Atpakaļ

G0608 Ēdināšanas un viesnīcu uzņēmējdarbība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
G0604(PLK)

Ozoliņa Vija
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Psih4001 Vadības psiholoģija Bv Lekcija
Brokāne Larisa
327. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
VadZ2046 Personāla vadība Bp Lekcija
Kirila Kitija
284. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 PārZ4054 Loģistika viesmīlībā Bp Lekcija
Beitāne Ilze
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Psih4001 Vadības psiholoģija Bv Prakt.darbi
Brokāne Larisa
327. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
VadZ2046 Personāla vadība Bp Lekcija
1.ned.
Kirila Kitija
284. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
VadZ2046 Personāla vadība Bp Prakt.darbi
2.ned.
Kirila Kitija
284. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 PārZ4054 Loģistika viesmīlībā Bp Prakt.darbi
Beitāne Ilze
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi4027 Viesmīlības uzņēmumu stratēģiskā vadība Bp Lekcija
Medne Linda
235. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
VadZ2046 Personāla vadība Bp Prakt.darbi
Kirila Kitija
284. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 PārZ4059 Kvalitātes vadība Bt Lab.darbi
1.ned.
1.2.
Straumīte Evita
217. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22, 216. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
Citi4027 Viesmīlības uzņēmumu stratēģiskā vadība Bp Prakt.darbi
Medne Linda
235. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Prakt.darbi
Brizga Dace
15. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
12.30-13.15 PārZ4059 Kvalitātes vadība Bt Lekcija
2.ned.
Straumīte Evita
216. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4059 Kvalitātes vadība Bt Lab.darbi
1.ned.
1.1.
Straumīte Evita
216. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22, 217. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4046 Miltu konditoreja Bb Lekcija
15.09.2017
29.09.2017
27.10.2017
24.11.2017
Izvēles kurss
Kunkulberga Daiga
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 PārZ4059 Kvalitātes vadība Bt Lekcija
Blija Anita
235. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
Ekon4080 Biznesa plānošana un statistika II Bp Lekcija
Paura Līga
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ4046 Miltu konditoreja Bb Lekcija
15.09.2017
29.09.2017
27.10.2017
24.11.2017
Izvēles kurss
Kunkulberga Daiga
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 PārZ4046 Miltu konditoreja Bb Lekcija
11.09.2017-05.11.2017
Izvēles kurss
G0603(PLK)
G0604(PLK)

Kunkulberga Daiga
84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ4059 Kvalitātes vadība Bt Lekcija
1.ned.
Blija Anita
235. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4059 Kvalitātes vadība Bt Prakt.darbi
2.ned.
Blija Anita
235. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
Ekon4080 Biznesa plānošana un statistika II Bp Lab.darbi
1.ned.
1.1.
Paura Līga
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon4080 Biznesa plānošana un statistika II Bp Lab.darbi
2.ned.
1.2.
Paura Līga
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ4046 Miltu konditoreja Bb Lekcija
15.09.2017
29.09.2017
27.10.2017
24.11.2017
Izvēles kurss
Kunkulberga Daiga
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 VadZ3025 Sociālā uzņēmējdarbība Bb Lekcija
Izvēles kurss
G0105(PLK)
G0112(PLK)

Līcīte Lāsma
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ4046 Miltu konditoreja Bb Lekcija
11.09.2017-05.11.2017
Izvēles kurss
G0603(PLK)
G0604(PLK)

Kunkulberga Daiga
84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ4059 Kvalitātes vadība Bt Prakt.darbi
2.ned.
Blija Anita
235. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš Bb Lekcija
04.09.2017-01.10.2017
G0603(PLK)
G0604(PLK)

Ķince Tatjana, Zagorska Jeļena
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš Bb Prakt.darbi
30.10.2017-26.12.2017
G0603(PLK)
G0604(PLK)

Zagorska Jeļena, Ķince Tatjana
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš Bb Lab.darbi
02.10.2017-29.10.2017
G0603(PLK)
G0604(PLK)

Ķince Tatjana, Zagorska Jeļena
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
Ekon4080 Biznesa plānošana un statistika II Bp Lab.darbi
1.ned.
1.1.
Paura Līga
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon4080 Biznesa plānošana un statistika II Bp Lab.darbi
2.ned.
1.2.
Paura Līga
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ4046 Miltu konditoreja Bb Lekcija
15.09.2017
29.09.2017
27.10.2017
24.11.2017
Izvēles kurss
Kunkulberga Daiga
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 Valo1025 Lietišķā komunikācija I Bb Prakt.darbi
Izvēles kurss
G0703(PLK)
G0604(PLK)
G0105(PLK)
G0112(PLK)

Horgan Joseph Jack
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
VadZ3025 Sociālā uzņēmējdarbība Bb Prakt.darbi
Izvēles kurss
G0105(PLK)
G0112(PLK)

Līcīte Lāsma
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
Izvēles kurss Kontaktnodarbība
G0603(PLK)
G0604(PLK)
G0807(PLK)

Perez Alvarez Sergio, Cabezas Miranda Pablo
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš Bb Lekcija
04.09.2017-01.10.2017
G0603(PLK)
G0604(PLK)

Ķince Tatjana, Zagorska Jeļena
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš Bb Prakt.darbi
30.10.2017-26.12.2017
G0603(PLK)
G0604(PLK)

Zagorska Jeļena, Ķince Tatjana
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš Bb Lab.darbi
02.10.2017-29.10.2017
G0603(PLK)
G0604(PLK)

Ķince Tatjana, Zagorska Jeļena
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
17.30-18.15 Valo1025 Lietišķā komunikācija I Bb Prakt.darbi
Izvēles kurss
G0703(PLK)
G0604(PLK)
G0105(PLK)
G0112(PLK)

Horgan Joseph Jack
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
Izvēles kurss Kontaktnodarbība
G0603(PLK)
G0604(PLK)
G0807(PLK)

Perez Alvarez Sergio, Cabezas Miranda Pablo
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5