Atpakaļ

G0903 Datorvadība un datorzinātne Bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Visas grupas 1 2
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Fizi2017 Fizika I A Lekcija
G0907(PLK)

Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2024 Datoru tīkli I A Lab.darbi
1 gr.
1.1.
Puzanovs Aleksandrs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2017 Operētājsistēmas II A Prakt.darbi
2 gr.
Mozga Ivars
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2028 Sistēmu modelēšana I A Prakt.darbi
1 gr.
Smirnova Jekaterina
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2010 Diskrētā matemātika A Prakt.darbi
1 gr.
Sergejeva Natālija
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2033 Programmēšana Windows vidē A Lab.darbi
2 gr.
Smirnova Jekaterina
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2056 Datoru uzbūve II A Lab.darbi
Nodarbības notiks pēc noteikta plāna
G0907(PLK)

Pecka Aldis
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 DatZ2024 Datoru tīkli I A Lekcija
G0907(PLK)

Paura Andrejs
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2024 Datoru tīkli I A Lab.darbi
1 gr.
1.2.
Puzanovs Aleksandrs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2057 Programminženierijas metodes I A Prakt.darbi
1 gr.
1.1.
Čevere Rudīte
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2017 Fizika I A Lab.darbi
2.ned.
2.2.
Gajevskis Antons
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2017 Fizika I A Lab.darbi
2.ned.
2.1.
Gross Uldis
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2017 Operētājsistēmas II A Lekcija
G0907(PLK)

Mozga Ivars
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2010 Diskrētā matemātika A Lekcija
G0907(PLK)

Sergejeva Natālija
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2056 Datoru uzbūve II A Lab.darbi
Nodarbības notiks pēc noteikta plāna
G0907(PLK)

Pecka Aldis
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I A Lekcija
G0907(PLK)

Vītols Gatis
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2057 Programminženierijas metodes I A Lekcija
G0907(PLK)

Čevere Rudīte
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2028 Sistēmu modelēšana I A Prakt.darbi
2 gr.
Smirnova Jekaterina
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I A Prakt.darbi
1 gr.
Zeltiņa Rūta
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2033 Programmēšana Windows vidē A Prakt.darbi
1 gr.
Smirnova Jekaterina
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2010 Diskrētā matemātika A Prakt.darbi
2 gr.
Sergejeva Natālija
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2056 Datoru uzbūve II A Lab.darbi
Nodarbības notiks pēc noteikta plāna
G0907(PLK)

Pecka Aldis
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 Fizi2017 Fizika I A Prakt.darbi
1.ned.
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2017 Fizika I A Lab.darbi
1 gr.
2.ned.
1.2.
Gajevskis Antons
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2017 Fizika I A Lab.darbi
1 gr.
2.ned.
1.1.
Gross Uldis
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2033 Programmēšana Windows vidē A Lekcija
G0907(PLK)

Šmits Ingus
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2017 Operētājsistēmas II A Prakt.darbi
1 gr.
Mozga Ivars
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I A Prakt.darbi
2 gr.
Zeltiņa Rūta
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2024 Datoru tīkli I A Lab.darbi
2 gr.
2.2.
Puzanovs Aleksandrs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2056 Datoru uzbūve II A Lab.darbi
Nodarbības notiks pēc noteikta plāna
G0907(PLK)

Pecka Aldis
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 InfT2028 Sistēmu modelēšana I A Lekcija
Smirnova Jekaterina
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2057 Programminženierijas metodes I A Prakt.darbi
2 gr.
2.1.
Čevere Rudīte
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
SpoZ2001 Sports III C Prakt.darbi
07.09.2017-26.12.2017
G0907(PLK)

Anškins Andis, Alksne Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
SpoZ2001 Sports III C Lekcija
06.09.2017
G0907(PLK)

Anškins Andis, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Alksne Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
DatZ2056 Datoru uzbūve II A Lab.darbi
Nodarbības notiks pēc noteikta plāna
G0907(PLK)

Pecka Aldis
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 DatZ2057 Programminženierijas metodes I A Prakt.darbi
1, 2 gr.
2.2.+1.2.
Čevere Rudīte
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
SpoZ2001 Sports III C Prakt.darbi
07.09.2017-26.12.2017
G0907(PLK)

Anškins Andis, Alksne Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
SpoZ2001 Sports III C Lekcija
06.09.2017
G0907(PLK)

Anškins Andis, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Alksne Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
DatZ2056 Datoru uzbūve II A Lab.darbi
Nodarbības notiks pēc noteikta plāna
G0907(PLK)

Pecka Aldis
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 InfT2033 Programmēšana Windows vidē A Prakt.darbi
4. grupa
G0907(PLK)

Smirnova Jekaterina
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2024 Datoru tīkli I A Lab.darbi
2 gr.
2.1.
Puzanovs Aleksandrs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2