Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ3053 Laukkopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 04.02.2019-21.04.2019 Ausmane Maija 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi Darz, Uzne a.prg. 04.02.2019-05.05.2019 Melngalvis Indulis 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 04.02.2019-10.03.2019 Joma Laura 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 18.03.2019-31.03.2019 Gulbe Ingūna 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 01.04.2019-21.04.2019 Kreišmane Dzidra 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 11.03.2019-17.03.2019 Joma Laura 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3053 Laukkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 25.02.2019-05.05.2019 Vāle Jana 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
LauZ3053 Laukkopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 1.ned.-11.02.2019-14.04.2019 Ausmane Maija 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 2.ned.-04.02.2019-24.02.2019 Joma Laura 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 2.ned.-18.03.2019-07.04.2019 Kreišmane Dzidra 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi Darz, Uzne a.prg. 04.02.2019-05.05.2019 Melngalvis Indulis 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 04.02.2019-10.03.2019 Joma Laura 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 11.03.2019-31.03.2019 Gulbe Ingūna 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 01.04.2019-21.04.2019 Kreišmane Dzidra 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3053 Laukkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 25.02.2019-05.05.2019 Vāle Jana 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 04.02.2019-17.03.2019 Joma Laura 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 18.03.2019-28.04.2019 Kreišmane Dzidra 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi Darz, Uzne a.prg. 1.ned.-11.02.2019-28.04.2019 Melngalvis Indulis 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 04.02.2019-10.03.2019 Joma Laura 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 11.03.2019-31.03.2019 Gulbe Ingūna 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 01.04.2019-14.04.2019 Kreišmane Dzidra 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 2.ned.-04.02.2019-24.02.2019 Joma Laura 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 2.ned.-18.03.2019-07.04.2019 Gulbe Ingūna 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 2.ned.-15.04.2019-05.05.2019 Kreišmane Dzidra 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3053 Laukkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 1.ned.-25.02.2019-05.05.2019 Vāle Jana 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 04.02.2019-17.03.2019 Joma Laura 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 18.03.2019-28.04.2019 Kreišmane Dzidra 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 04.02.2019-24.03.2019 Joma Laura 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 25.03.2019-14.04.2019 Gulbe Ingūna 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 15.04.2019-05.05.2019 Kreišmane Dzidra 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
12.30-13.15 |
LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 2.ned.-11.03.2019-07.04.2019 Melngalvis Indulis 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 2.ned.-04.02.2019-10.03.2019 Melngalvis Indulis 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 1.ned.-11.02.2019-03.03.2019 Joma Laura 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 1.ned.-25.03.2019-14.04.2019 Kreišmane Dzidra 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 04.02.2019-24.03.2019 Joma Laura 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 25.03.2019-14.04.2019 Gulbe Ingūna 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 15.04.2019-05.05.2019 Kreišmane Dzidra 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
13.30-14.15 |
LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 11.03.2019-21.04.2019 Melngalvis Indulis 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 04.02.2019-10.03.2019 Melngalvis Indulis 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 04.03.2019-28.04.2019 Liepniece Marta, Tikuma Baiba Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3053 Laukkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 25.02.2019-14.04.2019 Vāle Jana 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
14.30-15.15 |
LauZ3135 Bioloģiskā lopkopība Lekcija 11.02.2019-14.04.2019 Izvēles kurss Kontaktnodarbība G0703(PLK) Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 04.03.2019-28.04.2019 Liepniece Marta, Tikuma Baiba Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||||
15.30-16.15 |
LauZ3135 Bioloģiskā lopkopība Lekcija 11.02.2019-14.04.2019 Izvēles kurss Kontaktnodarbība G0703(PLK) Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 04.03.2019-28.04.2019 Liepniece Marta, Tikuma Baiba Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||||
16.30-17.15 |
Biol3007 Augu pavairošana Lekcija Izvēles kurss Kontaktnodarbība G0506(PLK) G0507(PLK) Alsiņa Ina, Dubova Laila zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3135 Bioloģiskā lopkopība Lekcija 11.02.2019-14.04.2019 Izvēles kurss Kontaktnodarbība G0703(PLK) Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3122 Biškopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 2.ned.-04.03.2019-28.04.2019 Tikuma Baiba, Liepniece Marta Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||||
17.30-18.15 |
Biol3007 Augu pavairošana Lekcija Izvēles kurss Kontaktnodarbība G0506(PLK) G0507(PLK) Alsiņa Ina, Dubova Laila zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3122 Biškopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 2.ned.-04.03.2019-28.04.2019 Tikuma Baiba, Liepniece Marta Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |