Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Lekcija 04.02.2019-03.03.2019 Paura Andrejs 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Lekcija 04.02.2019-03.03.2019 Paura Andrejs 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ3004 Lielās datu bāzes II A Lekcija 04.02.2019-03.03.2019 Vītols Gatis 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Lekcija 04.02.2019-03.03.2019 Mozga Ivars 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ3004 Lielās datu bāzes II A Prakt.darbi 04.02.2019-03.03.2019 1.2. Būmanis Nikolajs 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Prakt.darbi 04.02.2019-03.03.2019 1.1. Paura Andrejs 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
09.30-10.15 |
DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Lekcija 04.02.2019-03.03.2019 Paura Andrejs 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Lekcija 04.02.2019-03.03.2019 Brizga Dace 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
DatZ3004 Lielās datu bāzes II A Lekcija 04.02.2019-03.03.2019 Vītols Gatis 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Lekcija 04.02.2019-03.03.2019 Mozga Ivars 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ3004 Lielās datu bāzes II A Prakt.darbi 04.02.2019-03.03.2019 1.2. Būmanis Nikolajs 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Prakt.darbi 04.02.2019-03.03.2019 1.1. Paura Andrejs 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
10.30-11.15 |
DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Lekcija 04.02.2019-03.03.2019 Paura Andrejs 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Lekcija 04.02.2019-03.03.2019 Brizga Dace 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
DatZ3004 Lielās datu bāzes II A Lekcija 04.02.2019-03.03.2019 Vītols Gatis 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Lekcija 04.02.2019-03.03.2019 Mozga Ivars 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ3004 Lielās datu bāzes II A Prakt.darbi 04.02.2019-03.03.2019 1.2. Būmanis Nikolajs 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Prakt.darbi 04.02.2019-03.03.2019 1.1. Paura Andrejs 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
11.30-12.15 |
DatZ3004 Lielās datu bāzes II A Lekcija 04.02.2019-03.03.2019 Vītols Gatis 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Lekcija 04.02.2019-03.03.2019 Brizga Dace 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Prakt.darbi 04.02.2019-03.03.2019 1.1. Bērziņš Aldis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ3004 Lielās datu bāzes II A Prakt.darbi 04.02.2019-03.03.2019 1.2. Būmanis Nikolajs 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Prakt.darbi 04.02.2019-03.03.2019 1.1. Paura Andrejs 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Lekcija 04.02.2019-03.03.2019 Mozga Ivars 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Lekcija 04.02.2019-03.03.2019 Brizga Dace 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Prakt.darbi 04.02.2019-03.03.2019 1.1. Bērziņš Aldis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Prakt.darbi 04.02.2019-03.03.2019 1.2. Paura Andrejs 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Prakt.darbi 04.02.2019-03.03.2019 1.2. Paura Andrejs 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
13.30-14.15 |
InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Prakt.darbi 04.02.2019-03.03.2019 1.1. Bērziņš Aldis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Prakt.darbi 04.02.2019-03.03.2019 1.2. Paura Andrejs 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ3004 Lielās datu bāzes II A Prakt.darbi 04.02.2019-03.03.2019 1.1. Būmanis Nikolajs 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Prakt.darbi 04.02.2019-03.03.2019 1.2. Bērziņš Aldis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
14.30-15.15 |
DatZ3004 Lielās datu bāzes II A Prakt.darbi 04.02.2019-03.03.2019 1.1. Būmanis Nikolajs 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Prakt.darbi 04.02.2019-03.03.2019 1.2. Bērziņš Aldis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Prakt.darbi 04.02.2019-03.03.2019 Brizga Dace 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Prakt.darbi 04.02.2019-03.03.2019 1.1. Bērziņš Aldis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ4007 Datortīklu administrēšana II A Prakt.darbi 04.02.2019-03.03.2019 1.2. Paura Andrejs 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Prakt.darbi 04.02.2019-03.03.2019 Brizga Dace 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
15.30-16.15 |
DatZ3004 Lielās datu bāzes II A Prakt.darbi 04.02.2019-03.03.2019 1.1. Būmanis Nikolajs 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Prakt.darbi 04.02.2019-03.03.2019 1.2. Bērziņš Aldis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Prakt.darbi 04.02.2019-03.03.2019 Brizga Dace 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Prakt.darbi 04.02.2019-03.03.2019 Brizga Dace 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
16.30-17.15 |
DatZ3004 Lielās datu bāzes II A Prakt.darbi 04.02.2019-03.03.2019 1.1. Būmanis Nikolajs 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT3022 Datortīkli (CISCO) III B Prakt.darbi 04.02.2019-03.03.2019 1.2. Bērziņš Aldis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |