Atpakaļ

G0905 Informācijas tehnoloģijas Maģistra
Pilna laika
1-sem. 3-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 InfT6033 Precīzās lauksaimniecības datorsistēmas B Lekcija
04.09.2017-29.10.2017
Gailums Aleksandrs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT6034 Datorsistēmu ekonomikas pamati C Lekcija
30.10.2017-24.12.2017
Gailums Aleksandrs
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 InfT6033 Precīzās lauksaimniecības datorsistēmas B Lekcija
04.09.2017-01.10.2017
Gailums Aleksandrs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT6034 Datorsistēmu ekonomikas pamati C Prakt.darbi
30.10.2017-26.11.2017
27.11.2017-24.12.2017
Gailums Aleksandrs
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT6033 Precīzās lauksaimniecības datorsistēmas B Prakt.darbi
02.10.2017-29.10.2017
Gailums Aleksandrs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 InfT6033 Precīzās lauksaimniecības datorsistēmas B Prakt.darbi
04.09.2017-29.10.2017
Gailums Aleksandrs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT6034 Datorsistēmu ekonomikas pamati C Prakt.darbi
30.10.2017-24.12.2017
Gailums Aleksandrs
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 InfT6027 Automatizētā testēšana A Lekcija
30.10.2017-24.12.2017
Čevere Rudīte
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT5037 Programmatūras izstrādes modeļi A Lekcija
04.09.2017-29.10.2017
Čevere Rudīte
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 InfT5037 Programmatūras izstrādes modeļi A Prakt.darbi
02.10.2017-29.10.2017
Čevere Rudīte
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT6027 Automatizētā testēšana A Lekcija
30.10.2017-26.11.2017
Čevere Rudīte
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT5037 Programmatūras izstrādes modeļi A Lekcija
04.09.2017-01.10.2017
Čevere Rudīte
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT6027 Automatizētā testēšana A Prakt.darbi
27.11.2017-24.12.2017
Čevere Rudīte
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 InfT5037 Programmatūras izstrādes modeļi A Prakt.darbi
04.09.2017-29.10.2017
Čevere Rudīte
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT6027 Automatizētā testēšana A Prakt.darbi
30.10.2017-24.12.2017
Čevere Rudīte
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 InfT6035 E-biznesa sistēmas B Prakt.darbi
04.09.2017-29.10.2017
Rubina Tatjana
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT6012 ĢIS lauksaimniecībā B Lekcija
30.10.2017-24.12.2017
Bērziņa Laima
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 InfT6035 E-biznesa sistēmas B Prakt.darbi
04.09.2017-29.10.2017
Rubina Tatjana
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT6012 ĢIS lauksaimniecībā B Prakt.darbi
27.11.2017-24.12.2017
Bērziņa Laima
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT6012 ĢIS lauksaimniecībā B Lekcija
30.10.2017-26.11.2017
Bērziņa Laima
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 InfT6035 E-biznesa sistēmas B Prakt.darbi
04.09.2017-29.10.2017
Rubina Tatjana
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT6012 ĢIS lauksaimniecībā B Prakt.darbi
30.10.2017-24.12.2017
Bērziņa Laima
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2