Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
MatZ3061 Līmēto materiālu ražošana Bp Lekcija Ziemele Laura 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lab.darbi 1.2. Morozovs Andris 170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Lekcija Jakovļevs Vilnis zāle 4.st.. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZP007 Līmēto materiālu ražošana Bp Prakt.darbi 04.02.2019-31.03.2019 prakse Ziemele Laura 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZP007 Līmēto materiālu ražošana Bp Prakt.darbi 01.04.2019-26.05.2019 prakse Spulle Uldis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZP009 Koka izstrādājumu ražošana Bp Prakt.darbi prakse Grandāns Nauris zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
09.30-10.15 |
MatZ3061 Līmēto materiālu ražošana Bp Lekcija Spulle Uldis 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lab.darbi 1.2. Morozovs Andris 170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Lekcija 1.ned. Jakovļevs Vilnis zāle 4.st.. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Prakt.darbi 2.ned. Jakovļevs Vilnis zāle 4.st.. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZP007 Līmēto materiālu ražošana Bp Prakt.darbi 04.02.2019-31.03.2019 prakse Ziemele Laura 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZP007 Līmēto materiālu ražošana Bp Prakt.darbi 01.04.2019-26.05.2019 prakse Spulle Uldis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZP009 Koka izstrādājumu ražošana Bp Prakt.darbi prakse Grandāns Nauris zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
10.30-11.15 |
MatZ3024 Koka būvkonstrukcijas Bp Lekcija 04.02.2019-14.04.2019 Spulle Uldis 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3024 Koka būvkonstrukcijas Bp Lekcija 15.04.2019-26.05.2019 Pugovičs Kārlis 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lekcija Morozovs Andris 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ3059 Koka izstrādājumu ražošana Bp Lekcija Domkins Andrejs zāle 4.st.. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZP007 Līmēto materiālu ražošana Bp Prakt.darbi 04.02.2019-31.03.2019 prakse Ziemele Laura 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZP007 Līmēto materiālu ražošana Bp Prakt.darbi 01.04.2019-26.05.2019 prakse Spulle Uldis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZP009 Koka izstrādājumu ražošana Bp Prakt.darbi prakse Grandāns Nauris zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
11.30-12.15 |
MatZ3024 Koka būvkonstrukcijas Bp Lekcija 04.02.2019-17.03.2019 Pugovičs Kārlis 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3024 Koka būvkonstrukcijas Bp Prakt.darbi 18.03.2019-26.05.2019 Pugovičs Kārlis 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lekcija Morozovs Andris 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ3059 Koka izstrādājumu ražošana Bp Lekcija Domkins Andrejs zāle 4.st.. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZP007 Līmēto materiālu ražošana Bp Prakt.darbi 04.02.2019-31.03.2019 prakse Ziemele Laura 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZP007 Līmēto materiālu ražošana Bp Prakt.darbi 01.04.2019-26.05.2019 prakse Spulle Uldis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZP009 Koka izstrādājumu ražošana Bp Prakt.darbi prakse Grandāns Nauris zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
12.30-13.15 |
MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lab.darbi 1.1. Morozovs Andris 170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ3059 Koka izstrādājumu ražošana Bp Lekcija 1.ned. Domkins Andrejs zāle 4.st.. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3059 Koka izstrādājumu ražošana Bp Prakt.darbi 2.ned. Domkins Andrejs zāle 4.st.. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZP007 Līmēto materiālu ražošana Bp Prakt.darbi 04.02.2019-31.03.2019 prakse Ziemele Laura 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZP007 Līmēto materiālu ražošana Bp Prakt.darbi 01.04.2019-26.05.2019 prakse Spulle Uldis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZP009 Koka izstrādājumu ražošana Bp Prakt.darbi prakse Grandāns Nauris zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||
13.30-14.15 |
MatZ3012 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Prakt.darbi kursa projekts Bukšāns Edgars 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lab.darbi 1.1. Morozovs Andris 170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ3059 Koka izstrādājumu ražošana Bp Prakt.darbi Domkins Andrejs zāle 4.st.. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||||
14.30-15.15 |
MatZ3012 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Prakt.darbi kursa projekts Bukšāns Edgars 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
VidZ1002 Vides pārvaldības sistēmas Bt Lekcija 11.02.2019-26.05.2019 Veinbergs Artūrs 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||||
15.30-16.15 |
VidZ1002 Vides pārvaldības sistēmas Bt Lekcija 1.ned.-11.02.2019-26.05.2019 Veinbergs Artūrs 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ1002 Vides pārvaldības sistēmas Bt Prakt.darbi 2.ned.-11.02.2019-26.05.2019 Veinbergs Artūrs 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||||
16.30-17.15 |
VidZ1002 Vides pārvaldības sistēmas Bt Lekcija 14.02.2019 Veinbergs Artūrs 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||||
17.30-18.15 |
VidZ1002 Vides pārvaldības sistēmas Bt Prakt.darbi 14.02.2019 Veinbergs Artūrs 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |