Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
ValoP286 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi Ozola Inese 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
JurZ2034 Zemes tiesības II Bt Lekcija 2.ned. Bērziņa Maija 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ2034 Zemes tiesības II Bt Prakt.darbi 1.ned. Bērziņa Maija 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ1041 Ģeodēzija Bt Lekcija Celmiņa Vita 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
09.30-10.15 |
ValoP286 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi Ozola Inese 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
JurZ2031 Nekustamā īpašuma kadastrālā vērtēšana I Bp Lekcija 24.09.2018-23.12.2018 Palabinska Aina 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ1042 Ģeodēzijas instrumentu mācība Bp Lekcija 24.09.2018-14.10.2018 Celms Armands 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ1041 Ģeodēzija Bt Lekcija Celmiņa Vita 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
10.30-11.15 |
Fizi2038 Fizika Bt Lekcija Gavare Zanda 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
JurZ2031 Nekustamā īpašuma kadastrālā vērtēšana I Bp Lekcija 24.09.2018-14.10.2018 Palabinska Aina 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ1042 Ģeodēzijas instrumentu mācība Bp Lekcija 24.09.2018-23.12.2018 Celms Armands 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ1041 Ģeodēzija Bt Lab.darbi 24.09.2018-26.12.2018 Celmiņa Vita, Reķe Ilona 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
JurZ2010 Administratīvās tiesības Lekcija Izvēles kurss Pokotinskis Stepans 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||
11.30-12.15 |
Fizi2038 Fizika Bt Prakt.darbi Gavare Zanda 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2056 Ģeoloģija un augsnes zinātne Bp Lekcija Vāle Jana, Vucāns Roberts 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
JurZ2031 Nekustamā īpašuma kadastrālā vērtēšana I Bp Lab.darbi 24.09.2018-09.12.2018 1.1. Palabinska Aina 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ1042 Ģeodēzijas instrumentu mācība Bp Lab.darbi 24.09.2018-09.12.2018 1.2. Celms Armands 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ1041 Ģeodēzija Bt Lab.darbi 24.09.2018-26.12.2018 Celmiņa Vita, Reķe Ilona 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
JurZ2010 Administratīvās tiesības Prakt.darbi Izvēles kurss Pokotinskis Stepans 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||
12.30-13.15 |
Fizi2038 Fizika Bt Lab.darbi Gavare Zanda, Pelēce Ilze 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate2006 Matemātiskā statistika Bt Lekcija Bērziņa Laima 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
JurZ2031 Nekustamā īpašuma kadastrālā vērtēšana I Bp Lab.darbi 1.ned.-24.09.2018-25.11.2018 1.1. Palabinska Aina 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ2031 Nekustamā īpašuma kadastrālā vērtēšana I Bp Lab.darbi 2.ned.-01.10.2018-02.12.2018 1.2. Palabinska Aina 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ1042 Ģeodēzijas instrumentu mācība Bp Lab.darbi 1.ned.-24.09.2018-25.11.2018 1.2. Celms Armands 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ1042 Ģeodēzijas instrumentu mācība Bp Lab.darbi 2.ned.-01.10.2018-02.12.2018 1.1. Veliks Andrejs 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ1041 Ģeodēzija Bt Lab.darbi 1.ned.-24.09.2018-09.12.2018 Celmiņa Vita, Reķe Ilona 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
13.30-14.15 |
Mate2006 Matemātiskā statistika Bt Prakt.darbi 1.1. Bērziņa Laima 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2056 Ģeoloģija un augsnes zinātne Bp Lab.darbi 1.2. Vāle Jana, Vucāns Roberts 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
JurZ2031 Nekustamā īpašuma kadastrālā vērtēšana I Bp Lab.darbi 24.09.2018-09.12.2018 1.2. Palabinska Aina 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ1042 Ģeodēzijas instrumentu mācība Bp Lab.darbi 24.09.2018-09.12.2018 1.1. Veliks Andrejs 603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||||
14.30-15.15 |
Mate2006 Matemātiskā statistika Bt Prakt.darbi 1.2. Bērziņa Laima 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2056 Ģeoloģija un augsnes zinātne Bp Lab.darbi 1.1. Vāle Jana, Vucāns Roberts 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi G0331(PLK) G0330(PLK) G0307(PLK) Alksne Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Rimgaile Linda, Anškins Andis, Markevics Māris, Ozola Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
|||||
15.30-16.15 |
VadZ3017 Komandas menedžments Lekcija Izvēles kurss G0105(PLK) G0311(PLK) Dobele Madara 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi G0331(PLK) G0330(PLK) G0307(PLK) Alksne Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Rimgaile Linda, Anškins Andis, Markevics Māris, Ozola Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
|||||
16.30-17.15 |
VadZ3017 Komandas menedžments Prakt.darbi Izvēles kurss G0105(PLK) G0311(PLK) Dobele Madara 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |