Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
BūvZ4041 Dzelzsbetona un mūra konstrukcijas II Bp Lekcija 2.ned.-04.02.2019-21.04.2019 Skadiņš Ulvis 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||||
09.30-10.15 |
BūvZ3105 Gruntsmehānika un pamati II Bp Lekcija 04.02.2019-31.03.2019 Andersons Guntis 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4041 Dzelzsbetona un mūra konstrukcijas II Bp Lekcija 04.02.2019-05.05.2019 Skadiņš Ulvis 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||||
10.30-11.15 |
BūvZ3114 Būvdarbu procesi I Bp Lekcija 04.02.2019-31.03.2019 Šteinerts Andris 121. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3009 Būvmašīnas Bp Lekcija 2.ned.-04.02.2019-10.03.2019 Jurševskis Juris 121. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4041 Dzelzsbetona un mūra konstrukcijas II Bp Lekcija 04.02.2019-05.05.2019 Skadiņš Ulvis 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
11.30-12.15 |
BūvZ3114 Būvdarbu procesi I Bp Lekcija 04.02.2019-28.04.2019 Šteinerts Andris 121. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3009 Būvmašīnas Bp Lekcija 04.02.2019-05.05.2019 Jurševskis Juris 121. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||||
12.30-13.15 |
BūvZ3114 Būvdarbu procesi I Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.ned.-04.02.2019-28.04.2019 Šteinerts Andris 121. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ3105 Gruntsmehānika un pamati II Bp Prakt.darbi 2 gr. 1.ned.-04.02.2019-31.03.2019 Mauševics Gints 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3009 Būvmašīnas Bp Prakt.darbi 2 gr. 04.02.2019-05.05.2019 pr.d./lab.d. Jurševskis Juris 121. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3109 Koka un plastmasu konstrukcijas I Bp Lekcija 04.02.2019-31.03.2019 Ozola Lilita 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
13.30-14.15 |
BūvZ3114 Būvdarbu procesi I Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.ned.-04.02.2019-28.04.2019 Šteinerts Andris 121. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ3105 Gruntsmehānika un pamati II Bp Prakt.darbi 2 gr. 1.ned.-04.02.2019-31.03.2019 Mauševics Gints 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3009 Būvmašīnas Bp Prakt.darbi 2 gr. 04.02.2019-05.05.2019 pr.d./lab.d. Jurševskis Juris 121. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4044 Metāla konstrukcijas II Bp Lekcija 04.02.2019-31.03.2019 Kreilis Jānis 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
14.30-15.15 |
BūvZ3009 Būvmašīnas Bp Prakt.darbi 2 gr. 1.ned.-11.02.2019-28.04.2019 pr.d./lab.d. Jurševskis Juris 121. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4044 Metāla konstrukcijas II Bp Lab.darbi 2 gr. 04.02.2019-31.03.2019 Kreilis Jānis 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||||
15.30-16.15 |
BūvZ3109 Koka un plastmasu konstrukcijas I Bp Prakt.darbi 2 gr. 04.02.2019-31.03.2019 pr.d./lab.d. Ozola Lilita 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |