Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 1.1. Viļumsone Inga 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ3003 Lielās datu bāzes I A Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 1.2. Būmanis Nikolajs 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4005 Datortīklu administrēšana I A Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 G0907(PLK) Paura Andrejs 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
09.30-10.15 |
InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 1.1. Viļumsone Inga 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT3002 Multimediju tehnoloģijas A Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 1.2. Smirnova Jekaterina 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3024 Datorgrafika A Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Viļumsone Inga 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate4005 Skaitliskās metodes A Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 G0907(PLK) Rubina Tatjana 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība A Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Grinberga Linda 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
10.30-11.15 |
DatZ4005 Datortīklu administrēšana I A Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 1.2. Paura Andrejs 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT3002 Multimediju tehnoloģijas A Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 1.1. Smirnova Jekaterina 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3002 Multimediju tehnoloģijas A Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 G0907(PLK) Viļumsone Inga 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate4005 Skaitliskās metodes A Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 1.2. Rubina Tatjana 217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība A Lekcija 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Grinberga Linda 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība A Prakt.darbi 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Grinberga Linda 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
11.30-12.15 |
DatZ4005 Datortīklu administrēšana I A Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 1.1. Paura Andrejs 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2037 Datortīkli (CISCO) II B Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Mozga Ivars 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ3003 Lielās datu bāzes I A Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 G0907(PLK) Vītols Gatis 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3031 Viedo sistēmu izstrādes platformas A Lekcija 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Zacepins Aleksejs 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
DatZ3003 Lielās datu bāzes I A Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 1.1. Būmanis Nikolajs 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 1.2. Viļumsone Inga 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate4005 Skaitliskās metodes A Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 1.1. Rubina Tatjana 217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3031 Viedo sistēmu izstrādes platformas A Lab.darbi 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.1. Kviesis Armands 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT3031 Viedo sistēmu izstrādes platformas A Lab.darbi 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.2. Kviesis Armands 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
13.30-14.15 |
ETeh3001 Elektrotehnika un elektronika A Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Kanceviča Liene 314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 1.2. Viļumsone Inga 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3031 Viedo sistēmu izstrādes platformas A Lab.darbi 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.1. Kviesis Armands 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT3031 Viedo sistēmu izstrādes platformas A Lab.darbi 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.2. Kviesis Armands 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
14.30-15.15 |
ETeh3001 Elektrotehnika un elektronika A Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 1.2. Kanceviča Liene 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 InfT2037 Datortīkli (CISCO) II B Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 1.1. Bērziņš Aldis 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3031 Viedo sistēmu izstrādes platformas A Lab.darbi 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.1. Kviesis Armands 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT3031 Viedo sistēmu izstrādes platformas A Lab.darbi 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.2. Kviesis Armands 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
15.30-16.15 |
ETeh3001 Elektrotehnika un elektronika A Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 1.1. Kanceviča Liene 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 InfT2037 Datortīkli (CISCO) II B Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 1.2. Bērziņš Aldis 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |