Atpakaļ

G0412 Lietišķā enerģētika Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Visas apakšprog. Eneapg-Energoapgāde
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 ETeh4056 Apgaismojums un elektrotehnoloģijas Bp Lekcija
Kanceviča Liene
312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh4057 Elektroapgādes tehnoloģijas Bp Lekcija
Eneapg a.prg.
Straume Indulis
321. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
09.30-10.15 ETeh4056 Apgaismojums un elektrotehnoloģijas Bp Prakt.darbi
2.ned.
Kanceviča Liene
312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh4056 Apgaismojums un elektrotehnoloģijas Bp Lab.darbi
1.ned.
Kanceviča Liene
312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh4057 Elektroapgādes tehnoloģijas Bp Prakt.darbi
Eneapg a.prg.
Straume Indulis
321. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
10.30-11.15 ETeh3024 Elektroiekārtu ekspluatācija Bp Lekcija
Plūme Imants
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Ener4033 Elektrostacijas un tīkli Bp Lekcija
Eneapg a.prg.
Straume Indulis
321. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Ener4022 Alternatīvā enerģētika un energoekonomika II Bp Lekcija
Laizāns Aigars
516. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
11.30-12.15 ETeh3024 Elektroiekārtu ekspluatācija Bp Lab.darbi
Plūme Imants
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Ener4033 Elektrostacijas un tīkli Bp Lekcija
Eneapg a.prg.
Straume Indulis
321. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh4014 Automātiskā elektropiedziņa Bp Lekcija
Šnīders Andris
312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 Ener4033 Elektrostacijas un tīkli Bp Prakt.darbi
Eneapg a.prg.
Straume Indulis
321. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh4014 Automātiskā elektropiedziņa Bp Lab.darbi
1.ned.
Šnīders Andris
312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh4014 Automātiskā elektropiedziņa Bp Prakt.darbi
2.ned.
Šnīders Andris
312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
14.30-15.15 InfT4039 Matemātiskā modelēšana Bt Lekcija
2.ned.
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4039 Matemātiskā modelēšana Bt Lab.darbi
1.ned.
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 InfT4039 Matemātiskā modelēšana Bt Lab.darbi
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 Ener3025 Bioenerģētika Bb Lekcija
Izvēles kurss
G0508(PLK)
G0506(PLK)
G0311(PLK)
G0402(PLK)
G0215(PLK)
G0413(PLK)
G0507(PLK)

Dubrovskis Vilis
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
17.30-18.15 Ener3025 Bioenerģētika Bb Lekcija
Izvēles kurss
G0508(PLK)
G0506(PLK)
G0311(PLK)
G0402(PLK)
G0215(PLK)
G0413(PLK)
G0507(PLK)

Dubrovskis Vilis
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
TraZ3018 Loģistikas pamati Bb Lekcija
Izvēles kurss, kontaktnodarbība
G0402(PLK)

Birzietis Gints
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
18.30-19.15 TraZ3018 Loģistikas pamati Bb Prakt.darbi
Izvēles kurss, kontaktnodarbība
G0402(PLK)

Birzietis Gints
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5