Atpakaļ

G0903 Datorvadība un datorzinātne Bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Visas grupas 1 2
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 InfT3012 Ģeogrāfiskās informācijas sistēmas B Lekcija
04.09.2017-26.12.2017
G0907(PLK)

Bērziņa Laima
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4025 Programmēšanas tehnoloģijas datorvadībā I B Lekcija
04.09.2017-29.10.2017
Šmits Ingus
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT4025 Programmēšanas tehnoloģijas datorvadībā I B Lekcija
30.10.2017-24.12.2017
Šmits Ingus
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3023 Datortīkli (CISCO) IV B Lab.darbi
1 gr.
04.09.2017-26.12.2017
1.2.
Bērziņš Aldis
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ETeh3027 Programmējamie loģiskie kontrolleri B Lab.darbi
2 gr.
04.09.2017-26.12.2017
Galiņš Ainārs
312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
09.30-10.15 InfT4040 E-komercijas tehnoloģiju pamati A Lab.darbi
1 gr.
04.09.2017-26.12.2017
Rubina Tatjana
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT4025 Programmēšanas tehnoloģijas datorvadībā I B Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2017-26.12.2017
Šmits Ingus
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4026 Datu aizsardzība A Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2017-26.12.2017
Rivža Pēteris
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ETeh3027 Programmējamie loģiskie kontrolleri B Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.-04.09.2017-26.12.2017
Galiņš Ainārs
312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh3027 Programmējamie loģiskie kontrolleri B Lekcija
2.ned.-04.09.2017-26.12.2017
Galiņš Ainārs
314. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
10.30-11.15 InfT3012 Ģeogrāfiskās informācijas sistēmas B Lab.darbi
2 gr.
04.09.2017-26.12.2017
Bērziņa Laima
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3023 Datortīkli (CISCO) IV B Lekcija
04.09.2017-26.12.2017
Mozga Ivars
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4026 Datu aizsardzība A Lekcija
04.09.2017-26.12.2017
Rivža Pēteris
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ETeh3027 Programmējamie loģiskie kontrolleri B Lab.darbi
1 gr.
04.09.2017-26.12.2017
Galiņš Ainārs
312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
11.30-12.15 InfT3012 Ģeogrāfiskās informācijas sistēmas B Lab.darbi
1 gr.
04.09.2017-26.12.2017
Bērziņa Laima
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT4029 Projektu vadīšana A Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2017-26.12.2017
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ3001 Mērsistēmu interfeisi B Lekcija
04.09.2017-26.12.2017
Kaķītis Aivars
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
InfT4040 E-komercijas tehnoloģiju pamati A Lekcija
04.09.2017-26.12.2017
Rubina Tatjana
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4031 Datoru arhitektūra A Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2017-26.12.2017
Osadčuks Vitālijs
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ETeh3027 Programmējamie loģiskie kontrolleri B Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.-04.09.2017-26.12.2017
Galiņš Ainārs
312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 InfT4029 Projektu vadīšana A Lekcija
2.ned.-04.09.2017-26.12.2017
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT4029 Projektu vadīšana A Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.-04.09.2017-26.12.2017
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ3001 Mērsistēmu interfeisi B Lekcija
1.ned.-04.09.2017-26.12.2017
Kaķītis Aivars
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3001 Mērsistēmu interfeisi B Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-04.09.2017-26.12.2017
Kaķītis Aivars
405. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
InfT4025 Programmēšanas tehnoloģijas datorvadībā I B Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2017-26.12.2017
Šmits Ingus
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT3023 Datortīkli (CISCO) IV B Lab.darbi
2 gr.
04.09.2017-26.12.2017
Bērziņš Aldis
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4031 Datoru arhitektūra A Lekcija
04.09.2017-26.12.2017
Osadčuks Vitālijs
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 InfT4029 Projektu vadīšana A Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2017-26.12.2017
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ3001 Mērsistēmu interfeisi B Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-04.09.2017-26.12.2017
1.1.
Kaķītis Aivars
405. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3001 Mērsistēmu interfeisi B Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-04.09.2017-26.12.2017
1.2.
Kaķītis Aivars
405. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
InfT4031 Datoru arhitektūra A Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2017-26.12.2017
Osadčuks Vitālijs
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 InfT4029 Projektu vadīšana A Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.-04.09.2017-26.12.2017
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3023 Datortīkli (CISCO) IV B Lab.darbi
1 gr.
04.09.2017-26.12.2017
1.1.
Bērziņš Aldis
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT4026 Datu aizsardzība A Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2017-26.12.2017
Rivža Pēteris
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 InfT4040 E-komercijas tehnoloģiju pamati A Lab.darbi
2 gr.
27.11.2017-24.12.2017
Rubina Tatjana
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2