Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Lab.darbi 11.09.2017-26.12.2017 1.1. Koroļova Jeļena 217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ4078 Mežierīcība Bp Lekcija 04.09.2017-30.09.2017 Seļezņovs Antons 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||||
09.30-10.15 |
MežZ3075 Meža infrastruktūra II Bp Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Millers Mareks 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Lekcija 2.ned.-30.10.2017-24.12.2017 Koroļova Jeļena 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Lab.darbi 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.1. Koroļova Jeļena 217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ4078 Mežierīcība Bp Prakt.darbi 04.09.2017-30.09.2017 Seļezņovs Antons 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
10.30-11.15 |
MežZ3075 Meža infrastruktūra II Bp Lekcija 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Millers Mareks 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3075 Meža infrastruktūra II Bp Prakt.darbi 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Millers Mareks 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Ekon2136 Ekonomikas teorija un grāmatvedība Bt Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 G0506(PLK) Eglīte Aija 307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Pūce Alla 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
11.30-12.15 |
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Prakt.darbi 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Veinbergs Artūrs 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Ekon2136 Ekonomikas teorija un grāmatvedība Bt Prakt.darbi 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Eglīte Aija 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2136 Ekonomikas teorija un grāmatvedība Bt Prakt.darbi 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Jesemčika Anna 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Pūce Alla 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
12.30-13.15 |
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 G0506(PLK) Veinbergs Artūrs 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Ekon2136 Ekonomikas teorija un grāmatvedība Bt Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 G0506(PLK) Jesemčika Anna 307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 1.2. Koroļova Jeļena 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
13.30-14.15 |
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 G0506(PLK) Veinbergs Artūrs 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Lab.darbi 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.2. Koroļova Jeļena 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
14.30-15.15 |
MašZ4043 Datorprojektēšana Bb Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss (kontaktnodarbība) G0402(PLK) G0412(PLK) G0508(PLK) Nulle Imants 403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MežZ4078 Mežierīcība Bp Lekcija 02.10.2017-24.12.2017 Seļezņovs Antons 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||||
15.30-16.15 |
MašZ4043 Datorprojektēšana Bb Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss (kontaktnodarbība) G0402(PLK) G0412(PLK) G0508(PLK) Nulle Imants 403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MežZ4078 Mežierīcība Bp Prakt.darbi 02.10.2017-24.12.2017 Seļezņovs Antons 46. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||||
16.30-17.15 |
Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0402(PLK) G0412(PLK) G0413(PLK) G0506(PLK) G0311(PLK) G0215(PLK) G0508(PLK) Dubrovskis Vilis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 VadZ3006 Sabiedrisko attiecību pamati Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0506(PLK) G0112(PLK) G0807(PLK) G0508(PLK) Miltoviča Baiba 277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ3060 Kokrūpniecības loģistika Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0508(PLK) Alksne Sigita zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||||
17.30-18.15 |
Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0402(PLK) G0412(PLK) G0413(PLK) G0506(PLK) G0311(PLK) G0215(PLK) G0508(PLK) Dubrovskis Vilis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 VadZ3006 Sabiedrisko attiecību pamati Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 G0506(PLK) G0112(PLK) G0807(PLK) G0508(PLK) Miltoviča Baiba 277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ3060 Kokrūpniecības loģistika Lekcija 04.09.2017-15.10.2017 Izvēles kurss G0508(PLK) Alksne Sigita zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MežZ3060 Kokrūpniecības loģistika Prakt.darbi 16.10.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0508(PLK) Alksne Sigita zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |