Atpakaļ

G0508 Kokapstrāde Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Ekon2044 Grāmatvedība un uzskaite Bp Prakt.darbi
1.ned.
Jesemčika Anna
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
MežZ4057 Uzņēmējdarbība kokapstrādes uzņēmumos Bp Prakt.darbi
Krūmiņš Jānis
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
09.30-10.15 Ekon2044 Grāmatvedība un uzskaite Bp Lekcija
Jesemčika Anna
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
MežZ4057 Uzņēmējdarbība kokapstrādes uzņēmumos Bp Lekcija
Krūmiņš Jānis
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
10.30-11.15 MatZ3029 Kokapstrādes procesu modelēšana Bp, Bt Prakt.darbi
Pugovičs Kārlis
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MežZ4057 Uzņēmējdarbība kokapstrādes uzņēmumos Bp Lekcija
1.ned.
Krūmiņš Jānis
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
11.30-12.15 MatZ3029 Kokapstrādes procesu modelēšana Bp, Bt Lekcija
Pugovičs Kārlis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Lekcija
2.ned.
Jakovļevs Vilnis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
12.30-13.15 MežZ4042 Koktirdzniecība Bp Prakt.darbi
Liše Sigita
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Lekcija
Jakovļevs Vilnis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
13.30-14.15 MežZ4042 Koktirdzniecība Bp Lekcija
2.ned.
Liše Sigita
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Lab.darbi
1.ned.
1.1.
Jakovļevs Vilnis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Lab.darbi
2.ned.
1.2.
Jakovļevs Vilnis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
14.30-15.15 MašZ4043 Datorprojektēšana Bb Lab.darbi
Izvēles kurss (kontaktnodarbība)
G0412(PLK)
G0402(PLK)
G0507(PLK)

Nulle Imants
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MatZ4010 Koka izstrādājumu ražošana Bp Prakt.darbi
Domkins Andrejs
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
15.30-16.15 MašZ4043 Datorprojektēšana Bb Lab.darbi
Izvēles kurss (kontaktnodarbība)
G0412(PLK)
G0402(PLK)
G0507(PLK)

Nulle Imants
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MatZ4010 Koka izstrādājumu ražošana Bp Prakt.darbi
1.ned.
Domkins Andrejs
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
16.30-17.15 Ener3025 Bioenerģētika Bb Lekcija
Izvēles kurss
G0506(PLK)
G0412(PLK)
G0311(PLK)
G0402(PLK)
G0215(PLK)
G0413(PLK)
G0507(PLK)

Dubrovskis Vilis
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MežZ3060 Kokrūpniecības loģistika Bb Lekcija
Izvēles kurss
G0507(PLK)

Liše Sigita
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
17.30-18.15 Ener3025 Bioenerģētika Bb Lekcija
Izvēles kurss
G0506(PLK)
G0412(PLK)
G0311(PLK)
G0402(PLK)
G0215(PLK)
G0413(PLK)
G0507(PLK)

Dubrovskis Vilis
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MežZ3060 Kokrūpniecības loģistika Bb Lekcija
04.09.2017-15.10.2017
Izvēles kurss
G0507(PLK)

Liše Sigita
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MežZ3060 Kokrūpniecības loģistika Bb Prakt.darbi
16.10.2017-26.12.2017
Izvēles kurss
G0507(PLK)

Liše Sigita
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41