Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
InfT2036 Datortīkli (CISCO) I B Lekcija 25.03.2019-26.05.2019 Mozga Ivars 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate2010 Diskrētā matemātika A Lekcija G0907(PLK) Sergejeva Natālija 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
09.30-10.15 |
Mate1038 Matemātika III A Lekcija 25.03.2019-26.05.2019 G0907(PLK) Zeidmane Anda 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ3004 Lielās datu bāzes II A Prakt.darbi 2 gr. Būmanis Nikolajs 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2017 Fizika I A Lekcija G0907(PLK) Gross Uldis 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2029 Sistēmu modelēšana II A Lekcija Smirnova Jekaterina 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
DatZ3004 Lielās datu bāzes II A Lekcija 11.03.2019-26.05.2019 G0907(PLK) Vītols Gatis 278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2025 Datoru tīkli II A Prakt.darbi 2 gr. Puzanovs Aleksandrs 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT4006 Programmatūras testēšana A Lekcija G0907(PLK) Čevere Rudīte 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2029 Sistēmu modelēšana II A Prakt.darbi 2 gr. Smirnova Jekaterina 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
InfT2034 Lietojumu programmēšana datubāzēm A Lekcija G0907(PLK) Šmits Ingus 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2036 Datortīkli (CISCO) I B Prakt.darbi 2 gr. Bērziņš Aldis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2017 Fizika I A Prakt.darbi 2 gr. 1.ned. Gross Uldis 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2017 Fizika I A Lab.darbi 2 gr. 2.ned. Gross Uldis 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2025 Datoru tīkli II A Lekcija G0907(PLK) Paura Andrejs 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
InfT2034 Lietojumu programmēšana datubāzēm A Prakt.darbi 2 gr. Smirnova Jekaterina 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1038 Matemātika III A Prakt.darbi 2 gr. Zeidmane Anda 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate2010 Diskrētā matemātika A Prakt.darbi 2 gr. Sergejeva Natālija 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
13.30-14.15 |
DatZ2058 Programminženierijas metodes II A Lekcija G0907(PLK) Čevere Rudīte 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT4006 Programmatūras testēšana A Prakt.darbi 2 gr. Čevere Rudīte 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
14.30-15.15 |
DatZ2058 Programminženierijas metodes II A Prakt.darbi 2 gr. Čevere Rudīte 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |