Atpakaļ

G0402 Lauksaimniecības inženierzinātne Bakalaura
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem.
Visas grupas 1 2
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 LauZ4140 Inženiergrafika A Prakt.darbi
1 gr.
1.1.
Šmits Mareks
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II A Lab.darbi
1 gr.
1.ned.
1.2.
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ3031 Materiālu mācība A Lekcija
G0413(PLK)

Vērdiņš Gunārs
429. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate1030 Matemātika II A Lekcija
Strupule Liene
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ3031 Materiālu mācība A Lab.darbi
1 gr.
1.1.
Lāceklis-Bertmanis Jānis
202. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZP017 Metālapstrādes prakse I A Lab.darbi
1 gr.
1.2.
Ziemelis Mārtiņš
103. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
09.30-10.15 LauZ4140 Inženiergrafika A Prakt.darbi
1 gr.
1.1.
Šmits Mareks
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II A Lab.darbi
1 gr.
1.2.
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ3031 Materiālu mācība A Lekcija
G0413(PLK)

Vērdiņš Gunārs
429. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate1030 Matemātika II A Prakt.darbi
1 gr.
Strupule Liene
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ3010 Metālapstrāde I A Lab.darbi
1 gr.
1.1.
Lāceklis-Bertmanis Jānis
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZP017 Metālapstrādes prakse I A Lab.darbi
1 gr.
1.2.
Ziemelis Mārtiņš
103. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
10.30-11.15 LauZ4140 Inženiergrafika A Prakt.darbi
1 gr.
1.2.
Šmits Mareks
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II A Lab.darbi
1 gr.
1.1.
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2021 Fizika I A Lekcija
Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
SpoZ1002 Sports II C Prakt.darbi
G0419(PLK)
G0412(PLK)
G0413(PLK)

Alksne Inta, Anškins Andis, Cīrule Marina, Ozola Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Markevics Māris, Rimgaile Linda
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
MašZ3010 Metālapstrāde I A Lab.darbi
1 gr.
1.ned.
1.1.
Lāceklis-Bertmanis Jānis
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3010 Metālapstrāde I A Lab.darbi
1 gr.
2.ned.
1.2.
Lāceklis-Bertmanis Jānis
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
11.30-12.15 LauZ4140 Inženiergrafika A Prakt.darbi
1 gr.
1.2.
Šmits Mareks
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II A Lab.darbi
1 gr.
1.ned.
1.1.
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate1030 Matemātika II A Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.
1.1.
Strupule Liene
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1030 Matemātika II A Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.
1.2.
Atslēga Svetlana
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
SpoZ1002 Sports II C Prakt.darbi
G0419(PLK)
G0412(PLK)
G0413(PLK)

Alksne Inta, Anškins Andis, Cīrule Marina, Ozola Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Markevics Māris, Rimgaile Linda
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
MašZ3010 Metālapstrāde I A Lab.darbi
1 gr.
1.2.
Lāceklis-Bertmanis Jānis
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZP017 Metālapstrādes prakse I A Lab.darbi
1 gr.
1.1.
Ziemelis Mārtiņš
103. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 DatZ2019 Informātika II A Lekcija
2.ned.
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

JurZ2001 Tiesību pamati A Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.
Pūce Alla
336. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2021 Fizika I A Lab.darbi
1 gr.
Rumba Janīna, Gavare Zanda
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2021 Fizika I A Lekcija
2.ned.
Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MašZ3010 Metālapstrāde I A Lekcija
1.ned.
Lāceklis-Bertmanis Jānis
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ3031 Materiālu mācība A Lab.darbi
1 gr.
1.2.
Lāceklis-Bertmanis Jānis
202. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZP017 Metālapstrādes prakse I A Lab.darbi
1 gr.
1.1.
Ziemelis Mārtiņš
103. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
13.30-14.15 JurZ2001 Tiesību pamati A Lekcija
04.02.2019-31.03.2019
G0412(PLK)

Pūce Alla
336. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2021 Fizika I A Prakt.darbi
1 gr.
Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 Valo2046 Profesionālā angļu valoda II A Prakt.darbi
1 gr.
Orlova Irina
327. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Ekon2132 Ekonomikas teorija A Lekcija
Kizika Baiba
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
15.30-16.15 Valo2046 Profesionālā angļu valoda II A Prakt.darbi
1 gr.
Orlova Irina
327. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Ekon2132 Ekonomikas teorija A Seminārs
1 gr.
Kizika Baiba
306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18