Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
InfT4037 Programmēšanas tehnoloģijas Bp Lekcija Šmits Ingus 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT4026 Datu aizsardzība Bp Lekcija 3 gr. Room 106 |
DatZ4007 Datortīklu administrēšana II Bp Lekcija Paura Andrejs 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
09.30-10.15 |
InfT4037 Programmēšanas tehnoloģijas Bp Prakt.darbi Šmits Ingus 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon4081 Ekonomika un uzņēmējdarbības pamati Bv Lekcija 04.02.2019-31.03.2019 Eglīte Aija 307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4081 Ekonomika un uzņēmējdarbības pamati Bv Lekcija 01.04.2019-26.05.2019 Lazdiņš Andrejs 307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 InfT4026 Datu aizsardzība Bp Prakt.darbi 3 gr. Room 106 Rivža Pēteris |
DatZ4007 Datortīklu administrēšana II Bp Prakt.darbi Paura Andrejs 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT4029 Projektu vadīšana Bv Lekcija 3 gr. Room 219 Koroļova Jeļena |
||||
10.30-11.15 |
DatZ3004 Lielās datu bāzes II Bp Lekcija 11.03.2019-26.05.2019 G0903(PLK) Vītols Gatis 278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon4081 Ekonomika un uzņēmējdarbības pamati Bv Lekcija 04.02.2019-31.03.2019 Eglīte Aija 307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4081 Ekonomika un uzņēmējdarbības pamati Bv Lekcija 01.04.2019-26.05.2019 Lazdiņš Andrejs 307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 DatZ4007 Datortīklu administrēšana II Bp Lekcija 3 gr. Room 106 Mozga Ivars |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija Brizga Dace, Lasmanis Vairis 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 InfT4029 Projektu vadīšana Bv Prakt.darbi 3 gr. Room 219 Koroļova Jeļena |
||||
11.30-12.15 |
InfT4040 E-komercijas tehnoloģiju pamati Bp Prakt.darbi 25.02.2019-26.05.2019 Rubina Tatjana 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon4081 Ekonomika un uzņēmējdarbības pamati Bv Prakt.darbi 04.02.2019-31.03.2019 Eglīte Aija 307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4081 Ekonomika un uzņēmējdarbības pamati Bv Prakt.darbi 01.04.2019-26.05.2019 Lazdiņš Andrejs 307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 DatZ4007 Datortīklu administrēšana II Bp Prakt.darbi 3 gr. Room 106 Mozga Ivars |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Prakt.darbi Brizga Dace, Lasmanis Vairis 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
12.30-13.15 |
InfT4040 E-komercijas tehnoloģiju pamati Bp Lekcija 25.02.2019-26.05.2019 Rubina Tatjana 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT2035 Lietojumu programmēšana datubāzēm Bp Prakt.darbi 3 gr. Room 30 Šmits Ingus |
InfT4026 Datu aizsardzība Bp Lekcija Rivža Pēteris 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT4040 E-komercijas tehnoloģiju pamati Bp Lekcija 3 gr. Room 106 Rubina Tatjana |
||||
13.30-14.15 |
InfT4040 E-komercijas tehnoloģiju pamati Bp Lekcija 25.02.2019-17.03.2019 Rubina Tatjana 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ3004 Lielās datu bāzes II Bp Lekcija 3 gr. Room 106 Vītols Gatis |
InfT4026 Datu aizsardzība Bp Prakt.darbi Rivža Pēteris 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT4029 Projektu vadīšana Bv Lekcija 2.ned. Koroļova Jeļena 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT4029 Projektu vadīšana Bv Prakt.darbi 1.ned. Koroļova Jeļena 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT4040 E-komercijas tehnoloģiju pamati Bp Prakt.darbi 3 gr. Room 106 Rubina Tatjana |
|||
14.30-15.15 |
InfT4029 Projektu vadīšana Bv Prakt.darbi Koroļova Jeļena 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
15.30-16.15 |
DatZ3004 Lielās datu bāzes II Bp Prakt.darbi Būmanis Nikolajs 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
16.30-17.15 |
InfT4040 E-komercijas tehnoloģiju pamati Bp Prakt.darbi 25.02.2019-17.03.2019 Rubina Tatjana 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |