Atpakaļ

G0703 Veterinārmedicīna Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem. 9-sem. 11-sem.
Visas grupas 1 2 3
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Lekcija
1, 2 gr.
Lūsis Ivars, Kovaļenko Kaspars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1, 2 gr.
16.10.2017-29.10.2017
Izbraukuma nodarbības 1.1.1., 1.1.2., 1.2.1., 1.2.2., 2.1.1., 2.1.2., 2.2., 2.3.gr.
Skuja Santa
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2017-15.10.2017
Oborins Nikolajs, Medne Ruta
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Lekcija
1, 2 gr.
1.ned.-30.10.2017-26.12.2017
Birne Inga, Oborins Nikolajs
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.2. gr.
Lūsis Ivars, Kovaļenko Kaspars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6028 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība IV Bp Lab.darbi
1 gr.
1.ned.
1.2.1., 1.2.2.gr.
Šematoviča Ilga, Liepa Laima
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Lab.darbi
1, 2 gr.
04.09.2017-29.10.2017
1.1.2., 2.1.2.gr.
Medne Ruta
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.3.gr.
Lūsis Ivars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
2.1.1., 2.1.2.gr.
Oborins Nikolajs, Birne Inga
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
1 gr.
30.10.2017-26.12.2017
1.1.gr.
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lekcija
30.10.2017-26.12.2017
Grāmatiņa Ilze
216. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lekcija
04.09.2017-29.10.2017
Ciproviča Inga
216. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
09.30-10.15 Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1.gr.
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1.gr.
Mangale Māra
C100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1.gr.
Ringa-Karahona Guna
C100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
2.3.gr.
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.2.gr.
Eihvalde Evija
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Lekcija
1, 2 gr.
Lūsis Ivars, Kovaļenko Kaspars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1, 2 gr.
16.10.2017-29.10.2017
Izbraukuma nodarbības 1.1.1., 1.1.2., 1.2.1., 1.2.2., 2.1.1., 2.1.2., 2.2., 2.3.gr.
Skuja Santa
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2017-15.10.2017
Oborins Nikolajs, Medne Ruta
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Lekcija
1, 2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
Birne Inga, Oborins Nikolajs
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.2. gr.
Lūsis Ivars, Kovaļenko Kaspars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6028 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība IV Bp Lab.darbi
1 gr.
1.2.1., 1.2.2.gr.
Šematoviča Ilga, Liepa Laima
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Lab.darbi
1, 2 gr.
04.09.2017-29.10.2017
1.1.2., 2.1.2.gr.
Medne Ruta
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.3.gr.
Lūsis Ivars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
2.1.1., 2.1.2.gr.
Oborins Nikolajs, Birne Inga
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
1 gr.
30.10.2017-26.12.2017
1.1.gr.
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-04.09.2017-29.10.2017
Ciproviča Inga
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-30.10.2017-26.12.2017
Grāmatiņa Ilze
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-04.09.2017-29.10.2017
Ciproviča Inga
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-30.10.2017-26.12.2017
Grāmatiņa Ilze
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
10.30-11.15 Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1.gr.
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1.gr.
Mangale Māra
C100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1.gr.
Ringa-Karahona Guna
C100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
2.3.gr.
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.2.gr.
Eihvalde Evija
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1.gr.
Lūsis Ivars, Kovaļenko Kaspars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.2.gr.
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
2.1.gr.
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Lekcija
1, 2 gr.
1.ned.-04.09.2017-15.10.2017
Lūsis Ivars, Kovaļenko Kaspars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1, 2 gr.
16.10.2017-29.10.2017
Izbraukuma nodarbības 1.1.1., 1.1.2., 1.2.1., 1.2.2., 2.1.1., 2.1.2., 2.2., 2.3.gr.
Skuja Santa
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.2. gr.
Lūsis Ivars, Kovaļenko Kaspars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Lab.darbi
1, 2 gr.
04.09.2017-29.10.2017
1.1.2., 2.1.2.gr.
Medne Ruta
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.3.gr.
Lūsis Ivars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
2.1.1., 2.1.2.gr.
Oborins Nikolajs, Birne Inga
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
1 gr.
30.10.2017-26.12.2017
1.1.gr.
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-04.09.2017-29.10.2017
Ciproviča Inga
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-30.10.2017-26.12.2017
Grāmatiņa Ilze
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-04.09.2017-29.10.2017
Ciproviča Inga
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-30.10.2017-26.12.2017
Grāmatiņa Ilze
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
11.30-12.15 Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.
1.1.1.gr.
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.
1.2.1.gr.
Mangale Māra
C100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.
1.2.2.gr.
Mangale Māra
C100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.
2.1.1.gr.
Ringa-Karahona Guna
C100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.
1.1.2.gr.
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.
2.2.gr.
Eihvalde Evija
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.
2.3.gr.
Eihvalde Evija
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.
2.1.2.gr.
Ringa-Karahona Guna
C100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1.gr.
Lūsis Ivars, Kovaļenko Kaspars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.2.gr.
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
2.1.gr.
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2017-15.10.2017
Lūsis Ivars, Kovaļenko Kaspars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Lekcija
1, 2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
Lūsis Ivars, Kovaļenko Kaspars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1, 2 gr.
16.10.2017-29.10.2017
Izbraukuma nodarbības 1.1.1., 1.1.2., 1.2.1., 1.2.2., 2.1.1., 2.1.2., 2.2., 2.3.gr.
Skuja Santa
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1. gr.
Lūsis Ivars, Kovaļenko Kaspars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Lab.darbi
1, 2 gr.
04.09.2017-29.10.2017
1.1.2., 2.1.2.gr.
Medne Ruta
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.2.gr.
Lūsis Ivars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6028 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība IV Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.2.gr.
Liepa Laima
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
2.1.1., 2.1.2.gr.
Oborins Nikolajs, Birne Inga
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
1 gr.
30.10.2017-26.12.2017
1.1.gr.
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-04.09.2017-29.10.2017
Ciproviča Inga
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-30.10.2017-26.12.2017
Grāmatiņa Ilze
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-04.09.2017-29.10.2017
Ciproviča Inga
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-30.10.2017-26.12.2017
Grāmatiņa Ilze
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
12.30-13.15 Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.2.gr.
Mangale Māra
C100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.2.gr.
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.3.gr.
Eihvalde Evija
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2.gr.
Ringa-Karahona Guna
C100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
2.2.gr.
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1.gr.
Lūsis Ivars, Kovaļenko Kaspars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.2.gr.
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1, 2 gr.
16.10.2017-29.10.2017
Izbraukuma nodarbības 1.1.1., 1.1.2., 1.2.1., 1.2.2., 2.1.1., 2.1.2., 2.2., 2.3.gr.
Skuja Santa
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
30.10.2017-26.12.2017
1.1.1., 1.1.2.gr.
Oborins Nikolajs, Birne Inga
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
2.1.gr.
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1. gr.
Lūsis Ivars, Kovaļenko Kaspars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
2.3.gr.
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.2.gr.
Lūsis Ivars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6028 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība IV Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.
2.1.1., 2.1.2.gr.
Liepa Laima, Šematoviča Ilga
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6028 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība IV Bp Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.
2.2.gr.
Liepa Laima
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
2.2., 2.3.gr.
Oborins Nikolajs, Birne Inga
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
13.30-14.15 Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.2.gr.
Mangale Māra
C100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.2.gr.
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.3.gr.
Eihvalde Evija
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2.gr.
Ringa-Karahona Guna
C100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
2.2.gr.
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Lekcija
1, 2 gr.
Antāne Vita, Eihvalde Evija
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1, 2 gr.
16.10.2017-29.10.2017
Izbraukuma nodarbības 1.1.1., 1.1.2., 1.2.1., 1.2.2., 2.1.1., 2.1.2., 2.2., 2.3.gr.
Skuja Santa
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
30.10.2017-26.12.2017
1.1.1., 1.1.2.gr.
Oborins Nikolajs, Birne Inga
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
2.1.gr.
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1. gr.
Lūsis Ivars, Kovaļenko Kaspars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
2.3.gr.
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.2.gr.
Lūsis Ivars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6028 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība IV Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1., 2.1.2.gr.
Liepa Laima, Šematoviča Ilga
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
2.2., 2.3.gr.
Oborins Nikolajs, Birne Inga
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Lab.darbi
1, 2 gr.
04.09.2017-29.10.2017
1.2.2., 2.3.gr.
Medne Ruta, Oborins Nikolajs
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
14.30-15.15 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
1 gr.
Izvēles kurss
G0215(PLK)

Kļaviņa Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete4080 Mazo dzīvnieku reprodukcija Bb Lekcija
1, 2 gr.
Eihvalde Evija
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Lekcija
1, 2 gr.
Antāne Vita, Eihvalde Evija
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Lab.darbi
1, 2 gr.
04.09.2017-29.10.2017
1.1.1., 2.1.1.gr.
Oborins Nikolajs, Medne Ruta
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
30.10.2017-26.12.2017
1.1.1., 1.1.2.gr.
Oborins Nikolajs, Birne Inga
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
1.2.gr.
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1. gr.
Lūsis Ivars, Kovaļenko Kaspars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
1.2.1., 1.2.2.gr.
Oborins Nikolajs, Birne Inga
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6028 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība IV Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.3.gr.
Šematoviča Ilga
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2.gr.
Lūsis Ivars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Lab.darbi
1, 2 gr.
04.09.2017-29.10.2017
1.2.1., 2.2.gr.
Medne Ruta, Oborins Nikolajs
Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
2.2.gr.
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
2.2., 2.3.gr.
Oborins Nikolajs, Birne Inga
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Lab.darbi
1, 2 gr.
04.09.2017-29.10.2017
1.2.2., 2.3.gr.
Medne Ruta, Oborins Nikolajs
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
15.30-16.15 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
1 gr.
Izvēles kurss
G0215(PLK)

Kļaviņa Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete4080 Mazo dzīvnieku reprodukcija Bb Lab.darbi
1 gr.
Eihvalde Evija
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2017-29.10.2017
Skuja Santa
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lekcija
1, 2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
Terentjeva Margarita
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Lab.darbi
1, 2 gr.
04.09.2017-29.10.2017
1.1.1., 2.1.1.gr.
Oborins Nikolajs, Medne Ruta
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
30.10.2017-26.12.2017
1.1.1., 1.1.2.gr.
Oborins Nikolajs, Birne Inga
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
1.2.gr.
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1. gr.
Lūsis Ivars, Kovaļenko Kaspars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
1.2.1., 1.2.2.gr.
Oborins Nikolajs, Birne Inga
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6028 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība IV Bp Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.
2.3.gr.
Šematoviča Ilga
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2.gr.
Lūsis Ivars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6028 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība IV Bp Lab.darbi
1 gr.
2.ned.
1.1.1., 1.1.2.gr.
Liepa Laima, Šematoviča Ilga
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Lab.darbi
1, 2 gr.
04.09.2017-29.10.2017
1.2.1., 2.2.gr.
Medne Ruta, Oborins Nikolajs
Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
2.2.gr.
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
2.2., 2.3.gr.
Oborins Nikolajs, Birne Inga
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Lab.darbi
1, 2 gr.
04.09.2017-29.10.2017
1.2.2., 2.3.gr.
Medne Ruta, Oborins Nikolajs
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
16.30-17.15 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
1 gr.
Izvēles kurss
G0215(PLK)

Kļaviņa Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Valo1025 Lietišķā komunikācija I Bb Prakt.darbi
1, 3 gr.
Izvēles kurss
G0608(PLK)
G0604(PLK)
G0105(PLK)
G0112(PLK)

Horgan Joseph Jack
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Vete4080 Mazo dzīvnieku reprodukcija Bb Lab.darbi
2 gr.
Eihvalde Evija
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2017-29.10.2017
Skuja Santa
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Lab.darbi
1, 2 gr.
04.09.2017-29.10.2017
1.1.1., 2.1.1.gr.
Oborins Nikolajs, Medne Ruta
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
1.2.gr.
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1. gr.
Lūsis Ivars, Kovaļenko Kaspars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
1.2.1., 1.2.2.gr.
Oborins Nikolajs, Birne Inga
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2.gr.
Lūsis Ivars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6028 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība IV Bp Lab.darbi
1 gr.
1.1.1., 1.1.2.gr.
Liepa Laima, Šematoviča Ilga
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Lab.darbi
1, 2 gr.
04.09.2017-29.10.2017
1.2.1., 2.2.gr.
Medne Ruta, Oborins Nikolajs
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Lab.darbi
1, 2 gr.
04.09.2017-29.10.2017
1.2.2., 2.3.gr.
Medne Ruta, Oborins Nikolajs
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
17.30-18.15 Valo1025 Lietišķā komunikācija I Bb Prakt.darbi
1, 3 gr.
Izvēles kurss
G0608(PLK)
G0604(PLK)
G0105(PLK)
G0112(PLK)

Horgan Joseph Jack
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
TraZ2002 Automobiļa droša vadīšana Bb Lekcija
1, 2 gr.
Izvēles kurss
G0412(PLK)
G0402(PLK)
G0413(PLK)

Bolšteins Juris
314. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Lab.darbi
1, 2 gr.
04.09.2017-29.10.2017
1.1.1., 2.1.1.gr.
Oborins Nikolajs, Medne Ruta
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
1.2.gr.
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
30.10.2017-26.12.2017
1.2.1., 1.2.2.gr.
Oborins Nikolajs, Birne Inga
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4075 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Lab.darbi
1, 2 gr.
04.09.2017-29.10.2017
1.2.1., 2.2.gr.
Medne Ruta, Oborins Nikolajs
18.30-19.15 TraZ2002 Automobiļa droša vadīšana Bb Lekcija
1, 2 gr.
Izvēles kurss
G0412(PLK)
G0402(PLK)
G0413(PLK)

Bolšteins Juris
314. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
19.30-20.15 TraZ2002 Automobiļa droša vadīšana Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
1.ned.
Izvēles kurss
G0412(PLK)
G0402(PLK)
G0413(PLK)

Bolšteins Juris
314. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5