Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Filz3002 Prezentācija un retorika Bv Lekcija 1.ned. Vuguls Juris 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Filz3002 Prezentācija un retorika Bv Prakt.darbi 2.ned. Vuguls Juris 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
InfT1013 Informācijas tehnoloģijas I Bt Prakt.darbi 10.12.2018-23.12.2018 lekc./pr.d. Mozga Ivars 217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Valo1024 Angļu valoda ārējos sakaros I Bv Prakt.darbi Ozola Inese 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
PolZ1009 Politikas teorija Bt Lekcija G0816(PLK) Ķusis Jānis 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
Psih2015 Saskarsmes psiholoģija Bp Lekcija Brokāne Larisa 511. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Filz3002 Prezentācija un retorika Bv Prakt.darbi Vuguls Juris 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Valo1024 Angļu valoda ārējos sakaros I Bv Prakt.darbi Ozola Inese 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
PolZ1009 Politikas teorija Bt Seminārs G0816(PLK) Ķusis Jānis 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
Psih2015 Saskarsmes psiholoģija Bp Seminārs Brokāne Larisa 511. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
InfT1013 Informācijas tehnoloģijas I Bt Lekcija 2.ned.-03.09.2018-09.12.2018 Mozga Ivars 217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT1013 Informācijas tehnoloģijas I Bt Prakt.darbi 1.ned.-03.09.2018-09.12.2018 Mozga Ivars 217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Filz1016 Filozofija Bv Lekcija Barševska Silva 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija G0816(PLK) Karlsons Uldis 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
11.30-12.15 |
Filz2009 Lietišķā etiķete un protokols Bt Lekcija Vuguls Juris 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT1013 Informācijas tehnoloģijas I Bt Prakt.darbi 03.09.2018-23.12.2018 Mozga Ivars 217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Filz1016 Filozofija Bv Seminārs Barševska Silva 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Prakt.darbi G0816(PLK) Brizga Dace 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
12.30-13.15 |
Filz2009 Lietišķā etiķete un protokols Bt Seminārs Vuguls Juris 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi lekc./pr.d. G0105(PLK) G0112(PLK) G0816(PLK) Anškins Andis, Alksne Inta, Markevics Māris, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Rimgaile Linda, Ozola Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
|||||
13.30-14.15 |
SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi lekc./pr.d. G0105(PLK) G0112(PLK) G0816(PLK) Anškins Andis, Alksne Inta, Markevics Māris, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Rimgaile Linda, Ozola Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
||||||
14.30-15.15 |
Citi1011 Ievads studijās Bv Lekcija Kaufmane Dace 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
15.30-16.15 |
Valo1025 Lietišķā komunikācija I Bp Seminārs Horgan Joseph Jack 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Citi1011 Ievads studijās Bv Lekcija Kaufmane Dace 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
16.30-17.15 |
Valo1025 Lietišķā komunikācija I Bp Seminārs Horgan Joseph Jack 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |