Atpakaļ

G0215 Lauksaimniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem.
Visas apakšprog. Darz-Dārzkopība Lauk-Laukkopība Lopk-Ciltslietu zootehniķis Uzne-Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
04.02.2019-31.03.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Lekcija
Uzne a.prg.
04.02.2019-31.03.2019
Siliņa Dace
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
18.03.2019-31.03.2019
Kārkliņa Daina
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
09.30-10.15 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
04.02.2019-31.03.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Lekcija
Uzne a.prg.
04.02.2019-31.03.2019
Siliņa Dace
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
04.02.2019-24.02.2019
Zagorska Jeļena
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
25.02.2019-17.03.2019
Grāmatiņa Ilze
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
18.03.2019-31.03.2019
Kārkliņa Daina
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
10.30-11.15 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
04.02.2019-31.03.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
04.02.2019-31.03.2019
Siliņa Dace
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
04.02.2019-24.02.2019
Zagorska Jeļena
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
25.02.2019-17.03.2019
Grāmatiņa Ilze
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
18.03.2019-31.03.2019
Kārkliņa Daina
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
11.30-12.15 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
04.02.2019-31.03.2019
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
04.02.2019-31.03.2019
Siliņa Dace
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
04.02.2019-10.03.2019
Rūtenberga-Āva Anda
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
11.03.2019-31.03.2019
Rūtenberga-Āva Anda
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Lekcija
Uzne a.prg.
04.02.2019-31.03.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
14.02.2019
28.02.2019
Zagorska Jeļena
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
07.02.2019
21.02.2019
Grāmatiņa Ilze
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
14.03.2019
28.03.2019
Kļava Dace
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
13.30-14.15 LauZ4020 Tirgzinība Bp Lekcija
Darz, Uzne, Lauk a.prg.
04.02.2019-31.03.2019
Gulbe Ingūna
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
04.02.2019-10.03.2019
Rūtenberga-Āva Anda
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
11.03.2019-31.03.2019
Rūtenberga-Āva Anda
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
04.02.2019-31.03.2019
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
14.02.2019
28.02.2019
Zagorska Jeļena
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
07.02.2019
21.02.2019
Grāmatiņa Ilze
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
14.03.2019
28.03.2019
Kļava Dace
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
14.30-15.15 LauZ4020 Tirgzinība Bp Lekcija
Darz, Uzne, Lauk a.prg.
04.02.2019-31.03.2019
Gulbe Ingūna
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
04.02.2019-10.03.2019
Rūtenberga-Āva Anda
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
11.03.2019-31.03.2019
Rūtenberga-Āva Anda
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
14.02.2019
28.02.2019
Zagorska Jeļena
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
07.02.2019
21.02.2019
Grāmatiņa Ilze
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
14.03.2019
28.03.2019
Kļava Dace
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
15.30-16.15 LauZ4020 Tirgzinība Bp Prakt.darbi
Darz, Uzne, Lauk a.prg.
Gulbe Ingūna
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
04.02.2019-10.03.2019
Rūtenberga-Āva Anda
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
11.03.2019-31.03.2019
Rūtenberga-Āva Anda
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
14.02.2019
28.02.2019
Zagorska Jeļena
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
07.02.2019
21.02.2019
Grāmatiņa Ilze
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
14.03.2019
28.03.2019
Kļava Dace
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
16.30-17.15 LauZ4020 Tirgzinība Bp Prakt.darbi
Darz, Uzne, Lauk a.prg.
Gulbe Ingūna
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
14.02.2019
28.02.2019
Zagorska Jeļena
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
07.02.2019
21.02.2019
Grāmatiņa Ilze
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
14.03.2019
28.03.2019
Kļava Dace
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22