Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.02.2019-31.03.2019 Kovaļenko Kaspars F102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ4247 Zirgkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.02.2019-31.03.2019 Orbidāne Laine 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 04.02.2019-31.03.2019 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 18.03.2019-31.03.2019 Kārkliņa Daina 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
|||
09.30-10.15 |
Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 04.02.2019-31.03.2019 Kovaļenko Kaspars F102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ4247 Zirgkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.02.2019-31.03.2019 Orbidāne Laine 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 04.02.2019-31.03.2019 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 04.02.2019-24.02.2019 Zagorska Jeļena 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 25.02.2019-17.03.2019 Grāmatiņa Ilze 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 18.03.2019-31.03.2019 Kārkliņa Daina 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
|||
10.30-11.15 |
Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.02.2019-31.03.2019 Krūklīte Anna Anita F102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ4247 Zirgkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.02.2019-31.03.2019 Orbidāne Laine 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 04.02.2019-31.03.2019 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 04.02.2019-24.02.2019 Zagorska Jeļena 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 25.02.2019-17.03.2019 Grāmatiņa Ilze 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 18.03.2019-31.03.2019 Kārkliņa Daina 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
|||
11.30-12.15 |
Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 04.02.2019-31.03.2019 Krūklīte Anna Anita F102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||||
12.30-13.15 |
LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.02.2019-31.03.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 04.02.2019-31.03.2019 Z.m.c. "Mušķi" Orbidāne Laine |
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 07.02.2019 21.02.2019 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 14.02.2019 28.02.2019 Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 07.03.2019 21.03.2019 Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
||||
13.30-14.15 |
Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.02.2019-31.03.2019 Šematoviča Ilga F102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.02.2019-31.03.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 04.02.2019-31.03.2019 Z.m.c. "Mušķi" Orbidāne Laine |
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 07.02.2019 21.02.2019 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 14.02.2019 28.02.2019 Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 07.03.2019 21.03.2019 Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
|||
14.30-15.15 |
Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 04.02.2019-31.03.2019 Šematoviča Ilga F102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.02.2019-31.03.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 04.02.2019-31.03.2019 Z.m.c. "Mušķi" Orbidāne Laine |
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 07.02.2019 21.02.2019 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 14.02.2019 28.02.2019 Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 07.03.2019 21.03.2019 Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
|||
15.30-16.15 |
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 07.02.2019 21.02.2019 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 14.02.2019 28.02.2019 Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 07.03.2019 21.03.2019 Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
||||||
16.30-17.15 |
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 07.02.2019 21.02.2019 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 14.02.2019 28.02.2019 Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 07.03.2019 21.03.2019 Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |