Atpakaļ

G0603 Pārtikas zinības Bakalaura
Pilna laika
3-sem. 5-sem. 7-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Ķīmi1011 Organiskā ķīmija I A Lekcija
Kreicbergs Viesturs
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ķīmi3001 Fizikālā un koloidālā ķīmija I A Lab.darbi
Dimiņš Fredijs
268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 270. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate4001 Matemātika III A Prakt.darbi
2.ned.
Atslēga Svetlana
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Soci2036 Socioloģija A Lekcija
G0604(PLK)

Kaufmane Dace
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 Ķīmi1011 Organiskā ķīmija I A Lab.darbi
2.ned.
Kreicbergs Viesturs
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ķīmi1011 Organiskā ķīmija I A Lekcija
1.ned.
Kreicbergs Viesturs
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ķīmi3001 Fizikālā un koloidālā ķīmija I A Lab.darbi
Dimiņš Fredijs
268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 270. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate4001 Matemātika III A Prakt.darbi
Atslēga Svetlana
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Soci2036 Socioloģija A Seminārs
Kaufmane Dace
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 Ķīmi1011 Organiskā ķīmija I A Lab.darbi
Kreicbergs Viesturs
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ķīmi3001 Fizikālā un koloidālā ķīmija I A Lab.darbi
Dimiņš Fredijs
268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 270. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2015 Fizika II A Prakt.darbi
Gavare Zanda
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2130 Ekonomikas teorija A Prakt.darbi
04.09.2017-29.10.2017
Naglis-Liepa Kaspars
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2130 Ekonomikas teorija A Prakt.darbi
30.10.2017-26.12.2017
Naglis-Liepa Kaspars
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 Ķīmi3001 Fizikālā un koloidālā ķīmija I A Lekcija
Dimiņš Fredijs
170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate4001 Matemātika III A Lekcija
Atslēga Svetlana
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2015 Fizika II A Lab.darbi
Gavare Zanda
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 Mate4001 Matemātika III A Prakt.darbi
Atslēga Svetlana
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
SpoZ2001 Sports III C Prakt.darbi
11.09.2017-26.12.2017
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Alksne Inta, Rimgaile Linda, Markevics Māris, Ozola Inta, Zonnenberga Gita, Valainis Viktors
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
SpoZ2001 Sports III C Lekcija
04.09.2017-10.09.2017
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Ozola Inta, Markevics Māris, Rimgaile Linda, Alksne Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
13.30-14.15 Ekon2130 Ekonomikas teorija A Lekcija
G0604(PLK)

Naglis-Liepa Kaspars
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
SpoZ2001 Sports III C Prakt.darbi
11.09.2017-26.12.2017
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Alksne Inta, Rimgaile Linda, Markevics Māris, Ozola Inta, Zonnenberga Gita, Valainis Viktors
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
SpoZ2001 Sports III C Lekcija
04.09.2017-10.09.2017
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Ozola Inta, Markevics Māris, Rimgaile Linda, Alksne Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
14.30-15.15 Fizi2015 Fizika II A Lekcija
Gavare Zanda
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 Fizi2015 Fizika II A Lekcija
1.ned.
Gavare Zanda
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš C Lekcija
04.09.2017-01.10.2017
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Ķince Tatjana, Zagorska Jeļena
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš C Prakt.darbi
30.10.2017-26.12.2017
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Zagorska Jeļena, Ķince Tatjana
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš C Lab.darbi
02.10.2017-29.10.2017
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Ķince Tatjana, Zagorska Jeļena
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
16.30-17.15 PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš C Lekcija
04.09.2017-01.10.2017
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Ķince Tatjana, Zagorska Jeļena
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš C Prakt.darbi
30.10.2017-26.12.2017
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Zagorska Jeļena, Ķince Tatjana
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš C Lab.darbi
02.10.2017-29.10.2017
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Ķince Tatjana, Zagorska Jeļena
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
17.30-18.15 MākZ2001 Reklāmdizains C Lekcija
Izvēles kurss.
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Paulsone Inta
511. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
18.30-19.15 MākZ2001 Reklāmdizains C Lekcija
Izvēles kurss.
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Paulsone Inta
511. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5