Atpakaļ

G0603 Pārtikas zinības Bakalaura
Pilna laika
3-sem. 5-sem. 7-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 PārZ3072 Zivis, to pārstrāde B Lekcija
G0604(PLK)

Grāmatiņa Ilze
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3010 Mikrobioloģija I B Lab.darbi
Skudra Līga
228. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3077 Pārtikas produktu iesaiņošana B Lab.darbi
04.09.2017-15.10.2017
Čakste Ilze
271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ķīmi4008 Bioķīmija A Lab.darbi
Miķelsone Velga
271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 PārZ3072 Zivis, to pārstrāde B Lekcija
1.ned.
G0604(PLK)

Grāmatiņa Ilze
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3010 Mikrobioloģija I B Lekcija
2.ned.
G0604(PLK)

Skudra Līga
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3010 Mikrobioloģija I B Lab.darbi
1.ned.
Skudra Līga
228. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3077 Pārtikas produktu iesaiņošana B Lab.darbi
04.09.2017-15.10.2017
Čakste Ilze
271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ķīmi4008 Bioķīmija A Lab.darbi
Miķelsone Velga
271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II B Lekcija
18.09.2017-08.10.2017
G0604(PLK)

Muižniece-Brasava Sandra
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II B Lekcija
09.10.2017-05.11.2017
13.11.2017-26.12.2017
G0604(PLK)

Galoburda Ruta
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II B Lekcija
06.11.2017-12.11.2017
G0604(PLK)

Ķince Tatjana
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II B Lekcija
04.09.2017-17.09.2017
G0604(PLK)

Sturmoviča Elīna
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
Ķīmi4008 Bioķīmija A Lekcija
Miķelsone Velga
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ķīmi4008 Bioķīmija A Lab.darbi
Miķelsone Velga
271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 Ķīmi4008 Bioķīmija A Lekcija
Miķelsone Velga
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II B Lab.darbi
18.09.2017-08.10.2017
Muižniece-Brasava Sandra
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II B Lab.darbi
09.10.2017-05.11.2017
13.11.2017-26.12.2017
Galoburda Ruta
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II B Lab.darbi
06.11.2017-12.11.2017
Ķince Tatjana
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II B Lab.darbi
04.09.2017-17.09.2017
Sturmoviča Elīna
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
12.30-13.15 PārZ3077 Pārtikas produktu iesaiņošana B Lekcija
23.10.2017-26.12.2017
G0604(PLK)

Muižniece-Brasava Sandra
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ3077 Pārtikas produktu iesaiņošana B Lekcija
04.09.2017-22.10.2017
G0604(PLK)

Čakste Ilze
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II B Lab.darbi
18.09.2017-08.10.2017
Muižniece-Brasava Sandra
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II B Lab.darbi
09.10.2017-05.11.2017
13.11.2017-26.12.2017
Galoburda Ruta
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II B Lab.darbi
06.11.2017-12.11.2017
Ķince Tatjana
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II B Lab.darbi
04.09.2017-17.09.2017
Sturmoviča Elīna
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3072 Zivis, to pārstrāde B Lab.darbi
1.ned.
Grāmatiņa Ilze
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4046 Miltu konditoreja C Lab.darbi
22.09.2017
06.10.2017
03.11.2017
01.12.2017
Izvēles kurss
G0604(PLK)

Kunkulberga Daiga
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 PārZ3077 Pārtikas produktu iesaiņošana B Lab.darbi
23.10.2017-17.12.2017
Muižniece-Brasava Sandra
120. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II B Lab.darbi
18.09.2017-08.10.2017
Muižniece-Brasava Sandra
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II B Lab.darbi
09.10.2017-05.11.2017
13.11.2017-26.12.2017
Galoburda Ruta
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II B Lab.darbi
06.11.2017-12.11.2017
Ķince Tatjana
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II B Lab.darbi
04.09.2017-17.09.2017
Sturmoviča Elīna
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3072 Zivis, to pārstrāde B Lab.darbi
1.ned.
Grāmatiņa Ilze
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4046 Miltu konditoreja C Lab.darbi
22.09.2017
06.10.2017
03.11.2017
01.12.2017
Izvēles kurss
G0604(PLK)

Kunkulberga Daiga
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 PārZ4046 Miltu konditoreja C Lekcija
11.09.2017-05.11.2017
Izvēles kurss
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Kunkulberga Daiga
84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ3077 Pārtikas produktu iesaiņošana B Lab.darbi
23.10.2017-17.12.2017
Muižniece-Brasava Sandra
120. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3072 Zivis, to pārstrāde B Lab.darbi
1.ned.
Grāmatiņa Ilze
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4046 Miltu konditoreja C Lab.darbi
22.09.2017
06.10.2017
03.11.2017
01.12.2017
Izvēles kurss
G0604(PLK)

Kunkulberga Daiga
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 PārZ4046 Miltu konditoreja C Lekcija
11.09.2017-05.11.2017
Izvēles kurss
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Kunkulberga Daiga
84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ3077 Pārtikas produktu iesaiņošana B Lab.darbi
1.ned.-23.10.2017-17.12.2017
Muižniece-Brasava Sandra
120. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš C Lekcija
04.09.2017-01.10.2017
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Ķince Tatjana, Zagorska Jeļena
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš C Prakt.darbi
30.10.2017-26.12.2017
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Zagorska Jeļena, Ķince Tatjana
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš C Lab.darbi
02.10.2017-29.10.2017
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Ķince Tatjana, Zagorska Jeļena
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4046 Miltu konditoreja C Lab.darbi
22.09.2017
06.10.2017
03.11.2017
01.12.2017
Izvēles kurss
G0604(PLK)

Kunkulberga Daiga
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš C Lekcija
04.09.2017-01.10.2017
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Ķince Tatjana, Zagorska Jeļena
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš C Prakt.darbi
30.10.2017-26.12.2017
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Zagorska Jeļena, Ķince Tatjana
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš C Lab.darbi
02.10.2017-29.10.2017
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Ķince Tatjana, Zagorska Jeļena
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
17.30-18.15 MākZ2001 Reklāmdizains C Lekcija
Izvēles kurss.
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Paulsone Inta
511. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
18.30-19.15 MākZ2001 Reklāmdizains C Lekcija
Izvēles kurss.
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Paulsone Inta
511. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5