Atpakaļ

G0508 Kokapstrāde Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
1.ned.
Dekšnis Andris
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lekcija
2.ned.
Dekšnis Andris
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Prakt.darbi
1.2.
Vronskis Olafs
527. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lab.darbi
2.ned.
1.1.
Repša Edgars
426. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Meha4014 Lietišķā mehānika Bt Lekcija
Dauvarts Mārtiņš
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MežZ2012 Mežsaimniecības pamati Bp Prakt.darbi
Dubrovskis Edgars
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MatZ2029 Guļbūvju ražošana Bb Lekcija
04.09.2017-29.10.2017
Izvēles kurss
Balodis Juris
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
09.30-10.15 MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
Dekšnis Andris
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Prakt.darbi
1.2.
Vronskis Olafs
527. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lab.darbi
1.1.
Repša Edgars
426. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Meha4014 Lietišķā mehānika Bt Lekcija
Dauvarts Mārtiņš
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate4016 Matemātika I Bv Lekcija
Rubina Tatjana
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ2029 Guļbūvju ražošana Bb Lekcija
04.09.2017-29.10.2017
Izvēles kurss
Balodis Juris
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
10.30-11.15 MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lab.darbi
Dekšnis Andris
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lekcija
Repša Edgars
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Meha4014 Lietišķā mehānika Bt Prakt.darbi
Dauvarts Mārtiņš
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi
Rubina Tatjana
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ2029 Guļbūvju ražošana Bb Lekcija
04.09.2017-29.10.2017
Izvēles kurss
Balodis Juris
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
11.30-12.15 MatZ3029 Kokapstrādes procesu modelēšana Bp, Bt Lekcija
Pugovičs Kārlis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lab.darbi
2.ned.
1.2.
Repša Edgars
426. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lekcija
1.ned.
Repša Edgars
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Meha4014 Lietišķā mehānika Bt Prakt.darbi
Dauvarts Mārtiņš
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi
2.ned.
1.2.
Rubina Tatjana
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi
1.ned.
1.1
Rubina Tatjana
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ2029 Guļbūvju ražošana Bb Prakt.darbi
04.09.2017-29.10.2017
Izvēles kurss
Balodis Juris
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
12.30-13.15 MatZ3029 Kokapstrādes procesu modelēšana Bp, Bt Prakt.darbi
Pugovičs Kārlis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lab.darbi
1.2.
Repša Edgars
426. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Prakt.darbi
1.1.
Vronskis Olafs
527. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MežZ2012 Mežsaimniecības pamati Bp Lekcija
Dubrovskis Edgars
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
SpoZ2001 Sports III Bb Lekcija
04.09.2017-10.09.2017
G0506(PLK)

Markevics Māris, Vītols Jānis, Alksne Inta, Rimgaile Linda, Valainis Viktors
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi
11.09.2017-26.12.2017
G0506(PLK)

Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Alksne Inta, Vītols Jānis, Markevics Māris
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
13.30-14.15 MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Prakt.darbi
1.1.
Vronskis Olafs
527. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
SpoZ2001 Sports III Bb Lekcija
04.09.2017-10.09.2017
G0506(PLK)

Markevics Māris, Vītols Jānis, Alksne Inta, Rimgaile Linda, Valainis Viktors
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi
11.09.2017-26.12.2017
G0506(PLK)

Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Alksne Inta, Vītols Jānis, Markevics Māris
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
14.30-15.15 MašZ4043 Datorprojektēšana Bb Lab.darbi
Izvēles kurss (kontaktnodarbība)
G0412(PLK)
G0402(PLK)
G0507(PLK)

Nulle Imants
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
15.30-16.15 MašZ4043 Datorprojektēšana Bb Lab.darbi
Izvēles kurss (kontaktnodarbība)
G0412(PLK)
G0402(PLK)
G0507(PLK)

Nulle Imants
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MatZ3017 Kokapstrādes mašīnas un instrumenti Bp Prakt.darbi
Miončinskis Ulvis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
16.30-17.15 Ener3025 Bioenerģētika Bb Lekcija
Izvēles kurss
G0506(PLK)
G0412(PLK)
G0311(PLK)
G0402(PLK)
G0215(PLK)
G0413(PLK)
G0507(PLK)

Dubrovskis Vilis
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
VadZ3006 Sabiedrisko attiecību pamati Bb Lekcija
Izvēles kurss
G0506(PLK)
G0807(PLK)
G0112(PLK)
G0507(PLK)

Miltoviča Baiba
277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ3017 Kokapstrādes mašīnas un instrumenti Bp Prakt.darbi
Miončinskis Ulvis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MežZ3060 Kokrūpniecības loģistika Bb Lekcija
Izvēles kurss
G0507(PLK)

Liše Sigita
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
17.30-18.15 VadZ3006 Sabiedrisko attiecību pamati Bb Prakt.darbi
G0506(PLK)
G0807(PLK)
G0507(PLK)
G0112(PLK)

Miltoviča Baiba
277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ener3025 Bioenerģētika Bb Lekcija
Izvēles kurss
G0506(PLK)
G0412(PLK)
G0311(PLK)
G0402(PLK)
G0215(PLK)
G0413(PLK)
G0507(PLK)

Dubrovskis Vilis
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MežZ3060 Kokrūpniecības loģistika Bb Lekcija
04.09.2017-15.10.2017
Izvēles kurss
G0507(PLK)

Liše Sigita
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MežZ3060 Kokrūpniecības loģistika Bb Prakt.darbi
16.10.2017-26.12.2017
Izvēles kurss
G0507(PLK)

Liše Sigita
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41