Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Mate1033 Matemātika II Bv Prakt.darbi 1 gr. 25.03.2019-14.04.2019 Āboltiņš Aivars 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi 2 gr. 04.02.2019-17.03.2019 Vucāns Roberts 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate1033 Matemātika II Bv Prakt.darbi 1 gr. 1.ned.-25.03.2019-31.03.2019 Āboltiņš Aivars 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lab.darbi 1 gr. 04.02.2019-17.03.2019 1.1. Kaļeiņikovs Pēteris 44. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-04.02.2019-14.04.2019 1.2. Šmits Mareks 406. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi 1 gr. 04.02.2019-17.03.2019 1.1. Vucāns Roberts 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lab.darbi 1 gr. 04.02.2019-17.03.2019 1.2. Kaļeiņikovs Pēteris 01. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lekcija 04.02.2019-31.03.2019 G0508(PLK) Magaznieks Jānis 42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lab.darbi 2 gr. 04.02.2019-17.03.2019 Kaļeiņikovs Pēteris 44. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
09.30-10.15 |
Mate1033 Matemātika II Bv Lekcija 04.02.2019-14.04.2019 Āboltiņš Aivars 403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi 2 gr. 04.02.2019-14.04.2019 Vucāns Roberts 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lab.darbi 1 gr. 04.02.2019-14.04.2019 1.1. Kaļeiņikovs Pēteris 44. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi 1 gr. 04.02.2019-14.04.2019 1.2. Šmits Mareks 406. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi 1 gr. 04.02.2019-14.04.2019 1.1. Vucāns Roberts 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lab.darbi 1 gr. 04.02.2019-14.04.2019 1.2. Kaļeiņikovs Pēteris 01. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-04.02.2019-14.04.2019 Šmits Mareks 406. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lekcija 04.02.2019-31.03.2019 G0508(PLK) Magaznieks Jānis 42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lab.darbi 2 gr. 04.02.2019-14.04.2019 Kaļeiņikovs Pēteris 44. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
10.30-11.15 |
ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 1 gr. 04.02.2019-14.04.2019 Svika Diana 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Mate1033 Matemātika II Bv Prakt.darbi 2 gr. 04.02.2019-14.04.2019 Āboltiņš Aivars 403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lekcija 04.02.2019-14.04.2019 Kaļeiņikovs Pēteris 15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi 1 gr. 04.02.2019-14.04.2019 1.2. Vucāns Roberts 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lab.darbi 1 gr. 04.02.2019-14.04.2019 1.1. Kaļeiņikovs Pēteris 01. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi 2 gr. 04.02.2019-14.04.2019 Šmits Mareks 406. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
BūvZ1038 Mērniecība Bt Lekcija 04.02.2019-14.04.2019 Silabriedis Gunārs 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lab.darbi 2 gr. 04.02.2019-14.04.2019 Kaļeiņikovs Pēteris 01. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
11.30-12.15 |
ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 1 gr. 04.02.2019-14.04.2019 Svika Diana 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Mate1033 Matemātika II Bv Prakt.darbi 2 gr. 04.02.2019-17.03.2019 Āboltiņš Aivars 403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Mate1033 Matemātika II Bv Prakt.darbi 2 gr. 18.03.2019-14.04.2019 Āboltiņš Aivars 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 2 gr. 18.03.2019-14.04.2019 Pētersone Aija 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lekcija 04.02.2019-17.03.2019 Kaļeiņikovs Pēteris 15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 2 gr. 04.02.2019-14.04.2019 Pētersone Aija 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi 1 gr. 04.02.2019-17.03.2019 1.2. Vucāns Roberts 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lab.darbi 1 gr. 04.02.2019-17.03.2019 1.1. Kaļeiņikovs Pēteris 01. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
BūvZ1038 Mērniecība Bt Lekcija 04.02.2019-17.03.2019 Silabriedis Gunārs 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ1038 Mērniecība Bt Lab.darbi 2 gr. 18.03.2019-14.04.2019 Brinkmanis-Brimanis Miks, Silabriedis Gunārs 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lab.darbi 2 gr. 04.02.2019-17.03.2019 Kaļeiņikovs Pēteris 01. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
12.30-13.15 |
ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 1 gr. 04.02.2019-14.04.2019 Svika Diana 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Mate1033 Matemātika II Bv Prakt.darbi 2 gr. 1.ned.-04.02.2019-31.03.2019 Āboltiņš Aivars 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 2 gr. 04.02.2019-14.04.2019 Pētersone Aija 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.02.2019-14.04.2019 1.1. Šmits Mareks 406. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lab.darbi 1 gr. 04.02.2019-14.04.2019 1.2. Kaļeiņikovs Pēteris 44. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
SpoZ1002 Sports II Prakt.darbi G0506(PLK) G0508(PLK) Vītols Jānis, Markevics Māris, Alksne Inta, Valainis Viktors, Ozola Inta, Rimgaile Linda zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
BūvZ1038 Mērniecība Bt Lab.darbi 2 gr. 04.02.2019-14.04.2019 Brinkmanis-Brimanis Miks, Silabriedis Gunārs 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
13.30-14.15 |
MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Prakt.darbi 1 gr. 2.ned.-04.02.2019-14.04.2019 1.1. Šmits Mareks 406. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lab.darbi 1 gr. 04.02.2019-17.03.2019 1.2. Kaļeiņikovs Pēteris 44. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 1 gr. 1.ned.-25.03.2019-14.04.2019 Svika Diana 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
SpoZ1002 Sports II Prakt.darbi G0506(PLK) G0508(PLK) Vītols Jānis, Markevics Māris, Alksne Inta, Valainis Viktors, Ozola Inta, Rimgaile Linda zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
BūvZ1038 Mērniecība Bt Lab.darbi 1 gr. 18.02.2019-14.04.2019 Silabriedis Gunārs, Brinkmanis-Brimanis Miks 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ1038 Mērniecība Bt Lab.darbi 2 gr. 04.02.2019-17.02.2019 Brinkmanis-Brimanis Miks, Silabriedis Gunārs 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
14.30-15.15 |
MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lekcija 04.02.2019-14.04.2019 Šmits Mareks 403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate1033 Matemātika II Bv Lekcija 04.02.2019-17.03.2019 Āboltiņš Aivars 403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Mate1033 Matemātika II Bv Prakt.darbi 1 gr. 20.03.2019-14.04.2019 Āboltiņš Aivars 403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 2 gr. 04.02.2019-10.03.2019 Pētersone Aija 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 BūvZ1038 Mērniecība Bt Lab.darbi 1 gr. 18.02.2019-14.04.2019 Silabriedis Gunārs, Brinkmanis-Brimanis Miks 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
15.30-16.15 |
MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lekcija 2.ned.-04.02.2019-14.04.2019 Šmits Mareks 403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate1033 Matemātika II Bv Prakt.darbi 1 gr. 20.03.2019-14.04.2019 Āboltiņš Aivars 403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ1015 Meža augsnes Bt Lekcija 25.02.2019-14.04.2019 Vāle Jana 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 2 gr. 04.02.2019-24.02.2019 Pētersone Aija 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
16.30-17.15 |
LauZ1015 Meža augsnes Bt Lekcija 25.02.2019-14.04.2019 Vāle Jana 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
17.30-18.15 |
LauZ1015 Meža augsnes Bt Lekcija 28.02.2019 07.03.2019 Vāle Jana 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |