.-04.02.2019-28.04.2019
2.1.
Ozola Gita
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
2 gr.
1.ned.-04.02.2019-28.04.2019
2.2.
Ozola Gita
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
16.30-17.15 Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-04.02.2019-31.03.2019
1.1.
Melngalvis Indulis
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-04.02.2019-31.03.2019
1.1.
Pelēce Ilze
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2