Atpakaļ

G0703 Veterinārmedicīna Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem. 10-sem.
Visas grupas 1 2
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lekcija
04.02.2019-12.04.2019
Terentjeva Margarita
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6042 Veterinārā darba organizācija III Bp Lekcija
04.02.2019-12.04.2019
Tītmane Lelde
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6039 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija III Bt Lekcija
04.02.2019-12.04.2019
Viškere Daira, Voiko Laura
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4106 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna III Bp Lekcija
04.02.2019-12.04.2019
Bērziņa Dace
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4079 Oftalmoloģija Bb Lekcija
04.02.2019-12.04.2019
Pētersone Ilze
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
09.30-10.15 Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lekcija
04.02.2019-12.04.2019
Terentjeva Margarita
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6042 Veterinārā darba organizācija III Bp Lekcija
04.02.2019-12.04.2019
Tītmane Lelde
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6039 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.02.2019-12.04.2019
Viškere Daira, Voiko Laura
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4106 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna III Bp Prakt.darbi
04.02.2019-12.04.2019
Bērziņa Dace
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4079 Oftalmoloģija Bb Prakt.darbi
1 gr.
04.02.2019-12.04.2019
1.1.1. gr.
Pētersone Ilze
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
10.30-11.15 Vete4108 Infekcijas slimības II Bp Lekcija
04.02.2019-12.04.2019
Kovaļenko Kaspars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5011 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Lekcija
04.02.2019-12.04.2019
Medne Ruta, Krūklīte Anna
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4108 Infekcijas slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.02.2019-12.04.2019
Kovaļenko Kaspars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4079 Oftalmoloģija Bb Prakt.darbi
1 gr.
04.02.2019-12.04.2019
1.1.1. gr.
Pētersone Ilze
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
11.30-12.15 Vete4108 Infekcijas slimības II Bp Lekcija
04.02.2019-12.04.2019
Kovaļenko Kaspars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5011 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Lekcija
04.02.2019-12.04.2019
Medne Ruta, Krūklīte Anna
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4022 Lielo dzīvnieku ķirurģija II Bp Lekcija
Laizāns Nauris
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4108 Infekcijas slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.02.2019-12.04.2019
Kovaļenko Kaspars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4079 Oftalmoloģija Bb Prakt.darbi
1 gr.
04.02.2019-12.04.2019
1.1.2. gr.
Pētersone Ilze
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
12.30-13.15 Vete4108 Infekcijas slimības II Bp Lekcija
04.02.2019-12.04.2019
Kovaļenko Kaspars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4022 Lielo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.02.2019-12.04.2019
1.1.1.,1.1.2. gr. Klīnikā
Laizāns Nauris
Vete4108 Infekcijas slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.02.2019-12.04.2019
Kovaļenko Kaspars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4079 Oftalmoloģija Bb Prakt.darbi
1 gr.
04.02.2019-12.04.2019
1.1.2. gr.
Pētersone Ilze
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
13.30-14.15 Vete6042 Veterinārā darba organizācija III Bp Lekcija
04.02.2019-12.04.2019
Zirnītis Agris
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5011 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.02.2019-12.04.2019
1.1.1.,1.1.2. gr.
Krūklīte Anna, Medne Ruta
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4022 Lielo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.02.2019-12.04.2019
1.1.1.,1.1.2. gr. Klīnikā
Laizāns Nauris
Vete5011 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.02.2019-12.04.2019
1.2.1.,1.2.2. gr.
Krūklīte Anna, Medne Ruta
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4079 Oftalmoloģija Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
04.02.2019-12.04.2019
1.2.1.,2.2. gr.
Pētersone Ilze
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
14.30-15.15 Vete6042 Veterinārā darba organizācija III Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.02.2019-12.04.2019
Zirnītis Agris
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5011 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.02.2019-12.04.2019
1.1.1.,1.1.2. gr.
Krūklīte Anna, Medne Ruta
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4022 Lielo dzīvnieku ķirurģija II Bp Lekcija
1 gr.
04.02.2019-12.04.2019
1.2.1.,1.2.2. gr. Klīnikā
Laizāns Nauris
Vete5011 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.02.2019-12.04.2019
1.2.1.,1.2.2. gr.
Krūklīte Anna, Medne Ruta
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4079 Oftalmoloģija Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
04.02.2019-12.04.2019
1.2.1.,2.2. gr.
Pētersone Ilze
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
15.30-16.15 Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
1 gr.
04.02.2019-12.04.2019
1.2.1.,1.2.2. gr.
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5011 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.02.2019-12.04.2019
1.1.1.,1.1.2. gr.
Krūklīte Anna, Medne Ruta
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4022 Lielo dzīvnieku ķirurģija II Bp Lekcija
1 gr.
04.02.2019-12.04.2019
1.2.1.,1.2.2. gr. Klīnikā
Laizāns Nauris

Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
1 gr.
04.02.2019-12.04.2019
1.1.1.,1.1.2. gr.
Tītmane Lelde
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5011 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.02.2019-12.04.2019
1.2.1.,1.2.2. gr.
Krūklīte Anna, Medne Ruta
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4079 Oftalmoloģija Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
04.02.2019-12.04.2019
1.2.2.;2.1. gr.
Pētersone Ilze
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
16.30-17.15 Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
1 gr.
04.02.2019-12.04.2019
1.2.1.,1.2.2. gr.
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
1 gr.
04.02.2019-12.04.2019
1.1.1.,1.1.2. gr.
Tītmane Lelde
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4079 Oftalmoloģija Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
04.02.2019-12.04.2019
1.2.2.;2.1. gr.
Pētersone Ilze
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
17.30-18.15 Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
1 gr.
04.02.2019-25.02.2019
1.2.1.,1.2.2. gr.
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
1 gr.
04.02.2019-25.02.2019
1.1.1.,1.1.2. gr.
Tītmane Lelde
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8