Atpakaļ

G0703 Veterinārmedicīna Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem. 9-sem. 11-sem.
Visas grupas 1 2
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Vete4045 Epidemioloģija Bp Lekcija
1, 2 gr.
Lūsis Ivars
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Lekcija
1, 2 gr.
Kozinda Oskars
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4101 Radioloģija II Bp Lekcija
1, 2 gr.
Vekšins Armands, Eihvalde Evija
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Lekcija
1 gr.
04.09.2017-29.10.2017
7.sem.1.2.2.gr.
Gatiņa Linda
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi
2 gr.
1.ned.
2.2.gr.
Drevinska Kristīne
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
09.30-10.15 Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lekcija
1, 2 gr.
2.ned.
Dūrītis Ilmārs, Liepa Laima
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lekcija
1, 2 gr.
1.ned.
Drevinska Kristīne
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Lekcija
1, 2 gr.
Keidāne Dace
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lekcija
1, 2 gr.
Dūrītis Ilmārs
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lab.darbi
1 gr.
1.2.gr.
Mālniece Aija
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4101 Radioloģija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1., 2.2.gr.
Eihvalde Evija, Vekšins Armands
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Lekcija
1 gr.
04.09.2017-29.10.2017
7.sem.1.2.2.gr.
Gatiņa Linda
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi
2 gr.
2.2.gr.
Drevinska Kristīne
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
10.30-11.15 Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lab.darbi
2 gr.
2.1.gr.
Dūrītis Ilmārs, Liepa Laima
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4045 Epidemioloģija Bp Lab.darbi
1 gr.
1.2.gr.
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Lekcija
1, 2 gr.
Keidāne Dace
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lekcija
1, 2 gr.
Dūrītis Ilmārs
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lab.darbi
1 gr.
1.2.gr.
Mālniece Aija
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4101 Radioloģija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1., 2.2.gr.
Eihvalde Evija, Vekšins Armands
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Lab.darbi
1 gr.
04.09.2017-29.10.2017
7.sem.1.2.2.gr.
Gatiņa Linda, Ilgaža Aija
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi
2 gr.
2.2.gr.
Drevinska Kristīne
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
11.30-12.15 Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lab.darbi
2 gr.
2.1.gr.
Mālniece Aija
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lab.darbi
2 gr.
2.2.gr.
Dūrītis Ilmārs, Liepa Laima
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4045 Epidemioloģija Bp Lab.darbi
1 gr.
1.2.gr.
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1., 1.1.2.gr
Plaksina Jekaterina, Kozinda Oskars
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1., 1.2.2.gr.
Keidāne Dace, Krūklīte Anna
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lab.darbi
1 gr.
1.1.gr
Dūrītis Ilmārs
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1., 2.2.gr.
Plaksina Jekaterina, Kozinda Oskars
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lab.darbi
1 gr.
1.ned.
1.2.gr.
Mālniece Aija
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4101 Radioloģija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1., 1.1.2.gr.
Eihvalde Evija, Vekšins Armands
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Lab.darbi
2 gr.
2.2.gr.
Keidāne Dace, Krūklīte Anna
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi
2 gr.
2.1.gr.
Drevinska Kristīne
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Lab.darbi
1 gr.
04.09.2017-29.10.2017
7.sem.1.2.2.gr.
Gatiņa Linda, Ilgaža Aija
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
12.30-13.15 Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lab.darbi
2 gr.
2.1.gr.
Mālniece Aija
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi
1 gr.
1.2.gr.
Drevinska Kristīne
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lab.darbi
1 gr.
1.1.gr.
Dūrītis Ilmārs, Liepa Laima
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4045 Epidemioloģija Bp Lab.darbi
2 gr.
2.2.gr.
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1., 2.2.gr.
Gatiņa Linda, Stankeviča Dace
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1., 1.1.2.gr
Plaksina Jekaterina, Kozinda Oskars
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1., 1.2.2.gr.
Keidāne Dace, Krūklīte Anna
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lab.darbi
1 gr.
1.1.gr
Dūrītis Ilmārs
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1., 2.2.gr.
Plaksina Jekaterina, Kozinda Oskars
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4101 Radioloģija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1., 1.1.2.gr.
Eihvalde Evija, Vekšins Armands
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Lab.darbi
2 gr.
2.2.gr.
Keidāne Dace, Krūklīte Anna
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi
2 gr.
2.1.gr.
Drevinska Kristīne
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
13.30-14.15 Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lab.darbi
2 gr.
1.ned.
2.1.gr.
Mālniece Aija
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1., 1.1.2.gr.
Stankeviča Dace, Derbakova Alīna
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi
1 gr.
1.2.gr.
Drevinska Kristīne
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4045 Epidemioloģija Bp Lab.darbi
2 gr.
2.2.gr.
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1., 2.2.gr.
Gatiņa Linda, Stankeviča Dace
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.
1.2.1., 1.2.2.gr.
Keidāne Dace, Krūklīte Anna
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lab.darbi
1 gr.
1.ned.
1.1.gr
Dūrītis Ilmārs
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1., 1.2.2.gr.
Gatiņa Linda, Derbakova Alīna
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4045 Epidemioloģija Bp Lab.darbi
2 gr.
2.1.gr.
Lūsis Ivars
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4101 Radioloģija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1., 1.2.2.gr.
Eihvalde Evija, Vekšins Armands
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Lab.darbi
2 gr.
1.ned.
2.2.gr.
Keidāne Dace, Krūklīte Anna
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi
1 gr.
2.ned.
1.1.gr.
Drevinska Kristīne
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi
2 gr.
1.ned.
2.1.gr.
Drevinska Kristīne
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
14.30-15.15 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
1, 2 gr.
Izvēles kurss
G0215(PLK)

Kļaviņa Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1., 1.1.2.gr.
Stankeviča Dace, Derbakova Alīna
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi
1 gr.
1.ned.
1.2.gr.
Drevinska Kristīne
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
2 gr.
Izvēles kurss Kontaktnodarbība
G0604(PLK)

Cabezas Miranda Pablo
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1., 2.2.gr.
Gatiņa Linda, Stankeviča Dace
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1., 1.1.2.gr.
Keidāne Dace, Krūklīte Anna
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lab.darbi
2 gr.
2.2.gr.
Mālniece Aija
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1., 1.2.2.gr.
Gatiņa Linda, Derbakova Alīna
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4045 Epidemioloģija Bp Lab.darbi
2 gr.
2.1.gr.
Lūsis Ivars
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4101 Radioloģija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1., 1.2.2.gr.
Eihvalde Evija, Vekšins Armands
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Lab.darbi
2 gr.
2.1.gr.
Keidāne Dace, Krūklīte Anna
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi
1 gr.
1.1.gr.
Drevinska Kristīne
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
15.30-16.15 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
1, 2 gr.
Izvēles kurss
G0215(PLK)

Kļaviņa Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1., 1.1.2.gr.
Stankeviča Dace, Derbakova Alīna
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lab.darbi
1 gr.
1.2.gr.
Dūrītis Ilmārs, Liepa Laima
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
2 gr.
Izvēles kurss Kontaktnodarbība
G0604(PLK)

Cabezas Miranda Pablo
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1., 1.2.2.gr.
Plaksina Jekaterina, Kozinda Oskars
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1., 2.2.gr.
Gatiņa Linda, Stankeviča Dace
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1., 1.1.2.gr.
Keidāne Dace, Krūklīte Anna
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4045 Epidemioloģija Bp Lab.darbi
1 gr.
1.1.gr.
Lūsis Ivars
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lab.darbi
2 gr.
2.2.gr.
Mālniece Aija
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1., 1.2.2.gr.
Gatiņa Linda, Derbakova Alīna
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Lab.darbi
2 gr.
2.1.gr.
Keidāne Dace, Krūklīte Anna
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi
1 gr.
1.1.gr.
Drevinska Kristīne
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
16.30-17.15 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
1, 2 gr.
Izvēles kurss
G0215(PLK)

Kļaviņa Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Valo1025 Lietišķā komunikācija I Bb Prakt.darbi
2 gr.
Izvēles kurss
G0608(PLK)
G0604(PLK)
G0105(PLK)
G0112(PLK)

Horgan Joseph Jack
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1., 1.1.2.gr.
Stankeviča Dace, Derbakova Alīna
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1., 1.2.2.gr.
Plaksina Jekaterina, Kozinda Oskars
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.
2.1., 2.2.gr.
Gatiņa Linda, Stankeviča Dace
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.
1.1.1., 1.1.2.gr.
Keidāne Dace, Krūklīte Anna
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4045 Epidemioloģija Bp Lab.darbi
1 gr.
1.1.gr.
Lūsis Ivars
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lab.darbi
2 gr.
1.ned.
2.2.gr.
Mālniece Aija
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1., 1.2.2.gr.
Gatiņa Linda, Derbakova Alīna
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Lab.darbi
2 gr.
1.ned.
2.1.gr.
Keidāne Dace, Krūklīte Anna
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
17.30-18.15 Valo1025 Lietišķā komunikācija I Bb Prakt.darbi
2 gr.
Izvēles kurss
G0608(PLK)
G0604(PLK)
G0105(PLK)
G0112(PLK)

Horgan Joseph Jack
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.
1.1.1., 1.1.2.gr.
Stankeviča Dace, Derbakova Alīna
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
TraZ2002 Automobiļa droša vadīšana Bb Lekcija
2 gr.
Izvēles kurss
G0412(PLK)
G0402(PLK)
G0413(PLK)

Bolšteins Juris
314. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.
1.2.1., 1.2.2.gr.
Gatiņa Linda, Derbakova Alīna
D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
18.30-19.15 TraZ2002 Automobiļa droša vadīšana Bb Lekcija
2 gr.
Izvēles kurss
G0412(PLK)
G0402(PLK)
G0413(PLK)

Bolšteins Juris
314. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
19.30-20.15 TraZ2002 Automobiļa droša vadīšana Bb Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.
Izvēles kurss
G0412(PLK)
G0402(PLK)
G0413(PLK)

Bolšteins Juris
314. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5