Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Peda3024 Vizuālās mākslas metodika Bt Lekcija Vizual a.prg. 18.03.2019 25.03.2019 Paulsone Inta 525. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Peda3031 Mājokļa uzturēšana Bp Lekcija 20.03.2019 Galoburda Ruta 114. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 Peda3002 Modelēšana, šūšana I Bp Prakt.darbi 27.03.2019 Reihmane Silvija 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3031 Lietišķās elektrotehnikas pamati Bp Lab.darbi 27.03.2019 Kanceviča Liene 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Peda3032 Iekļaujošā pedagoģija Bt Lekcija 28.03.2019 Brokāne Larisa 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3031 Lietišķās elektrotehnikas pamati Bp Lab.darbi 21.03.2019 Kanceviča Liene 316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Peda3031 Mājokļa uzturēšana Bp Ieskaite ar atzīmi 06.06.2019 Galoburda Ruta 114. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Peda2050 Tekstilmateriāli un to apdare II Bp Lab.darbi 22.03.2019 29.03.2019 Ozolniece Ligita 439. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 PedaP025 Vērošana un metodika Bp Prakt.darbi 22.03.2019 Dekšnis Andris 212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 ETeh3031 Lietišķās elektrotehnikas pamati Bp Lekcija 29.03.2019 Šeļegovskis Raimunds 316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
09.30-10.15 |
Peda3024 Vizuālās mākslas metodika Bt Lekcija Vizual a.prg. 18.03.2019 25.03.2019 Paulsone Inta 525. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
PārZ3068 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija I Bp Lekcija 19.03.2019 Krūmiņa-Zemture Gita 114. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3068 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija I Bp Lekcija 26.03.2019 Krūmiņa-Zemture Gita 134. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 Peda2050 Tekstilmateriāli un to apdare II Bp Ieskaite ar atzīmi 04.06.2019 Ozolniece Ligita 243. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Peda3031 Mājokļa uzturēšana Bp Lekcija 20.03.2019 Galoburda Ruta 114. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 Peda3002 Modelēšana, šūšana I Bp Prakt.darbi 27.03.2019 Reihmane Silvija 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3031 Lietišķās elektrotehnikas pamati Bp Lab.darbi 27.03.2019 Kanceviča Liene 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 PārZ3068 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija I Bp Ieskaite ar atzīmi 05.06.2019 Krūmiņa-Zemture Gita 235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Peda3032 Iekļaujošā pedagoģija Bt Lekcija 28.03.2019 Brokāne Larisa 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3031 Lietišķās elektrotehnikas pamati Bp Lab.darbi 21.03.2019 Kanceviča Liene 321. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Peda3031 Mājokļa uzturēšana Bp Ieskaite ar atzīmi 06.06.2019 Galoburda Ruta 114. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Peda2050 Tekstilmateriāli un to apdare II Bp Lab.darbi 22.03.2019 29.03.2019 Ozolniece Ligita 439. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 PedaP025 Vērošana un metodika Bp Prakt.darbi 22.03.2019 Dekšnis Andris 212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 ETeh3031 Lietišķās elektrotehnikas pamati Bp Lekcija 29.03.2019 Šeļegovskis Raimunds 316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
10.30-11.15 |
Peda3024 Vizuālās mākslas metodika Bt Lekcija Vizual a.prg. 18.03.2019 25.03.2019 Paulsone Inta 525. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MākZP035 Gleznošana I Bp Ieskaite Vizual a.prg. 03.06.2019 Spulle-Meiere Ivanda 434. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
PārZ3068 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija I Bp Lekcija 19.03.2019 Krūmiņa-Zemture Gita 114. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3068 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija I Bp Lekcija 26.03.2019 Krūmiņa-Zemture Gita 134. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 Peda2050 Tekstilmateriāli un to apdare II Bp Ieskaite ar atzīmi 04.06.2019 Ozolniece Ligita 243. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Peda3031 Mājokļa uzturēšana Bp Lekcija 20.03.2019 Galoburda Ruta 114. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 Peda3002 Modelēšana, šūšana I Bp Prakt.darbi 27.03.2019 Reihmane Silvija 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3031 Lietišķās elektrotehnikas pamati Bp Lab.darbi 27.03.2019 Kanceviča Liene 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 PārZ3068 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija I Bp Ieskaite ar atzīmi 05.06.2019 Krūmiņa-Zemture Gita 235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Peda3032 Iekļaujošā pedagoģija Bt Lekcija 28.03.2019 Brokāne Larisa 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MākZ3022 Mākslas vēsture un tehnikas II Bp Lekcija Vizual a.prg. 21.03.2019 Paulsone Inta 525. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Peda3031 Mājokļa uzturēšana Bp Ieskaite ar atzīmi 06.06.2019 Galoburda Ruta 114. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Peda2050 Tekstilmateriāli un to apdare II Bp Lab.darbi 22.03.2019 29.03.2019 Ozolniece Ligita 439. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 PedaP025 Vērošana un metodika Bp Prakt.darbi 22.03.2019 Dekšnis Andris 212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 ETeh3031 Lietišķās elektrotehnikas pamati Bp Lekcija 29.03.2019 Šeļegovskis Raimunds 316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
11.30-12.15 |
Peda3024 Vizuālās mākslas metodika Bt Prakt.darbi Vizual a.prg. 18.03.2019 25.03.2019 Paulsone Inta 525. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MākZP035 Gleznošana I Bp Ieskaite Vizual a.prg. 03.06.2019 Spulle-Meiere Ivanda 434. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
PārZ3068 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija I Bp Lekcija 19.03.2019 Krūmiņa-Zemture Gita 114. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3068 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija I Bp Lekcija 26.03.2019 Krūmiņa-Zemture Gita 134. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Peda3031 Mājokļa uzturēšana Bp Lekcija 20.03.2019 Galoburda Ruta 114. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 ETeh3031 Lietišķās elektrotehnikas pamati Bp Lab.darbi 27.03.2019 Kanceviča Liene 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 PārZ3068 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija I Bp Ieskaite ar atzīmi 05.06.2019 Krūmiņa-Zemture Gita 235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Peda3032 Iekļaujošā pedagoģija Bt Prakt.darbi 28.03.2019 Brokāne Larisa 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MākZ3022 Mākslas vēsture un tehnikas II Bp Lekcija Vizual a.prg. 21.03.2019 Paulsone Inta 525. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Peda3031 Mājokļa uzturēšana Bp Ieskaite ar atzīmi 06.06.2019 Galoburda Ruta 114. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
MākZ3022 Mākslas vēsture un tehnikas II Bp Prakt.darbi Vizual a.prg. 29.03.2019 Paulsone Inta 525. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 PedaP025 Vērošana un metodika Bp Prakt.darbi 22.03.2019 Dekšnis Andris 212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
12.30-13.15 |
Peda3024 Vizuālās mākslas metodika Bt Prakt.darbi Vizual a.prg. 18.03.2019 25.03.2019 Paulsone Inta 525. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MākZP035 Gleznošana I Bp Ieskaite Vizual a.prg. 03.06.2019 Spulle-Meiere Ivanda 434. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Peda3032 Iekļaujošā pedagoģija Bt Lekcija 26.03.2019 Brokāne Larisa 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Peda3002 Modelēšana, šūšana I Bp Lekcija 19.03.2019 Reihmane Silvija 433. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Peda3032 Iekļaujošā pedagoģija Bt Eksāmens 04.06.2019 Brokāne Larisa 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
PārZ3068 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija I Bp Lab.darbi 20.03.2019 27.03.2019 Krūmiņa-Zemture Gita Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 PārZ3068 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija I Bp Ieskaite ar atzīmi 05.06.2019 Krūmiņa-Zemture Gita 235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Peda3032 Iekļaujošā pedagoģija Bt Prakt.darbi 28.03.2019 Brokāne Larisa 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MākZ3022 Mākslas vēsture un tehnikas II Bp Lekcija Vizual a.prg. 21.03.2019 Paulsone Inta 525. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3031 Lietišķās elektrotehnikas pamati Bp Ieskaite ar atzīmi 06.06.2019 Šeļegovskis Raimunds 312. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Peda3031 Mājokļa uzturēšana Bp Prakt.darbi 22.03.2019 Līce-Zikmane Iveta 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MākZ3022 Mākslas vēsture un tehnikas II Bp Prakt.darbi Vizual a.prg. 29.03.2019 Paulsone Inta 525. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
13.30-14.15 |
Peda3024 Vizuālās mākslas metodika Bt Prakt.darbi Vizual a.prg. 25.03.2019 Paulsone Inta 525. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Peda3032 Iekļaujošā pedagoģija Bt Lekcija 26.03.2019 Brokāne Larisa 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Peda3002 Modelēšana, šūšana I Bp Lekcija 19.03.2019 Reihmane Silvija 433. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Peda3032 Iekļaujošā pedagoģija Bt Eksāmens 04.06.2019 Brokāne Larisa 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
PārZ3068 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija I Bp Lab.darbi 20.03.2019 27.03.2019 Krūmiņa-Zemture Gita Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Peda3002 Modelēšana, šūšana I Bp Ieskaite ar atzīmi 05.06.2019 Reihmane Silvija 433. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Peda3032 Iekļaujošā pedagoģija Bt Prakt.darbi 28.03.2019 Brokāne Larisa 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MākZ3022 Mākslas vēsture un tehnikas II Bp Lekcija Vizual a.prg. 21.03.2019 Paulsone Inta 525. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3031 Lietišķās elektrotehnikas pamati Bp Ieskaite ar atzīmi 06.06.2019 Šeļegovskis Raimunds 312. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Peda3031 Mājokļa uzturēšana Bp Prakt.darbi 22.03.2019 Līce-Zikmane Iveta 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
14.30-15.15 |
Peda3031 Mājokļa uzturēšana Bp Prakt.darbi 25.03.2019 Galoburda Ruta 235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 Peda3024 Vizuālās mākslas metodika Bt Eksāmens Vizual a.prg. 03.06.2019 Paulsone Inta 525. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Peda3032 Iekļaujošā pedagoģija Bt Lekcija 26.03.2019 Brokāne Larisa 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Peda3002 Modelēšana, šūšana I Bp Lekcija 19.03.2019 Reihmane Silvija 433. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3031 Lietišķās elektrotehnikas pamati Bp Lekcija 19.03.2019 Šeļegovskis Raimunds 316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Peda3032 Iekļaujošā pedagoģija Bt Eksāmens 04.06.2019 Brokāne Larisa 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
PārZ3068 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija I Bp Lab.darbi 20.03.2019 27.03.2019 Krūmiņa-Zemture Gita Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Peda3002 Modelēšana, šūšana I Bp Ieskaite ar atzīmi 05.06.2019 Reihmane Silvija 433. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Peda3031 Mājokļa uzturēšana Bp Lekcija 21.03.2019 Līce-Zikmane Iveta 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3031 Lietišķās elektrotehnikas pamati Bp Lekcija 28.03.2019 Šeļegovskis Raimunds 316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Peda3031 Mājokļa uzturēšana Bp Ieskaite ar atzīmi 06.06.2019 Līce-Zikmane Iveta 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Peda3031 Mājokļa uzturēšana Bp Prakt.darbi 22.03.2019 Līce-Zikmane Iveta 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
15.30-16.15 |
Peda3031 Mājokļa uzturēšana Bp Prakt.darbi 25.03.2019 Galoburda Ruta 235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 MākZP035 Gleznošana I Bp Lab.darbi Vizual a.prg. 18.03.2019 Spulle-Meiere Ivanda 434. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Peda3024 Vizuālās mākslas metodika Bt Eksāmens Vizual a.prg. 03.06.2019 Paulsone Inta 525. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Peda3032 Iekļaujošā pedagoģija Bt Prakt.darbi 26.03.2019 Brokāne Larisa 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3031 Lietišķās elektrotehnikas pamati Bp Lekcija 19.03.2019 Šeļegovskis Raimunds 316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Peda3032 Iekļaujošā pedagoģija Bt Eksāmens 04.06.2019 Brokāne Larisa 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
PedaP025 Vērošana un metodika Bp Prakt.darbi 20.03.2019 Beitere-Šeļegovska Zane 439. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MākZ3022 Mākslas vēsture un tehnikas II Bp Ieskaite ar atzīmi Vizual a.prg. 05.06.2019 info VM met. kursa d. Paulsone Inta 525. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Peda3031 Mājokļa uzturēšana Bp Lekcija 21.03.2019 Līce-Zikmane Iveta 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3031 Lietišķās elektrotehnikas pamati Bp Lekcija 28.03.2019 Šeļegovskis Raimunds 316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Peda3031 Mājokļa uzturēšana Bp Ieskaite ar atzīmi 06.06.2019 Līce-Zikmane Iveta 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Peda3031 Mājokļa uzturēšana Bp Prakt.darbi 22.03.2019 Līce-Zikmane Iveta 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
16.30-17.15 |
Peda3031 Mājokļa uzturēšana Bp Prakt.darbi 25.03.2019 Galoburda Ruta 235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 MākZP035 Gleznošana I Bp Lab.darbi Vizual a.prg. 18.03.2019 Spulle-Meiere Ivanda 434. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Peda3024 Vizuālās mākslas metodika Bt Eksāmens Vizual a.prg. 03.06.2019 Paulsone Inta 525. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Peda3032 Iekļaujošā pedagoģija Bt Prakt.darbi 26.03.2019 Brokāne Larisa 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3031 Lietišķās elektrotehnikas pamati Bp Lekcija 19.03.2019 Šeļegovskis Raimunds 316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 PedaP025 Vērošana un metodika Bp Ieskaite ar atzīmi 04.06.2019 Dekšnis Andris, Beitere-Šeļegovska Zane, Andersone-Penčuka Inga 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
PedaP025 Vērošana un metodika Bp Prakt.darbi 20.03.2019 Beitere-Šeļegovska Zane 439. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MākZ3022 Mākslas vēsture un tehnikas II Bp Ieskaite ar atzīmi Vizual a.prg. 05.06.2019 info VM met. kursa d. Paulsone Inta 525. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Peda3031 Mājokļa uzturēšana Bp Lekcija 21.03.2019 Līce-Zikmane Iveta 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Peda3031 Mājokļa uzturēšana Bp Ieskaite ar atzīmi 06.06.2019 Līce-Zikmane Iveta 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
17.30-18.15 |
Peda3031 Mājokļa uzturēšana Bp Prakt.darbi 25.03.2019 Galoburda Ruta 235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 MākZP035 Gleznošana I Bp Lab.darbi Vizual a.prg. 18.03.2019 Spulle-Meiere Ivanda 434. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Peda3024 Vizuālās mākslas metodika Bt Eksāmens Vizual a.prg. 03.06.2019 Paulsone Inta 525. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Peda3032 Iekļaujošā pedagoģija Bt Prakt.darbi 26.03.2019 Brokāne Larisa 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 PedaP025 Vērošana un metodika Bp Ieskaite ar atzīmi 04.06.2019 Dekšnis Andris, Beitere-Šeļegovska Zane, Andersone-Penčuka Inga 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
PedaP025 Vērošana un metodika Bp Prakt.darbi 20.03.2019 Beitere-Šeļegovska Zane 439. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MākZ3022 Mākslas vēsture un tehnikas II Bp Ieskaite ar atzīmi Vizual a.prg. 05.06.2019 info VM met. kursa d. Paulsone Inta 525. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Peda3031 Mājokļa uzturēšana Bp Lekcija 21.03.2019 Līce-Zikmane Iveta 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Peda3031 Mājokļa uzturēšana Bp Ieskaite ar atzīmi 06.06.2019 Līce-Zikmane Iveta 436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
18.30-19.15 |
Peda3024 Vizuālās mākslas metodika Bt Eksāmens Vizual a.prg. 03.06.2019 Paulsone Inta 525. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
PedaP025 Vērošana un metodika Bp Lekcija 26.03.2019 Andersone-Penčuka Inga 339. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
PedaP025 Vērošana un metodika Bp Prakt.darbi 20.03.2019 Beitere-Šeļegovska Zane 439. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |