Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Freiberga Anete E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 04.09.2017-26.11.2017 Kondratjeva Jevgēnija, Plivča Alma A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 3 gr. 04.09.2017-15.10.2017 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 3 gr. 13.11.2017-26.12.2017 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 3 gr. 16.10.2017-12.11.2017 Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.1., 1.2.2.gr. Saulīte Jana, Mancēviča Lauma E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-03.12.2017 2.2.1., 2.2.2.gr. Pierhuroviča Anna, Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Fizioloģija I Bt Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Grīnblate Silva A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-15.10.2017 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija 4-EN gr. 13.11.2017-26.12.2017 Cielava Lāsma 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija 4-EN gr. 16.10.2017-12.11.2017 Kļaviņa-Blekte Iveta 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete6022 Fizioloģija I Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Ilgaža Aija A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 2 gr. 13.11.2017-26.12.2017 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 2 gr. 16.10.2017-12.11.2017 Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-15.10.2017 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 3 gr. 04.09.2017-26.12.2017 3.1. gr. Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-03.12.2017 1.1.1., 1.1.2. gr. Zirnītis Agris, Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.1., 1.2.2.gr. Saulīte Jana, Mancēviča Lauma E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Freiberga Anete A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1.1., 2.1.2.gr. Freiberga Anete, Saulīte Jana E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 3 gr. 04.09.2017-26.12.2017 3.2.gr. Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
09.30-10.15 |
LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 04.09.2017-15.10.2017 Degola Lilija 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 13.11.2017-26.12.2017 Cielava Lāsma 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 16.10.2017-12.11.2017 Kļaviņa-Blekte Iveta 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Freiberga Anete E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 3 gr. 04.09.2017-15.10.2017 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 3 gr. 13.11.2017-26.12.2017 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 3 gr. 16.10.2017-12.11.2017 Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.1., 1.2.2.gr. Saulīte Jana, Mancēviča Lauma E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-03.12.2017 2.2.1., 2.2.2.gr. Pierhuroviča Anna, Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Fizioloģija I Bt Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Grīnblate Silva A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-15.10.2017 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 13.11.2017-26.12.2017 Cielava Lāsma 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 16.10.2017-12.11.2017 Kļaviņa-Blekte Iveta 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete6022 Fizioloģija I Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Ilgaža Aija A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 2 gr. 13.11.2017-26.12.2017 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 2 gr. 16.10.2017-12.11.2017 Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-15.10.2017 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 3 gr. 04.09.2017-26.12.2017 3.1. gr. Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-03.12.2017 1.1.1., 1.1.2. gr. Zirnītis Agris, Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.1., 1.2.2.gr. Saulīte Jana, Mancēviča Lauma E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Freiberga Anete E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-03.12.2017 1.2.1.gr, 1.2.2.gr. Pierhuroviča Anna, Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1.1., 2.1.2.gr. Freiberga Anete, Saulīte Jana E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 3 gr. 04.09.2017-26.12.2017 3.2.gr. Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
10.30-11.15 |
Vete2021 Veterinārā darba organizācija I Bp Lekcija 1, 2, 3 gr. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Ozoliņa Vija 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Vete2021 Veterinārā darba organizācija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Ozoliņa Vija 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Zirnītis Agris A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Griņēviča Linda 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 3 gr. 04.09.2017-15.10.2017 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 3 gr. 13.11.2017-26.12.2017 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 3 gr. 16.10.2017-12.11.2017 Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Grīnblate Silva A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-03.12.2017 2.2.1., 2.2.2.gr. Pierhuroviča Anna, Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-15.10.2017 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 13.11.2017-26.12.2017 Cielava Lāsma 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 16.10.2017-12.11.2017 Kļaviņa-Blekte Iveta 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.1. gr. un 1.1.2. gr. Ilgaža Aija, Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1.gr. Kondratjeva Jevgēnija A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.2.2.gr. Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Prakt.darbi 3 gr. 04.09.2017-03.12.2017 3.1., 3.2.gr. Zirnītis Agris, Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 2 gr. 13.11.2017-26.12.2017 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 2 gr. 16.10.2017-12.11.2017 Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-15.10.2017 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 3 gr. 04.09.2017-26.12.2017 3.1. gr. Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-03.12.2017 1.1.1., 1.1.2. gr. Zirnītis Agris, Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.1., 1.2.2.gr. Saulīte Jana, Mancēviča Lauma E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Freiberga Anete E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi 3 gr. 04.09.2017-26.12.2017 3.2. Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-03.12.2017 1.2.1.gr, 1.2.2.gr. Pierhuroviča Anna, Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1.1., 2.1.2.gr. Freiberga Anete, Saulīte Jana E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 3 gr. 04.09.2017-26.12.2017 3.2.gr. Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
11.30-12.15 |
Vete2021 Veterinārā darba organizācija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Ozoliņa Vija 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Vete2021 Veterinārā darba organizācija I Bp Prakt.darbi 3 gr. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Ozoliņa Vija 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Zirnītis Agris A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Lekcija 1, 2, 3 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Griņēviča Linda 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Grīnblate Silva A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-15.10.2017 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 13.11.2017-26.12.2017 Cielava Lāsma 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 16.10.2017-12.11.2017 Kļaviņa-Blekte Iveta 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.1. gr. un 1.1.2. gr. Ilgaža Aija, Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1.gr. Kondratjeva Jevgēnija A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.2.1.gr. Mancēviča Lauma E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.2.2.gr. Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Prakt.darbi 3 gr. 04.09.2017-03.12.2017 3.1., 3.2.gr. Zirnītis Agris, Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 3 gr. 04.09.2017-26.12.2017 3.1. gr. Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Freiberga Anete E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi 3 gr. 04.09.2017-26.12.2017 3.2. Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-03.12.2017 1.2.1.gr, 1.2.2.gr. Pierhuroviča Anna, Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 3 gr. 04.09.2017-26.12.2017 3.2.gr. Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
12.30-13.15 |
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi 11.09.2017-26.12.2017 G0215(PLK) Alksne Inta, Anškins Andis, Markevics Māris, Visocka Jeļena, Rimgaile Linda, Ozola Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 SpoZ2001 Sports III Bb Lekcija 04.09.2017-10.09.2017 G0215(PLK) Alksne Inta, Anškins Andis, Markevics Māris, Visocka Jeļena, Rimgaile Linda, Ozola Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Griņēviča Linda 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-15.10.2017 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 1 gr. 13.11.2017-26.12.2017 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 1 gr. 16.10.2017-12.11.2017 Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Tetere Vineta 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.1. gr. un 1.1.2. gr. Ilgaža Aija, Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.gr. Kondratjeva Jevgēnija A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.2.1.gr. Mancēviča Lauma E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.2.2.gr. Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Prakt.darbi 3 gr. 04.09.2017-03.12.2017 3.1., 3.2.gr. Zirnītis Agris, Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Zirnītis Agris F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Kondratjeva Jevgēnija, Plivča Alma A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Mugurēvičs Arnis A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
13.30-14.15 |
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi 11.09.2017-26.12.2017 G0215(PLK) Alksne Inta, Anškins Andis, Markevics Māris, Visocka Jeļena, Rimgaile Linda, Ozola Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 SpoZ2001 Sports III Bb Lekcija 04.09.2017-10.09.2017 G0215(PLK) Alksne Inta, Anškins Andis, Markevics Māris, Visocka Jeļena, Rimgaile Linda, Ozola Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Prakt.darbi 3 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Griņēviča Linda 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-15.10.2017 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 1 gr. 13.11.2017-26.12.2017 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 1 gr. 16.10.2017-12.11.2017 Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Tetere Vineta 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1.1. gr. Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.1. gr. un 1.1.2. gr. Ilgaža Aija, Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.gr. Kondratjeva Jevgēnija A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1.1., 2.1.2.gr. Freiberga Anete, Saulīte Jana E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.2.1.gr. Mancēviča Lauma E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss Kļaviņa-Blekte Iveta 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Zirnītis Agris F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Plivča Alma, Kondratjeva Jevgēnija A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.1., 1.1.2.gr. Freiberga Anete, Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1.2., 2.2.2.gr. Ilgaža Aija, Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
14.30-15.15 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija 1, 2, 3 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0215(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi 1, 2, 3 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss Kontaktnodarbība G0604(PLK) Cabezas Miranda Pablo, Perez Alvarez Sergio 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-15.10.2017 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 1 gr. 13.11.2017-26.12.2017 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 1 gr. 16.10.2017-12.11.2017 Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1.1. gr. Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.2.1.gr. Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1.1., 2.1.2.gr. Freiberga Anete, Saulīte Jana E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi 3 gr. 04.09.2017-26.12.2017 3.1. Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss Kļaviņa-Blekte Iveta 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.1.gr., 1.2.2. gr. Ilgaža Aija, Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1.1., 2.1.2.gr. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Plivča Alma, Kondratjeva Jevgēnija A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.1., 1.1.2.gr. Freiberga Anete, Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1.2., 2.2.2.gr. Ilgaža Aija, Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
15.30-16.15 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija 1, 2, 3 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0215(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi 1, 2, 3 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss Kontaktnodarbība G0604(PLK) Cabezas Miranda Pablo, Perez Alvarez Sergio 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Vete2021 Veterinārā darba organizācija I Bp Lekcija 4-EN gr. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Gailis Jānis A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2021 Veterinārā darba organizācija I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Gailis Jānis A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1.1. gr. Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.gr Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.2.1.gr. Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.1., 1.1.2.gr. Freiberga Anete, Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi 3 gr. 04.09.2017-26.12.2017 3.1. Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss Kļaviņa-Blekte Iveta 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.1.gr., 1.2.2. gr. Ilgaža Aija, Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.2.gr. Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1.1., 2.1.2.gr. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 3 gr. 04.09.2017-26.12.2017 3.1, 3.2. gr. Freiberga Anete, Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1.2., 2.2.2.gr. Ilgaža Aija, Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
16.30-17.15 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija 1, 2, 3 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0215(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Valo1025 Lietišķā komunikācija I Bb Prakt.darbi 1, 3 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0604(PLK) G0105(PLK) G0112(PLK) G0608(PLK) Horgan Joseph Jack 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1.1. gr. Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.gr Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.2.1.gr. Mancēviča Lauma E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.2.2.gr. Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Grīnblate Silva A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.2.1.gr. Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.1., 1.1.2.gr. Freiberga Anete, Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.1.gr., 1.2.2. gr. Ilgaža Aija, Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.2.gr. Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 3 gr. 04.09.2017-26.12.2017 3.1, 3.2. gr. Freiberga Anete, Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1.1., 2.1.2.gr. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 3 gr. 04.09.2017-26.12.2017 3.1, 3.2. gr. Freiberga Anete, Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1.2., 2.2.2.gr. Ilgaža Aija, Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
17.30-18.15 |
Valo1025 Lietišķā komunikācija I Bb Prakt.darbi 1, 3 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0604(PLK) G0105(PLK) G0112(PLK) G0608(PLK) Horgan Joseph Jack 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 TraZ2002 Automobiļa droša vadīšana Bb Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0402(PLK) G0412(PLK) G0413(PLK) Bolšteins Juris 314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.2.1.gr. Mancēviča Lauma E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.2.2.gr. Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2017-26.12.2017 Grīnblate Silva A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.2.1.gr. Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1.1., 1.1.2.gr. Freiberga Anete, Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2.1.gr., 1.2.2. gr. Ilgaža Aija, Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 3 gr. 04.09.2017-26.12.2017 3.1, 3.2. gr. Freiberga Anete, Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 3 gr. 04.09.2017-26.12.2017 3.1, 3.2. gr. Freiberga Anete, Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
18.30-19.15 |
TraZ2002 Automobiļa droša vadīšana Bb Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0402(PLK) G0412(PLK) G0413(PLK) Bolšteins Juris 314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||||
19.30-20.15 |
TraZ2002 Automobiļa droša vadīšana Bb Prakt.darbi 1, 2 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0413(PLK) G0412(PLK) G0402(PLK) Bolšteins Juris 314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |