Atpakaļ

G0608 Ēdināšanas un viesnīcu uzņēmējdarbība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Citi2030 Komunikācija viesmīlībā Bp Lekcija
Īriste Sandra
235. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
Ekon3123 Grāmatvedība I Bt Lekcija
2.ned.
Vītola Īrija
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon3120 Tirgzinība Bt Lekcija
Lēnerts Arnis
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
09.30-10.15 Citi2030 Komunikācija viesmīlībā Bp Prakt.darbi
Īriste Sandra
235. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
Ekon3123 Grāmatvedība I Bt Prakt.darbi
Vītola Īrija
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon3120 Tirgzinība Bt Lekcija
1.ned.
Lēnerts Arnis
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon3120 Tirgzinība Bt Prakt.darbi
2.ned.
Lēnerts Arnis
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
10.30-11.15 Citi2030 Komunikācija viesmīlībā Bp Prakt.darbi
Īriste Sandra
235. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
VadZ2004 Vadīšanas pamati Bv Lekcija
Jankova Līga
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon3120 Tirgzinība Bt Prakt.darbi
Lēnerts Arnis
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
11.30-12.15 PārZ3024 Tehnoloģiskās iekārtas II Bp Lekcija
Ķince Tatjana
235. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
VadZ2004 Vadīšanas pamati Bv Prakt.darbi
Jankova Līga
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon3120 Tirgzinība Bt Prakt.darbi
Lēnerts Arnis
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
12.30-13.15 PārZ3024 Tehnoloģiskās iekārtas II Bp Lekcija
2.ned.
Ķince Tatjana
235. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3024 Tehnoloģiskās iekārtas II Bp Prakt.darbi
1.ned.
Ķince Tatjana
235. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4046 Miltu konditoreja Bb Lekcija
15.09.2017
29.09.2017
27.10.2017
24.11.2017
Izvēles kurss
Kunkulberga Daiga
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 PārZ3024 Tehnoloģiskās iekārtas II Bp Prakt.darbi
1.ned.
Ķince Tatjana
235. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3075 Ražošanas organizācija un vadība Bp Lekcija
Millere Ingrīda
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ4046 Miltu konditoreja Bb Lekcija
15.09.2017
29.09.2017
27.10.2017
24.11.2017
Izvēles kurss
Kunkulberga Daiga
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 Ekon3104 E-komercija Bb Lekcija
Izvēles kurss
G0604(PLK)
G0105(PLK)

Lēnerts Arnis
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
PārZ4046 Miltu konditoreja Bb Lekcija
11.09.2017-05.11.2017
Izvēles kurss
G0603(PLK)
G0604(PLK)

Kunkulberga Daiga
84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ3075 Ražošanas organizācija un vadība Bp Lekcija
1.ned.
Millere Ingrīda
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ3075 Ražošanas organizācija un vadība Bp Prakt.darbi
2.ned.
Millere Ingrīda
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ4046 Miltu konditoreja Bb Lekcija
15.09.2017
29.09.2017
27.10.2017
24.11.2017
Izvēles kurss
Kunkulberga Daiga
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 VadZ3025 Sociālā uzņēmējdarbība Bb Lekcija
Izvēles kurss
G0105(PLK)
G0112(PLK)

Līcīte Lāsma
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon3104 E-komercija Bb Prakt.darbi
Izvēles kurss
G0604(PLK)
G0105(PLK)

Lēnerts Arnis
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
PārZ4046 Miltu konditoreja Bb Lekcija
11.09.2017-05.11.2017
Izvēles kurss
G0603(PLK)
G0604(PLK)

Kunkulberga Daiga
84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ3075 Ražošanas organizācija un vadība Bp Prakt.darbi
Millere Ingrīda
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš Bb Lekcija
04.09.2017-01.10.2017
G0603(PLK)
G0604(PLK)

Ķince Tatjana, Zagorska Jeļena
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš Bb Prakt.darbi
30.10.2017-26.12.2017
G0603(PLK)
G0604(PLK)

Zagorska Jeļena, Ķince Tatjana
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš Bb Lab.darbi
02.10.2017-29.10.2017
G0603(PLK)
G0604(PLK)

Ķince Tatjana, Zagorska Jeļena
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4046 Miltu konditoreja Bb Lekcija
15.09.2017
29.09.2017
27.10.2017
24.11.2017
Izvēles kurss
Kunkulberga Daiga
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 VadZ3025 Sociālā uzņēmējdarbība Bb Prakt.darbi
Izvēles kurss
G0105(PLK)
G0112(PLK)

Līcīte Lāsma
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
Izvēles kurss Kontaktnodarbība
G0603(PLK)
G0604(PLK)
G0807(PLK)

Perez Alvarez Sergio, Cabezas Miranda Pablo
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
PārZ3075 Ražošanas organizācija un vadība Bp Prakt.darbi
Millere Ingrīda
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš Bb Lekcija
04.09.2017-01.10.2017
G0603(PLK)
G0604(PLK)

Ķince Tatjana, Zagorska Jeļena
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš Bb Prakt.darbi
30.10.2017-26.12.2017
G0603(PLK)
G0604(PLK)

Zagorska Jeļena, Ķince Tatjana
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš Bb Lab.darbi
02.10.2017-29.10.2017
G0603(PLK)
G0604(PLK)

Ķince Tatjana, Zagorska Jeļena
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
17.30-18.15 ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
Izvēles kurss Kontaktnodarbība
G0603(PLK)
G0604(PLK)
G0807(PLK)

Perez Alvarez Sergio, Cabezas Miranda Pablo
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MākZ2001 Reklāmdizains Bb Lekcija
Izvēles kurss.
G0603(PLK)
G0604(PLK)

Paulsone Inta
511. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
18.30-19.15 MākZ2001 Reklāmdizains Bb Lekcija
Izvēles kurss.
G0603(PLK)
G0604(PLK)

Paulsone Inta
511. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5