Atpakaļ

G0508 Kokapstrāde Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lekcija
2.ned.-04.09.2017-26.12.2017
Dekšnis Andris
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
1.ned.-04.09.2017-26.12.2017
Dekšnis Andris
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Prakt.darbi
04.09.2017-26.12.2017
1.2.
Vronskis Olafs
527. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lab.darbi
2.ned.-04.09.2017-26.12.2017
1.1.
Repša Edgars
426. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Meha4014 Lietišķā mehānika Bt Lekcija
04.09.2017-26.12.2017
Dauvarts Mārtiņš
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MežZ2012 Mežsaimniecības pamati Bp Prakt.darbi
04.09.2017-26.12.2017
Dubrovskis Edgars
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MatZ2029 Guļbūvju ražošana Bb Lekcija
04.09.2017-29.10.2017
Izvēles kurss
Balodis Juris
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
09.30-10.15 MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
04.09.2017-26.12.2017
Dekšnis Andris
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Prakt.darbi
04.09.2017-26.12.2017
1.2.
Vronskis Olafs
527. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lab.darbi
04.09.2017-26.12.2017
1.1.
Repša Edgars
426. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Meha4014 Lietišķā mehānika Bt Lekcija
04.09.2017-26.12.2017
Dauvarts Mārtiņš
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate4016 Matemātika I Bv Lekcija
04.09.2017-29.10.2017
Rubina Tatjana
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate4016 Matemātika I Bv Lekcija
30.10.2017-24.12.2017
Rubina Tatjana
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ2029 Guļbūvju ražošana Bb Lekcija
04.09.2017-29.10.2017
Izvēles kurss
Balodis Juris
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
10.30-11.15 MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lab.darbi
04.09.2017-26.12.2017
Dekšnis Andris
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lekcija
04.09.2017-26.12.2017
Repša Edgars
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Meha4014 Lietišķā mehānika Bt Prakt.darbi
04.09.2017-26.12.2017
Dauvarts Mārtiņš
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi
04.09.2017-26.12.2017
Rubina Tatjana
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi
30.10.2017-24.12.2017
Rubina Tatjana
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ2029 Guļbūvju ražošana Bb Lekcija
04.09.2017-29.10.2017
Izvēles kurss
Balodis Juris
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
11.30-12.15 MatZ3029 Kokapstrādes procesu modelēšana Bp, Bt Lekcija
04.09.2017-26.12.2017
Pugovičs Kārlis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lekcija
1.ned.-04.09.2017-26.12.2017
Repša Edgars
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lab.darbi
2.ned.-04.09.2017-26.12.2017
1.2.
Repša Edgars
426. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Meha4014 Lietišķā mehānika Bt Prakt.darbi
04.09.2017-26.12.2017
Dauvarts Mārtiņš
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi
1.ned.-04.09.2017-26.12.2017
1.1
Rubina Tatjana
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi
2.ned.-04.09.2017-26.12.2017
1.2.
Rubina Tatjana
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ2029 Guļbūvju ražošana Bb Prakt.darbi
04.09.2017-29.10.2017
Izvēles kurss
Balodis Juris
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
12.30-13.15 MatZ3029 Kokapstrādes procesu modelēšana Bp, Bt Prakt.darbi
04.09.2017-26.12.2017
Pugovičs Kārlis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Prakt.darbi
04.09.2017-26.12.2017
1.1.
Vronskis Olafs
527. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lab.darbi
04.09.2017-26.12.2017
1.2.
Repša Edgars
426. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MežZ2012 Mežsaimniecības pamati Bp Lekcija
04.09.2017-26.12.2017
Dubrovskis Edgars
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
SpoZ2001 Sports III Bb Lekcija
04.09.2017-10.09.2017
G0506(PLK)

Markevics Māris, Vītols Jānis, Alksne Inta, Rimgaile Linda, Valainis Viktors
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1

SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi
11.09.2017-26.12.2017
G0506(PLK)

Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Alksne Inta, Vītols Jānis, Markevics Māris
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
13.30-14.15 MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Prakt.darbi
04.09.2017-26.12.2017
1.1.
Vronskis Olafs
527. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
SpoZ2001 Sports III Bb Lekcija
04.09.2017-10.09.2017
G0506(PLK)

Markevics Māris, Vītols Jānis, Alksne Inta, Rimgaile Linda, Valainis Viktors
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1

SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi
11.09.2017-26.12.2017
G0506(PLK)

Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Alksne Inta, Vītols Jānis, Markevics Māris
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
14.30-15.15 MašZ4043 Datorprojektēšana Bb Lab.darbi
04.09.2017-26.12.2017
Izvēles kurss (kontaktnodarbība)
G0412(PLK)
G0402(PLK)
G0507(PLK)

Nulle Imants
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
15.30-16.15 MašZ4043 Datorprojektēšana Bb Lab.darbi
04.09.2017-26.12.2017
Izvēles kurss (kontaktnodarbība)
G0412(PLK)
G0402(PLK)
G0507(PLK)

Nulle Imants
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MatZ3017 Kokapstrādes mašīnas un instrumenti Bp Prakt.darbi
04.09.2017-26.12.2017
Miončinskis Ulvis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
16.30-17.15 Ener3025 Bioenerģētika Bb Lekcija
04.09.2017-26.12.2017
Izvēles kurss
G0506(PLK)
G0412(PLK)
G0311(PLK)
G0402(PLK)
G0215(PLK)
G0413(PLK)
G0507(PLK)

Dubrovskis Vilis
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

VadZ3006 Sabiedrisko attiecību pamati Bb Lekcija
04.09.2017-26.12.2017
Izvēles kurss
G0506(PLK)
G0807(PLK)
G0112(PLK)
G0507(PLK)

Miltoviča Baiba
277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ3017 Kokapstrādes mašīnas un instrumenti Bp Prakt.darbi
04.09.2017-26.12.2017
Miončinskis Ulvis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MežZ3060 Kokrūpniecības loģistika Bb Lekcija
04.09.2017-26.12.2017
Izvēles kurss
G0507(PLK)

Liše Sigita
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
17.30-18.15 Ener3025 Bioenerģētika Bb Lekcija
04.09.2017-26.12.2017
Izvēles kurss
G0506(PLK)
G0412(PLK)
G0311(PLK)
G0402(PLK)
G0215(PLK)
G0413(PLK)
G0507(PLK)

Dubrovskis Vilis
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

VadZ3006 Sabiedrisko attiecību pamati Bb Prakt.darbi
04.09.2017-26.12.2017
G0506(PLK)
G0807(PLK)
G0507(PLK)
G0112(PLK)

Miltoviča Baiba
277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ3060 Kokrūpniecības loģistika Bb Lekcija
04.09.2017-15.10.2017
Izvēles kurss
G0507(PLK)

Liše Sigita
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MežZ3060 Kokrūpniecības loģistika Bb Prakt.darbi
16.10.2017-26.12.2017
Izvēles kurss
G0507(PLK)

Liše Sigita
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41