Atpakaļ

G0907 Informācijas tehnoloģijas ilgtspējīgai attīstībai Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Fizi2017 Fizika I Bt Lekcija
G0903(PLK)

Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I Bp Prakt.darbi
Zeltiņa Rūta
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2024 Datoru tīkli I Bp Lab.darbi
1.1.
Puzanovs Aleksandrs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3018 Grafiskā lietojumprogrammatūra Bp Prakt.darbi
1.2.
Viļumsone Inga
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2056 Datoru uzbūve II Bt Lab.darbi
Nodarbības notiks pēc noteikta plāna
G0903(PLK)

Pecka Aldis
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 DatZ2024 Datoru tīkli I Bp Lekcija
G0903(PLK)

Paura Andrejs
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2017 Operētājsistēmas II Bp Lekcija
G0903(PLK)

Mozga Ivars
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2010 Diskrētā matemātika Bt Lekcija
G0903(PLK)

Sergejeva Natālija
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2056 Datoru uzbūve II Bt Lab.darbi
Nodarbības notiks pēc noteikta plāna
G0903(PLK)

Pecka Aldis
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I Bp Lekcija
G0903(PLK)

Vītols Gatis
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2057 Programminženierijas metodes I Bt Lekcija
G0903(PLK)

Čevere Rudīte
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2017 Operētājsistēmas II Bp Prakt.darbi
Mozga Ivars
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2057 Programminženierijas metodes I Bt Prakt.darbi
1.1.
Čevere Rudīte
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2056 Datoru uzbūve II Bt Lab.darbi
Nodarbības notiks pēc noteikta plāna
G0903(PLK)

Pecka Aldis
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 InfT3018 Grafiskā lietojumprogrammatūra Bp Lekcija
Viļumsone Inga
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2033 Programmēšana Windows vidē Bp Lekcija
G0903(PLK)

Šmits Ingus
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2024 Datoru tīkli I Bp Lab.darbi
1.2.
Puzanovs Aleksandrs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3018 Grafiskā lietojumprogrammatūra Bp Prakt.darbi
1.1.
Viļumsone Inga
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2010 Diskrētā matemātika Bt Prakt.darbi
Sergejeva Natālija
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2056 Datoru uzbūve II Bt Lab.darbi
Nodarbības notiks pēc noteikta plāna
G0903(PLK)

Pecka Aldis
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 Fizi2017 Fizika I Bt Prakt.darbi
1.ned.
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2017 Fizika I Bt Lab.darbi
2.ned.
1.1.
Gajevskis Antons
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2017 Fizika I Bt Lab.darbi
2.ned.
1.2.
Pelēce Ilze
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Prakt.darbi
Smirnova Jekaterina
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi
07.09.2017-26.12.2017
G0903(PLK)

Anškins Andis, Alksne Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
SpoZ2001 Sports III Bb Lekcija
06.09.2017
G0903(PLK)

Anškins Andis, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Alksne Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
InfT2033 Programmēšana Windows vidē Bp Lab.darbi
Smirnova Jekaterina
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2056 Datoru uzbūve II Bt Lab.darbi
Nodarbības notiks pēc noteikta plāna
G0903(PLK)

Pecka Aldis
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Lekcija
Smirnova Jekaterina
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Prakt.darbi
Smirnova Jekaterina
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi
07.09.2017-26.12.2017
G0903(PLK)

Anškins Andis, Alksne Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
SpoZ2001 Sports III Bb Lekcija
06.09.2017
G0903(PLK)

Anškins Andis, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Alksne Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
DatZ2057 Programminženierijas metodes I Bt Prakt.darbi
1.2.
Čevere Rudīte
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2056 Datoru uzbūve II Bt Lab.darbi
Nodarbības notiks pēc noteikta plāna
G0903(PLK)

Pecka Aldis
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Lekcija
Smirnova Jekaterina
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2033 Programmēšana Windows vidē Bp Prakt.darbi
4. grupa
G0903(PLK)

Smirnova Jekaterina
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2