Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Ekon2044 Grāmatvedība un uzskaite Bp Prakt.darbi 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Jesemčika Anna 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
MežZ4057 Uzņēmējdarbība kokapstrādes uzņēmumos Bp Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Krūmiņš Jānis 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||||
09.30-10.15 |
Ekon2044 Grāmatvedība un uzskaite Bp Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Jesemčika Anna 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
MežZ4057 Uzņēmējdarbība kokapstrādes uzņēmumos Bp Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Krūmiņš Jānis 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||||
10.30-11.15 |
MatZ3029 Kokapstrādes procesu modelēšana Bp, Bt Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Pugovičs Kārlis zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MežZ4057 Uzņēmējdarbība kokapstrādes uzņēmumos Bp Lekcija 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Krūmiņš Jānis 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||||
11.30-12.15 |
MatZ3029 Kokapstrādes procesu modelēšana Bp, Bt Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Pugovičs Kārlis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Lekcija 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Jakovļevs Vilnis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||||
12.30-13.15 |
MežZ4042 Koktirdzniecība Bp Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Alksne Sigita zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Jakovļevs Vilnis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||||
13.30-14.15 |
MežZ4042 Koktirdzniecība Bp Lekcija 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Alksne Sigita zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Lab.darbi 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.1. Jakovļevs Vilnis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Lab.darbi 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.2. Jakovļevs Vilnis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||||
14.30-15.15 |
MašZ4043 Datorprojektēšana Bb Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss (kontaktnodarbība) G0402(PLK) G0412(PLK) G0507(PLK) Nulle Imants 403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ4010 Koka izstrādājumu ražošana Bp Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Domkins Andrejs 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||||
15.30-16.15 |
MašZ4043 Datorprojektēšana Bb Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss (kontaktnodarbība) G0402(PLK) G0412(PLK) G0507(PLK) Nulle Imants 403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ4010 Koka izstrādājumu ražošana Bp Prakt.darbi 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Domkins Andrejs 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||||
16.30-17.15 |
Ener3025 Bioenerģētika Bb Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0402(PLK) G0412(PLK) G0413(PLK) G0506(PLK) G0311(PLK) G0215(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Vilis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MežZ3060 Kokrūpniecības loģistika Bb Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0507(PLK) Alksne Sigita zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||||
17.30-18.15 |
Ener3025 Bioenerģētika Bb Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0402(PLK) G0412(PLK) G0413(PLK) G0506(PLK) G0311(PLK) G0215(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Vilis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MežZ3060 Kokrūpniecības loģistika Bb Lekcija 04.09.2017-15.10.2017 Izvēles kurss G0507(PLK) Alksne Sigita zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MežZ3060 Kokrūpniecības loģistika Bb Prakt.darbi 16.10.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0507(PLK) Alksne Sigita zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |