Atpakaļ

G0215 Lauksaimniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem.
Visas apakšprog. Darz-Dārzkopība Lauk-Laukkopība Lopk-Ciltslietu zootehniķis Uzne-Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā
Agronomija (mācību prakse) 27.05.2019.- 14.06.2019.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi
Darz, Uzne a.prg.
04.02.2019-05.05.2019
Melngalvis Indulis
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
04.02.2019-10.03.2019
Joma Laura
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
18.03.2019-31.03.2019
Gulbe Ingūna
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
01.04.2019-21.04.2019
Kreišmane Dzidra
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
11.03.2019-17.03.2019
Joma Laura
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
2.ned.-04.02.2019-24.02.2019
Joma Laura
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
2.ned.-18.03.2019-07.04.2019
Kreišmane Dzidra
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi
Darz, Uzne a.prg.
04.02.2019-05.05.2019
Melngalvis Indulis
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
04.02.2019-10.03.2019
Joma Laura
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
11.03.2019-31.03.2019
Gulbe Ingūna
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
01.04.2019-21.04.2019
Kreišmane Dzidra
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
04.02.2019-17.03.2019
Joma Laura
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
18.03.2019-28.04.2019
Kreišmane Dzidra
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi
Darz, Uzne a.prg.
1.ned.-11.02.2019-28.04.2019
Melngalvis Indulis
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
04.02.2019-10.03.2019
Joma Laura
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
11.03.2019-31.03.2019
Gulbe Ingūna
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
01.04.2019-14.04.2019
Kreišmane Dzidra
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
Darz, Uzne, Lopk a.prg.
2.ned.-04.02.2019-24.02.2019
Joma Laura
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
Darz, Uzne, Lopk a.prg.
2.ned.-18.03.2019-07.04.2019
Gulbe Ingūna
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
Darz, Uzne, Lopk a.prg.
2.ned.-15.04.2019-05.05.2019
Kreišmane Dzidra
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija
Uzne a.prg.
04.02.2019-21.04.2019
Ausmane Maija
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2047 Agrārpolitika Bp Lekcija
Uzne a.prg.
04.02.2019-31.03.2019
Kreišmane Dzidra
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi
Darz, Uzne, Lopk a.prg.
04.02.2019-17.03.2019
Joma Laura
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi
Darz, Uzne, Lopk a.prg.
18.03.2019-28.04.2019
Kreišmane Dzidra
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
Darz, Uzne, Lopk a.prg.
04.02.2019-24.03.2019
Joma Laura
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
Darz, Uzne, Lopk a.prg.
25.03.2019-14.04.2019
Gulbe Ingūna
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
Darz, Uzne, Lopk a.prg.
15.04.2019-05.05.2019
Kreišmane Dzidra
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija
Uzne a.prg.
1.ned.-11.02.2019-14.04.2019
Ausmane Maija
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Lekcija
Darz, Uzne, Lauk a.prg.
2.ned.-11.03.2019-07.04.2019
Melngalvis Indulis
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Lekcija
Darz, Uzne, Lauk a.prg.
2.ned.-04.02.2019-10.03.2019
Melngalvis Indulis
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2047 Agrārpolitika Bp Lekcija
Uzne a.prg.
04.02.2019-31.03.2019
Kreišmane Dzidra
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi
Darz, Uzne, Lopk a.prg.
1.ned.-11.02.2019-03.03.2019
Joma Laura
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi
Darz, Uzne, Lopk a.prg.
1.ned.-25.03.2019-14.04.2019
Kreišmane Dzidra
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
Darz, Uzne, Lopk a.prg.
04.02.2019-24.03.2019
Joma Laura
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
Darz, Uzne, Lopk a.prg.
25.03.2019-14.04.2019
Gulbe Ingūna
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi
Darz, Uzne, Lopk a.prg.
15.04.2019-05.05.2019
Kreišmane Dzidra
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Lekcija
Darz, Uzne, Lauk a.prg.
11.03.2019-21.04.2019
Melngalvis Indulis
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Lekcija
Darz, Uzne, Lauk a.prg.
04.02.2019-10.03.2019
Melngalvis Indulis
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2047 Agrārpolitika Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
04.02.2019-31.03.2019
Kreišmane Dzidra
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
01.04.2019-28.04.2019
Vāle Jana
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 LauZ3135 Bioloģiskā lopkopība Bb Lekcija
11.02.2019-14.04.2019
Izvēles kurss Kontaktnodarbība
G0703(PLK)

Aplociņa Elita
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2047 Agrārpolitika Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
04.02.2019-31.03.2019
Kreišmane Dzidra
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
01.04.2019-28.04.2019
Vāle Jana
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 LauZ3135 Bioloģiskā lopkopība Bb Lekcija
11.02.2019-14.04.2019
Izvēles kurss Kontaktnodarbība
G0703(PLK)

Aplociņa Elita
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
01.04.2019-28.04.2019
Vāle Jana
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 Biol3007 Augu pavairošana Bb Lekcija
Izvēles kurss Kontaktnodarbība
G0506(PLK)
G0507(PLK)

Alsiņa Ina, Dubova Laila
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3135 Bioloģiskā lopkopība Bb Lekcija
11.02.2019-14.04.2019
Izvēles kurss Kontaktnodarbība
G0703(PLK)

Aplociņa Elita
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
01.04.2019-28.04.2019
Vāle Jana
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
17.30-18.15 Biol3007 Augu pavairošana Bb Lekcija
Izvēles kurss Kontaktnodarbība
G0506(PLK)
G0507(PLK)

Alsiņa Ina, Dubova Laila
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1