Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
ValoP287 Profesionālā angļu valoda III Bv Prakt.darbi 04.02.2019-14.04.2019 Ozola Inese 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
JurZ3025 Īpašuma tirgus vērtēšana Lab.darbi 18.02.2019-14.04.2019 Izvēles kurss Puķīte Vivita 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
ValoP287 Profesionālā angļu valoda III Bv Prakt.darbi 04.02.2019-21.04.2019 Ozola Inese 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ValoP287 Profesionālā angļu valoda III Bv Eksāmens 11.05.2019 Ozola Inese 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
09.30-10.15 |
BūvZ2051 Ģeodēziskie tīkli Bp Lekcija 04.02.2019-21.04.2019 Celms Armands 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
JurZ3025 Īpašuma tirgus vērtēšana Lab.darbi 18.02.2019-14.04.2019 Izvēles kurss Puķīte Vivita 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
JurZ2033 Zemes politika Bp Lekcija 04.02.2019-14.04.2019 lekc./pr.d. Paršova Velta 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
ValoP287 Profesionālā angļu valoda III Bv Prakt.darbi 04.02.2019-21.04.2019 Ozola Inese 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
10.30-11.15 |
BūvZ2051 Ģeodēziskie tīkli Bp Lekcija 04.02.2019-21.04.2019 Celms Armands 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
JurZ2033 Zemes politika Bp Lekcija 04.02.2019-21.04.2019 lekc./pr.d. Paršova Velta 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||||
11.30-12.15 |
BūvZ2051 Ģeodēziskie tīkli Bp Lekcija 04.02.2019-24.02.2019 Celms Armands 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2051 Ģeodēziskie tīkli Bp Lab.darbi 25.02.2019-17.03.2019 Celms Armands, Celmiņa Vita 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
JurZ2033 Zemes politika Bp Lekcija 04.02.2019-21.04.2019 lekc./pr.d. Paršova Velta 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Arhi2056 Teritorijas plānošana I Bt Lekcija 04.02.2019-31.03.2019 Palabinska Aina 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
12.30-13.15 |
BūvZ2051 Ģeodēziskie tīkli Bp Lab.darbi 04.02.2019-21.04.2019 Celms Armands, Celmiņa Vita 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
JurZ4029 Nekustamā īpašuma formēšana I Bt Lekcija 04.02.2019-21.04.2019 Paršova Velta 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Arhi2056 Teritorijas plānošana I Bt Lab.darbi 1.ned.-04.02.2019-31.03.2019 1.1. Palabinska Aina 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 Arhi2056 Teritorijas plānošana I Bt Lab.darbi 2.ned.-04.02.2019-31.03.2019 1.2. Palabinska Aina 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
13.30-14.15 |
BūvZ2051 Ģeodēziskie tīkli Bp Lab.darbi 04.02.2019-21.04.2019 Celms Armands, Celmiņa Vita 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
JurZ4029 Nekustamā īpašuma formēšana I Bt Lekcija 04.02.2019-10.03.2019 Paršova Velta 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Arhi2056 Teritorijas plānošana I Bt Lab.darbi 1.ned.-04.02.2019-31.03.2019 1.1. Palabinska Aina 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 Arhi2056 Teritorijas plānošana I Bt Lab.darbi 2.ned.-04.02.2019-31.03.2019 1.2. Palabinska Aina 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
14.30-15.15 |
JurZ3025 Īpašuma tirgus vērtēšana Lekcija 18.02.2019-14.04.2019 Izvēles kurss G0330(PLK) G0311(PLK) Puķīte Vivita 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||||
15.30-16.15 |
JurZ3025 Īpašuma tirgus vērtēšana Lekcija 18.02.2019-14.04.2019 Izvēles kurss G0330(PLK) G0311(PLK) Puķīte Vivita 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |