Atpakaļ

G0603 Pārtikas zinības Bakalaura
Pilna laika
3-sem. 5-sem. 7-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 PārZ4003 Piens, tā pārstrāde II B Lekcija
G0604(PLK)

Ciproviča Inga
216. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4055 Pārtikas kvalitātes vadīšana B Prakt.darbi
1.ned.
Blija Anita
216. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4006 Graudi, to pārstrāde II B Lekcija
1.ned.
G0604(PLK)

Kārkliņa Daina
216. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4003 Piens, tā pārstrāde II B Lab.darbi
2.ned.
Ciproviča Inga
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
Ekon4024 Uzņēmējdarbība pārtikas rūpniecībā B Lekcija
14.09.2017
28.09.2017
12.10.2017
02.11.2017
09.11.2017
30.11.2017
07.12.2017
14.12.2017
lekc./pr.d.
Zvirbule Andra
310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
09.30-10.15 PārZ4060 Pārtikas piedevas B Lekcija
G0604(PLK)

Ciproviča Inga
216. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4055 Pārtikas kvalitātes vadīšana B Prakt.darbi
1.ned.
Blija Anita
216. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4058 Jaunu pārtikas produktu izstrāde II B Prakt.darbi
2.ned.
Kļava Dace
216. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4006 Graudi, to pārstrāde II B Lekcija
1.ned.
G0604(PLK)

Kārkliņa Daina
216. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4003 Piens, tā pārstrāde II B Lab.darbi
2.ned.
Ciproviča Inga
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
Ekon4024 Uzņēmējdarbība pārtikas rūpniecībā B Lekcija
14.09.2017
28.09.2017
12.10.2017
02.11.2017
09.11.2017
30.11.2017
07.12.2017
14.12.2017
lekc./pr.d.
Zvirbule Andra
310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
10.30-11.15 PārZ4055 Pārtikas kvalitātes vadīšana B Lekcija
G0604(PLK)

Blija Anita
216. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4005 Gaļa, tās pārstrāde II B Lekcija
G0604(PLK)

Grāmatiņa Ilze
216. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4003 Piens, tā pārstrāde II B Lab.darbi
2.ned.
Ciproviča Inga
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4015 Augļi, dārzeņi, to pārstrāde II B Lekcija
1.ned.
G0604(PLK)

Kampuse Solvita
216. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
Ekon4024 Uzņēmējdarbība pārtikas rūpniecībā B Lekcija
14.09.2017
28.09.2017
12.10.2017
02.11.2017
09.11.2017
30.11.2017
07.12.2017
lekc./pr.d.
Zvirbule Andra
310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
11.30-12.15 PārZ4056 Pārtikas biotehnoloģija II B Lab.darbi
1.ned.
Skudra Līga
228. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4056 Pārtikas biotehnoloģija II B Lekcija
2.ned.
Skudra Līga
228. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4060 Pārtikas piedevas B Prakt.darbi
1.ned.
Ciproviča Inga
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
Ekon4024 Uzņēmējdarbība pārtikas rūpniecībā B Lekcija
14.09.2017
28.09.2017
12.10.2017
02.11.2017
09.11.2017
30.11.2017
07.12.2017
lekc./pr.d.
Zvirbule Andra
310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
12.30-13.15 PārZ4056 Pārtikas biotehnoloģija II B Lab.darbi
Skudra Līga
228. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4006 Graudi, to pārstrāde II B Lab.darbi
19.09.2017
17.10.2017
14.11.2017
12.12.2017
Kārkliņa Daina
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4015 Augļi, dārzeņi, to pārstrāde II B Lab.darbi
12.09.2017
10.10.2017
07.11.2017
05.12.2017
Kampuse Solvita
116. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4005 Gaļa, tās pārstrāde II B Lab.darbi
05.09.2017
03.10.2017
31.10.2017
28.11.2017
Grāmatiņa Ilze
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4060 Pārtikas piedevas B Lab.darbi
1.ned.
Ciproviča Inga
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4046 Miltu konditoreja C Lab.darbi
22.09.2017
06.10.2017
03.11.2017
01.12.2017
Izvēles kurss
G0604(PLK)

Kunkulberga Daiga
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 PārZ4006 Graudi, to pārstrāde II B Lab.darbi
19.09.2017
17.10.2017
14.11.2017
12.12.2017
Kārkliņa Daina
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4015 Augļi, dārzeņi, to pārstrāde II B Lab.darbi
12.09.2017
10.10.2017
07.11.2017
05.12.2017
Kampuse Solvita
116. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4005 Gaļa, tās pārstrāde II B Lab.darbi
05.09.2017
03.10.2017
31.10.2017
28.11.2017
Grāmatiņa Ilze
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4046 Miltu konditoreja C Lab.darbi
22.09.2017
06.10.2017
03.11.2017
01.12.2017
Izvēles kurss
G0604(PLK)

Kunkulberga Daiga
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 PārZ4046 Miltu konditoreja C Lekcija
11.09.2017-05.11.2017
Izvēles kurss
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Kunkulberga Daiga
84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ4006 Graudi, to pārstrāde II B Lab.darbi
19.09.2017
17.10.2017
14.11.2017
12.12.2017
Kārkliņa Daina
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4015 Augļi, dārzeņi, to pārstrāde II B Lab.darbi
12.09.2017
10.10.2017
07.11.2017
05.12.2017
Kampuse Solvita
116. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4005 Gaļa, tās pārstrāde II B Lab.darbi
05.09.2017
03.10.2017
31.10.2017
28.11.2017
Grāmatiņa Ilze
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4046 Miltu konditoreja C Lab.darbi
22.09.2017
06.10.2017
03.11.2017
01.12.2017
Izvēles kurss
G0604(PLK)

Kunkulberga Daiga
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 PārZ4046 Miltu konditoreja C Lekcija
11.09.2017-05.11.2017
Izvēles kurss
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Kunkulberga Daiga
84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ4006 Graudi, to pārstrāde II B Lab.darbi
19.09.2017
17.10.2017
14.11.2017
12.12.2017
Kārkliņa Daina
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4015 Augļi, dārzeņi, to pārstrāde II B Lab.darbi
12.09.2017
10.10.2017
07.11.2017
05.12.2017
Kampuse Solvita
116. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4005 Gaļa, tās pārstrāde II B Lab.darbi
05.09.2017
03.10.2017
31.10.2017
28.11.2017
Grāmatiņa Ilze
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš C Lekcija
04.09.2017-01.10.2017
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Ķince Tatjana, Zagorska Jeļena
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš C Prakt.darbi
30.10.2017-26.12.2017
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Zagorska Jeļena, Ķince Tatjana
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš C Lab.darbi
02.10.2017-29.10.2017
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Ķince Tatjana, Zagorska Jeļena
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4046 Miltu konditoreja C Lab.darbi
22.09.2017
06.10.2017
03.11.2017
01.12.2017
Izvēles kurss
G0604(PLK)

Kunkulberga Daiga
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 ValoP226 Spāņu valoda I C Prakt.darbi
Izvēles kurss Kontaktnodarbība
G0608(PLK)
G0604(PLK)
G0807(PLK)

Perez Alvarez Sergio, Cabezas Miranda Pablo
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš C Lekcija
04.09.2017-01.10.2017
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Ķince Tatjana, Zagorska Jeļena
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš C Prakt.darbi
30.10.2017-26.12.2017
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Zagorska Jeļena, Ķince Tatjana
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš C Lab.darbi
02.10.2017-29.10.2017
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Ķince Tatjana, Zagorska Jeļena
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
17.30-18.15 ValoP226 Spāņu valoda I C Prakt.darbi
Izvēles kurss Kontaktnodarbība
G0608(PLK)
G0604(PLK)
G0807(PLK)

Perez Alvarez Sergio, Cabezas Miranda Pablo
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MākZ2001 Reklāmdizains C Lekcija
Izvēles kurss.
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Paulsone Inta
511. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
18.30-19.15 MākZ2001 Reklāmdizains C Lekcija
Izvēles kurss.
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Paulsone Inta
511. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5