Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Lekcija 1.ned.-03.09.2018-23.12.2018 Liepa Laima, Šematoviča Ilga, Laizāne Dana B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Lekcija 1, 2, 3 gr. 03.09.2018-23.12.2018 Kovaļenko Kaspars, Lūsis Ivars F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Lekcija 03.09.2018-23.12.2018 Antāne Vita, Eihvalde Evija F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lekcija 1, 2 gr. 2.ned. Grāmatiņa Ilze, Ciproviča Inga 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi 1, 2 gr. 1.ned. 2 lab.gr. Grāmatiņa Ilze, Ciproviča Inga 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
|||
09.30-10.15 |
Vete6038 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija II Bt Lekcija 2.ned.-03.09.2018-23.12.2018 Drevinska Kristīne, Liepa Laima A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Lekcija 03.09.2018-23.12.2018 Liepa Laima, Šematoviča Ilga, Laizāne Dana B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Lekcija 1, 2, 3 gr. 03.09.2018-23.12.2018 Kovaļenko Kaspars, Lūsis Ivars F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Lekcija 03.09.2018-23.12.2018 Antāne Vita, Eihvalde Evija F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lekcija 1, 2 gr. 2.ned. Grāmatiņa Ilze, Ciproviča Inga 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi 1, 2 gr. 1.ned. 2 lab.gr. Grāmatiņa Ilze, Ciproviča Inga 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
||
10.30-11.15 |
Vete5012 Veterinārā darba organizācija II Bp Lekcija 03.09.2018-23.12.2018 Tītmane Lelde M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 |
Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.09.2018-23.12.2018 1.1.1. gr. Liepa Laima, Šematoviča Ilga A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete5012 Veterinārā darba organizācija II Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.09.2018-23.12.2018 2.1.,2.2. gr. Tītmane Lelde F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Lekcija 1, 2, 3 gr. 03.09.2018-23.12.2018 Kovaļenko Kaspars, Lūsis Ivars F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.09.2018-28.10.2018 1.2.1. gr. Kovaļenko Kaspars F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.09.2018-23.12.2018 1.1.1.,1.1.2. gr. Eihvalde Evija, Mangale Māra B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.09.2018-23.12.2018 2.1. gr. Ringa-Ošleja Guna B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.2.gr. Vanaga Aīda F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi 1, 2 gr. 2.ned. 1 lab.gr. Ciproviča Inga, Grāmatiņa Ilze 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi 1, 2 gr. 1.ned. 2 lab.gr. Grāmatiņa Ilze, Ciproviča Inga 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
||
11.30-12.15 |
Vete5012 Veterinārā darba organizācija II Bp Lekcija 03.09.2018-23.12.2018 Tītmane Lelde M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 |
Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 29.10.2018-25.11.2018 2.1. gr. Skuja Santa B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.09.2018-23.12.2018 1.1.1. gr. Liepa Laima, Šematoviča Ilga A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete5012 Veterinārā darba organizācija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.09.2018-23.12.2018 1.2.1.,1.2.2. gr. Tītmane Lelde F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.10.2018-23.12.2018 Pirmās 8 nedēļas Kaspars Kovaļenko (mazās grupas), nākošās-Ivars Lūsis (akadēmiskās grupas). Lūsis Ivars F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi 2 gr. 29.10.2018-23.12.2018 Kovaļenko Pirmās 8 nedēļas Kaspars Kovaļenko (mazās grupas), nākošās-Ivars Lūsis (akadēmiskās grupas). Lūsis Ivars F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.09.2018-28.10.2018 1.1.1. gr. Kovaļenko Kaspars F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.09.2018-28.10.2018 1.2.1. gr. Kovaļenko Kaspars F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.09.2018-23.12.2018 1.1.1.,1.1.2. gr. Eihvalde Evija, Mangale Māra B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.09.2018-23.12.2018 2.1. gr. Ringa-Ošleja Guna B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.2.gr. Vanaga Aīda F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi 1, 2 gr. 2.ned. 1 lab.gr. Ciproviča Inga, Grāmatiņa Ilze 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi 1, 2 gr. 1.ned. 3 lab.gr. Ciproviča Inga, Grāmatiņa Ilze 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
||
12.30-13.15 |
Vete6038 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 03.09.2018-23.12.2018 1.1.1. gr. Drevinska Kristīne, Liepa Laima B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 29.10.2018-25.11.2018 2.1. gr. Skuja Santa B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.09.2018-23.12.2018 1.1.2.gr. Liepa Laima A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi 03.09.2018-23.12.2018 1.2.2. gr. Šematoviča Ilga A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.10.2018-23.12.2018 Pirmās 8 nedēļas Kaspars Kovaļenko (mazās grupas), nākošās-Ivars Lūsis (akadēmiskās grupas). Lūsis Ivars F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi 2 gr. 29.10.2018-23.12.2018 Kovaļenko Pirmās 8 nedēļas Kaspars Kovaļenko (mazās grupas), nākošās-Ivars Lūsis (akadēmiskās grupas). Lūsis Ivars F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.09.2018-28.10.2018 1.1.1. gr. Kovaļenko Kaspars F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.09.2018-28.10.2018 1.1.2. gr. Kovaļenko Kaspars F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.09.2018-28.10.2018 1.1.2. gr. Kovaļenko Kaspars F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.10.2018-25.11.2018 1.1.1.,1.1.2. gr. Skuja Santa C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.09.2018-23.12.2018 1.2.1.,1.2.2. gr. Ringa-Ošleja Guna, Eihvalde Evija B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.09.2018-23.12.2018 2.2. gr. Liepa Laima, Šematoviča Ilga A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi 1, 2 gr. 2.ned. 1 lab.gr. Ciproviča Inga, Grāmatiņa Ilze 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi 1, 2 gr. 1.ned. 3 lab.gr. Ciproviča Inga, Grāmatiņa Ilze 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
||
13.30-14.15 |
Vete6038 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 03.09.2018-23.12.2018 1.1.2. gr. Drevinska Kristīne, Liepa Laima B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 29.10.2018-25.11.2018 2.1. gr. Skuja Santa B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.09.2018-23.12.2018 1.1.2.gr. Liepa Laima A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi 03.09.2018-23.12.2018 1.2.2. gr. Šematoviča Ilga A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.09.2018-28.10.2018 2.1. gr. Kovaļenko Kaspars F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi 2 gr. 29.10.2018-23.12.2018 Kovaļenko Pirmās 8 nedēļas Kaspars Kovaļenko (mazās grupas), nākošās-Ivars Lūsis (akadēmiskās grupas). Lūsis Ivars F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6038 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 03.09.2018-23.12.2018 1.2.1. gr. Drevinska Kristīne, Liepa Laima B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.09.2018-28.10.2018 1.1.2. gr. Kovaļenko Kaspars F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.09.2018-28.10.2018 1.1.2. gr. Kovaļenko Kaspars F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.10.2018-25.11.2018 1.1.1.,1.1.2. gr. Skuja Santa C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.09.2018-23.12.2018 1.2.1.,1.2.2. gr. Ringa-Ošleja Guna, Eihvalde Evija B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.09.2018-23.12.2018 2.2. gr. Liepa Laima, Šematoviča Ilga A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi 1, 2 gr. 1.ned. 3 lab.gr. Ciproviča Inga, Grāmatiņa Ilze 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
||
14.30-15.15 |
Citi4015 Darba aizsardzība Lekcija 1 gr. Izvēles kurss, 03.09.- kontaktnodarbība G0402(PLK) G0412(PLK) G0413(PLK) G0604(PLK) G0506(PLK) G0608(PLK) G0419(PLK) G0311(PLK) G0215(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Lasmanis Vairis 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 ValoP226 Spāņu valoda I Bb Lekcija Izvēles kurss, 03.09.- kontaktnodarbība G0412(PLK) G0413(PLK) G0604(PLK) G0112(PLK) G0603(PLK) G0419(PLK) G0608(PLK) G0816(PLK) Perez Alvarez Sergio 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 1, 2 gr. Izvēles kurss G0215(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4080 Mazo dzīvnieku reprodukcija Lekcija 1, 2, 3 gr. 10.09.2018-26.12.2018 Eihvalde Evija B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 29.10.2018-25.11.2018 2.1. gr. Skuja Santa B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi 03.09.2018-23.12.2018 1.2.1. gr. Liepa Laima, Šematoviča Ilga |
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.09.2018-28.10.2018 2.1. gr. Kovaļenko Kaspars F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi 2 gr. 29.10.2018-23.12.2018 Kovaļenko Pirmās 8 nedēļas Kaspars Kovaļenko (mazās grupas), nākošās-Ivars Lūsis (akadēmiskās grupas). Lūsis Ivars F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6038 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 03.09.2018-23.12.2018 1.2.2. gr. Drevinska Kristīne, Liepa Laima B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.09.2018-28.10.2018 1.2.2.gr. F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.09.2018-28.10.2018 1.2.2.gr. F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.10.2018-25.11.2018 1.1.1.,1.1.2. gr. Skuja Santa C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.1. gr. Šematoviča Ilga B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.10.2018-25.11.2018 1.2.1.,1.2.2. gr. Skuja Santa B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
15.30-16.15 |
Citi4015 Darba aizsardzība Lekcija 1 gr. Izvēles kurss, 03.09.- kontaktnodarbība G0402(PLK) G0412(PLK) G0413(PLK) G0604(PLK) G0506(PLK) G0608(PLK) G0419(PLK) G0311(PLK) G0215(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Lasmanis Vairis 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 ValoP226 Spāņu valoda I Bb Lekcija Izvēles kurss, 03.09.- kontaktnodarbība G0412(PLK) G0413(PLK) G0604(PLK) G0112(PLK) G0603(PLK) G0419(PLK) G0608(PLK) G0816(PLK) Perez Alvarez Sergio 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 1, 2 gr. Izvēles kurss G0215(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4080 Mazo dzīvnieku reprodukcija Prakt.darbi 1 gr. 10.09.2018-26.12.2018 Eihvalde Evija B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6038 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.1. gr. Drevinska Kristīne, Liepa Laima B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 29.10.2018-25.11.2018 2.2. gr. Skuja Santa B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi 03.09.2018-23.12.2018 1.2.1. gr. Liepa Laima, Šematoviča Ilga |
Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Lekcija 03.09.2018-21.10.2018 Skuja Santa B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.09.2018-28.10.2018 1.2.2.gr. F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.09.2018-28.10.2018 1.2.2.gr. F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.10.2018-25.11.2018 1.1.1.,1.1.2. gr. Skuja Santa C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.1. gr. Šematoviča Ilga B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.10.2018-25.11.2018 1.2.1.,1.2.2. gr. Skuja Santa B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
16.30-17.15 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 1, 2 gr. Izvēles kurss G0215(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete6038 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.09.2018-23.12.2018 2.2. gr. Drevinska Kristīne, Liepa Laima B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 29.10.2018-25.11.2018 2.2. gr. Skuja Santa B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Lekcija 03.09.2018-21.10.2018 Skuja Santa B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.09.2018-28.10.2018 2.2. gr. Kovaļenko Kaspars F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete5012 Veterinārā darba organizācija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 03.09.2018-23.12.2018 1.1.1.,1.1.2. gr. Tītmane Lelde F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.10.2018-25.11.2018 1.2.1.,1.2.2. gr. Skuja Santa B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
17.30-18.15 |
Vete4080 Mazo dzīvnieku reprodukcija Prakt.darbi 2 gr. 10.09.2018-26.12.2018 Eihvalde Evija B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 29.10.2018-25.11.2018 2.2. gr. Skuja Santa B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi 2 gr. 03.09.2018-28.10.2018 2.2. gr. Kovaļenko Kaspars F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.10.2018-25.11.2018 1.2.1.,1.2.2. gr. Skuja Santa B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
18.30-19.15 |
Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 29.10.2018-25.11.2018 2.2. gr. Skuja Santa B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Kurss | Pasniedzējs | Telpa |
Vete6038 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija II [Latviešu] Bt Lekcija | Liepa Laima, Drevinska Kristīne | A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |