Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
InfT5040 Sistēmu teorija A Lekcija 03.09.2018-23.12.2018 Rivža Pēteris 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT5039 Fundamentālie algoritmi A Lekcija 03.09.2018-28.10.2018 Štāls Mārtiņš 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5039 Fundamentālie algoritmi A Lekcija 29.10.2018-25.11.2018 Štāls Mārtiņš 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5039 Fundamentālie algoritmi A Prakt.darbi 26.11.2018-21.12.2018 Štāls Mārtiņš 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
09.30-10.15 |
InfT5040 Sistēmu teorija A Lab.darbi 03.09.2018-23.12.2018 Rivža Pēteris 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT5039 Fundamentālie algoritmi A Lekcija 03.09.2018-28.10.2018 Štāls Mārtiņš 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5039 Fundamentālie algoritmi A Lekcija 29.10.2018-25.11.2018 Štāls Mārtiņš 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5039 Fundamentālie algoritmi A Prakt.darbi 26.11.2018-21.12.2018 Štāls Mārtiņš 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
10.30-11.15 |
Filz5003 Zinātnes filozofija B Lekcija 03.09.2018-25.11.2018 G0514(PLK) G0329(PLK) G0405(PLK) Brāzma Gunārs 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5040 Sistēmu teorija A Lekcija 26.11.2018-23.12.2018 Rivža Pēteris 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT5039 Fundamentālie algoritmi A Prakt.darbi 03.09.2018-28.10.2018 Štāls Mārtiņš 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5034 Resursu plānošanas sistēmas C Lekcija 12.11.2018-21.12.2018 Rudusa Ilva 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
11.30-12.15 |
Filz5003 Zinātnes filozofija B Seminārs 03.09.2018-25.11.2018 G0405(PLK) Brāzma Gunārs 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5040 Sistēmu teorija A Lab.darbi 26.11.2018-23.12.2018 Rivža Pēteris 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT5039 Fundamentālie algoritmi A Prakt.darbi 03.09.2018-28.10.2018 Štāls Mārtiņš 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5034 Resursu plānošanas sistēmas C Lekcija 12.11.2018-21.12.2018 Rudusa Ilva 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
12.30-13.15 |
Valo5001 Svešvalodas speckurss B Prakt.darbi 14.09.2018 21.09.2018 28.09.2018 05.10.2018 19.10.2018 02.11.2018 16.11.2018 Liepa Diāna 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 InfT5029 Pētījumu metodoloģija I A Lekcija 26.11.2018-21.12.2018 Mozga Ivars 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT5038 Informācijas aizsardzība A Lekcija 03.09.2018-28.10.2018 Pauliņš Nauris 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5034 Resursu plānošanas sistēmas C Lab.darbi 12.11.2018-21.12.2018 Rudusa Ilva 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
13.30-14.15 |
Valo5001 Svešvalodas speckurss B Prakt.darbi 14.09.2018 21.09.2018 28.09.2018 05.10.2018 19.10.2018 02.11.2018 16.11.2018 Liepa Diāna 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 InfT5029 Pētījumu metodoloģija I A Prakt.darbi 26.11.2018-21.12.2018 Mozga Ivars 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT5038 Informācijas aizsardzība A Prakt.darbi 03.09.2018-28.10.2018 Pauliņš Nauris 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5034 Resursu plānošanas sistēmas C Lab.darbi 12.11.2018-21.12.2018 Rudusa Ilva 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
14.30-15.15 |
InfT5029 Pētījumu metodoloģija I A Lekcija 03.09.2018-28.10.2018 Mozga Ivars 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate5015 Procesu matemātiskā modelēšana I B Lekcija 29.10.2018-21.12.2018 Atslēga Svetlana 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT5038 Informācijas aizsardzība A Prakt.darbi 03.09.2018-28.10.2018 Pauliņš Nauris 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
15.30-16.15 |
InfT5029 Pētījumu metodoloģija I A Prakt.darbi 03.09.2018-28.10.2018 Mozga Ivars 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate5015 Procesu matemātiskā modelēšana I B Lekcija 29.10.2018-25.11.2018 Atslēga Svetlana 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate5015 Procesu matemātiskā modelēšana I B Lab.darbi 26.11.2018-21.12.2018 Atslēga Svetlana 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Valo5001 Svešvalodas speckurss B Prakt.darbi 22.09.2018 06.10.2018 20.10.2018 24.11.2018 01.12.2018 Liepa Diāna 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
16.30-17.15 |
Fizi5004 Matemātiskās fizikas metodes B Lekcija 03.09.2018-28.10.2018 26.11.2018-21.12.2018 Gavare Zanda 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate5015 Procesu matemātiskā modelēšana I B Lab.darbi 29.10.2018-25.11.2018 Atslēga Svetlana 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Valo5001 Svešvalodas speckurss B Prakt.darbi 22.09.2018 06.10.2018 20.10.2018 24.11.2018 01.12.2018 Liepa Diāna 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
17.30-18.15 |
Fizi5004 Matemātiskās fizikas metodes B Prakt.darbi 03.09.2018-28.10.2018 26.11.2018-21.12.2018 Gavare Zanda 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate5015 Procesu matemātiskā modelēšana I B Lab.darbi 29.10.2018-25.11.2018 Atslēga Svetlana 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Kurss | Pasniedzējs | Telpa |
Mate5015 Procesu matemātiskā modelēšana I [Latviešu] B Lab.darbi | Atslēga Svetlana | 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |