Atpakaļ

G0207 Lauksaimniecība Maģistra
Pilna laika
2-sem.
Visas apakšprog. Dārz-Dārzkopība Lauk-Laukkopība Lop-Lopkopība
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Ekon5123 Investīcijas lauku attīstībai A Lekcija
Lauk, Lop, Dārz a.prg.
01.04.2019-26.05.2019
Pilvere Irina
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ5133 Pētniecisko darbu sagatavošana II A Prakt.darbi
Lauk, Lop, Dārz a.prg.
04.02.2019-10.03.2019
Darguža Madara

LauZ5133 Pētniecisko darbu sagatavošana II A Prakt.darbi
Lauk, Lop, Dārz a.prg.
11.03.2019-26.05.2019
Darguža Madara
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi5006 Lietišķā pasākumu etiķete C Lekcija
01.04.2019-26.05.2019
Īriste Sandra
84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 Ekon5123 Investīcijas lauku attīstībai A Lekcija
Lauk, Lop, Dārz a.prg.
01.04.2019-26.05.2019
Pilvere Irina
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ5133 Pētniecisko darbu sagatavošana II A Prakt.darbi
Lauk, Lop, Dārz a.prg.
04.02.2019-10.03.2019
Darguža Madara

LauZ5133 Pētniecisko darbu sagatavošana II A Prakt.darbi
Lauk, Lop, Dārz a.prg.
11.03.2019-26.05.2019
Darguža Madara
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi5006 Lietišķā pasākumu etiķete C Lekcija
01.04.2019-26.05.2019
Īriste Sandra
84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5122 Kaitīgo organismu bioloģija A Lekcija
Lauk, Dārz a.prg.
04.02.2019-24.02.2019
Bankina Biruta
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ5122 Kaitīgo organismu bioloģija A Prakt.darbi
Lauk, Dārz a.prg.
25.02.2019-17.03.2019
Bankina Biruta
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
10.30-11.15 Ekon5123 Investīcijas lauku attīstībai A Prakt.darbi
Lauk, Lop, Dārz a.prg.
01.04.2019-26.05.2019
Pilvere Irina
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ5133 Pētniecisko darbu sagatavošana II A Lekcija
Lauk, Lop, Dārz a.prg.
04.02.2019-08.03.2019
Gaile Zinta

LauZ5133 Pētniecisko darbu sagatavošana II A Lekcija
Lauk, Lop, Dārz a.prg.
11.03.2019-26.05.2019
Gaile Zinta
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi5006 Lietišķā pasākumu etiķete C Lekcija
01.04.2019-26.05.2019
Īriste Sandra
84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5122 Kaitīgo organismu bioloģija A Lekcija
Lauk, Dārz a.prg.
04.02.2019-24.02.2019
Bankina Biruta
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ5122 Kaitīgo organismu bioloģija A Prakt.darbi
Lauk, Dārz a.prg.
25.02.2019-17.03.2019
Bankina Biruta
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
11.30-12.15 LauZ5133 Pētniecisko darbu sagatavošana II A Lekcija
Lauk, Lop, Dārz a.prg.
04.02.2019-10.03.2019
Ruska Diāna

Ekon5123 Investīcijas lauku attīstībai A Prakt.darbi
Lauk, Lop, Dārz a.prg.
01.04.2019-26.05.2019
Pilvere Irina
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ5133 Pētniecisko darbu sagatavošana II A Lekcija
Lauk, Lop, Dārz a.prg.
11.03.2019-26.05.2019
Ruska Diāna
231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi5006 Lietišķā pasākumu etiķete C Lekcija
01.04.2019-26.05.2019
Īriste Sandra
84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5122 Kaitīgo organismu bioloģija A Lekcija
Lauk, Dārz a.prg.
04.02.2019-24.02.2019
Bankina Biruta
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ5122 Kaitīgo organismu bioloģija A Prakt.darbi
Lauk, Dārz a.prg.
25.02.2019-17.03.2019
Bankina Biruta
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
12.30-13.15 Ekon5123 Investīcijas lauku attīstībai A Lekcija
Lauk, Lop, Dārz a.prg.
04.02.2019-31.03.2019
Pilvere Irina
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Filz5001 Retorika C Lekcija
01.04.2019-26.05.2019
Vuguls Juris
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT5043 Brīvprogrammatūra R statistikā C Lekcija
11.04.2019
Paura Līga
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT5043 Brīvprogrammatūra R statistikā C Lekcija
18.04.2019
Paura Līga
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT5043 Brīvprogrammatūra R statistikā C Lekcija
02.05.2019
Paura Līga
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT5043 Brīvprogrammatūra R statistikā C Lekcija
09.05.2019
Paura Līga
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT5043 Brīvprogrammatūra R statistikā C Lekcija
16.05.2019
Paura Līga
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT5043 Brīvprogrammatūra R statistikā C Lekcija
23.05.2019
Paura Līga
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 Ekon5123 Investīcijas lauku attīstībai A Lekcija
Lauk, Lop, Dārz a.prg.
04.02.2019-31.03.2019
Pilvere Irina
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Filz5001 Retorika C Lekcija
01.04.2019-26.05.2019
Vuguls Juris
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT5043 Brīvprogrammatūra R statistikā C Lekcija
11.04.2019
Paura Līga
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT5043 Brīvprogrammatūra R statistikā C Lekcija
18.04.2019
Paura Līga
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT5043 Brīvprogrammatūra R statistikā C Lekcija
02.05.2019
Paura Līga
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT5043 Brīvprogrammatūra R statistikā C Lekcija
09.05.2019
Paura Līga
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT5043 Brīvprogrammatūra R statistikā C Lekcija
16.05.2019
Paura Līga
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT5043 Brīvprogrammatūra R statistikā C Lekcija
23.05.2019
Paura Līga
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ5122 Kaitīgo organismu bioloģija A Lekcija
Lauk, Dārz a.prg.
04.02.2019-24.02.2019
Gailis Jānis
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ5122 Kaitīgo organismu bioloģija A Prakt.darbi
Lauk, Dārz a.prg.
25.02.2019-17.03.2019
Gailis Jānis
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ5144 Imūnģenētika un biotehnoloģija A Lekcija
Lop a.prg.
01.04.2019-26.05.2019
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 Ekon5123 Investīcijas lauku attīstībai A Prakt.darbi
Lauk, Lop, Dārz a.prg.
04.02.2019-31.03.2019
Pilvere Irina
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Filz5001 Retorika C Lekcija
01.04.2019-26.05.2019
Vuguls Juris
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT5043 Brīvprogrammatūra R statistikā C Lekcija
11.04.2019
Paura Līga
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT5043 Brīvprogrammatūra R statistikā C Lekcija
18.04.2019
Paura Līga
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT5043 Brīvprogrammatūra R statistikā C Lekcija
02.05.2019
Paura Līga
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT5043 Brīvprogrammatūra R statistikā C Lekcija
09.05.2019
Paura Līga
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT5043 Brīvprogrammatūra R statistikā C Lekcija
16.05.2019
Paura Līga
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT5043 Brīvprogrammatūra R statistikā C Lekcija
23.05.2019
Paura Līga
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ5122 Kaitīgo organismu bioloģija A Lekcija
Lauk, Dārz a.prg.
04.02.2019-24.02.2019
Gailis Jānis
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ5122 Kaitīgo organismu bioloģija A Prakt.darbi
Lauk, Dārz a.prg.
25.02.2019-17.03.2019
Gailis Jānis
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ5144 Imūnģenētika un biotehnoloģija A Lekcija
Lop a.prg.
01.04.2019-26.05.2019
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 Ekon5123 Investīcijas lauku attīstībai A Prakt.darbi
Lauk, Lop, Dārz a.prg.
04.02.2019-31.03.2019
Pilvere Irina
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

InfT5043 Brīvprogrammatūra R statistikā C Lekcija
02.05.2019
Paura Līga
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT5043 Brīvprogrammatūra R statistikā C Lekcija
09.05.2019
Paura Līga
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT5043 Brīvprogrammatūra R statistikā C Lekcija
16.05.2019
Paura Līga
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ5122 Kaitīgo organismu bioloģija A Lekcija
Lauk, Dārz a.prg.
04.02.2019-24.02.2019
Gailis Jānis
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ5122 Kaitīgo organismu bioloģija A Prakt.darbi
Lauk, Dārz a.prg.
25.02.2019-17.03.2019
Gailis Jānis
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ5144 Imūnģenētika un biotehnoloģija A Lekcija
Lop a.prg.
01.04.2019-26.05.2019
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 LauZ5144 Imūnģenētika un biotehnoloģija A Prakt.darbi
Lop a.prg.
01.04.2019-26.05.2019
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
17.30-18.15 LauZ5144 Imūnģenētika un biotehnoloģija A Prakt.darbi
Lop a.prg.
01.04.2019-26.05.2019
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
18.30-19.15 LauZ5144 Imūnģenētika un biotehnoloģija A Prakt.darbi
Lop a.prg.
01.04.2019-26.05.2019
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2