Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Ener4038 Alternatīvā enerģētika un energoekonomika I Bp Lekcija 04.02.2019-28.04.2019 Kanceviča Liene 312. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh4054 Elektroiekārtu montāža un remonts Bp Lekcija Eneapg a.prg. 04.02.2019-28.04.2019 Plūme Imants 316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh4050 Automātikas pamati Bp Lekcija 04.02.2019-28.04.2019 Laizāns Aigars 312. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
09.30-10.15 |
Ener4038 Alternatīvā enerģētika un energoekonomika I Bp Lekcija 04.02.2019-28.04.2019 Kanceviča Liene 312. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh4054 Elektroiekārtu montāža un remonts Bp Lekcija Eneapg a.prg. 04.02.2019-03.03.2019 Plūme Imants 316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh4054 Elektroiekārtu montāža un remonts Bp Lab.darbi Eneapg a.prg. 04.03.2019-28.04.2019 Gedzurs Aleksejs 516. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh4050 Automātikas pamati Bp Lekcija 04.02.2019-28.04.2019 Laizāns Aigars 312. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
10.30-11.15 |
Ener4038 Alternatīvā enerģētika un energoekonomika I Bp Lekcija 04.02.2019-28.04.2019 lekc./pr.d. Kanceviča Liene 312. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh4054 Elektroiekārtu montāža un remonts Bp Lab.darbi Eneapg a.prg. 04.02.2019-31.03.2019 Gedzurs Aleksejs 516. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh4050 Automātikas pamati Bp Lab.darbi 04.02.2019-31.03.2019 Laizāns Aigars 312. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh4050 Automātikas pamati Bp Prakt.darbi 01.04.2019-28.04.2019 Straume Indulis 312. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
11.30-12.15 |
Ener4038 Alternatīvā enerģētika un energoekonomika I Bp Prakt.darbi 04.02.2019-28.04.2019 Kanceviča Liene 312. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ener3031 Siltumapgādes sistēmu projektēšana Bp Lekcija Eneapg a.prg. 04.02.2019-28.04.2019 Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh4050 Automātikas pamati Bp Prakt.darbi 04.02.2019-28.04.2019 Straume Indulis 312. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
12.30-13.15 |
JurZ2001 Tiesību pamati Bv Prakt.darbi 2.ned.-04.02.2019-28.04.2019 Pūce Alla 336. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ener3031 Siltumapgādes sistēmu projektēšana Bp Lekcija Eneapg a.prg. 04.02.2019-28.04.2019 Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
13.30-14.15 |
JurZ2001 Tiesību pamati Bv Prakt.darbi 2.ned.-01.04.2019-28.04.2019 Pūce Alla 336. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 JurZ2001 Tiesību pamati Bv Lekcija 04.02.2019-31.03.2019 G0402(PLK) Pūce Alla 336. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ener3031 Siltumapgādes sistēmu projektēšana Bp Prakt.darbi Eneapg a.prg. 04.02.2019-31.03.2019 Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
14.30-15.15 |
TraZ3023 Spēkratu diagnostikas pamati Bb Lab.darbi Izvēles kurss G0413(PLK) G0402(PLK) Berjoza Dainis 137. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||||
15.30-16.15 |
TraZ3023 Spēkratu diagnostikas pamati Bb Lab.darbi Izvēles kurss G0413(PLK) G0402(PLK) Berjoza Dainis 137. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||||
16.30-17.15 |
TraZ3023 Spēkratu diagnostikas pamati Bb Lekcija 04.02.2019-14.04.2019 Izvēles kurss G0402(PLK) G0413(PLK) Birkavs Aivars 241. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||||
17.30-18.15 |
TraZ3023 Spēkratu diagnostikas pamati Bb Lab.darbi Izvēles kurss G0413(PLK) G0402(PLK) Birkavs Aivars 137. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |