Atpakaļ

G0507 Mežinženieris Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Visas grupas 1 2
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lekcija
04.09.2017-26.12.2017
Davidāns Māris
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Fizi2013 Fizika Bv Lab.darbi
1 gr.
04.09.2017-26.12.2017
1.1.
Pelēce Ilze
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2013 Fizika Bv Lab.darbi
1 gr.
04.09.2017-26.12.2017
1.2.
Gajevskis Antons
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Lekcija
04.09.2017-26.12.2017
Sarmulis Ziedonis
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Fizi2013 Fizika Bv Lekcija
2.ned.-04.09.2017-26.12.2017
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.-04.09.2017-26.12.2017
Džeriņa Baiba
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
09.30-10.15 MežZ3066 Mežkopība Bt Lekcija
2.ned.-04.09.2017-26.12.2017
Miezīte Olga
32. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lekcija
1.ned.-04.09.2017-26.12.2017
Davidāns Māris
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija
04.09.2017-26.12.2017
Džeriņa Baiba
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-04.09.2017-26.12.2017
Saveļjevs Aleksandrs
46. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.-04.09.2017-26.12.2017
Sarmulis Ziedonis
46. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
1 gr.
04.09.2017-26.12.2017
1.1.
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lab.darbi
1 gr.
04.09.2017-26.12.2017
1.2.
Davidāns Māris
44. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Fizi2013 Fizika Bv Lekcija
04.09.2017-26.12.2017
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lab.darbi
1 gr.
04.09.2017-26.12.2017
1.1.
Davidāns Māris
44. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
1 gr.
04.09.2017-26.12.2017
1.2.
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija
04.09.2017-26.12.2017
Džeriņa Baiba
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-04.09.2017-26.12.2017
1.2.
Davidāns Māris
44. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-04.09.2017-26.12.2017
1.1.
Saveļjevs Aleksandrs
46. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-04.09.2017-26.12.2017
1.2.
Saveļjevs Aleksandrs
46. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-04.09.2017-26.12.2017
Davidāns Māris
44. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Fizi2013 Fizika Bv Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2017-26.12.2017
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2013 Fizika Bv Lab.darbi
2 gr.
04.09.2017-26.12.2017
Pelēce Ilze
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-04.09.2017-26.12.2017
1.1.
Davidāns Māris
44. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ2037 Kokmateriālu transports Bp Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.-04.09.2017-26.12.2017
Millers Mareks
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
2 gr.
04.09.2017-26.12.2017
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija
1.ned.-04.09.2017-26.12.2017
Džeriņa Baiba
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.-04.09.2017-26.12.2017
Džeriņa Baiba
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ3066 Mežkopība Bt Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.-04.09.2017-26.12.2017
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.-04.09.2017-26.12.2017
Sarmulis Ziedonis
46. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lab.darbi
2 gr.
04.09.2017-26.12.2017
Davidāns Māris
44. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Fizi2013 Fizika Bv Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2017-26.12.2017
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2017-29.10.2017
Apsīte Evita
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
12.30-13.15 MežZ2037 Kokmateriālu transports Bp Lekcija
04.09.2017-26.12.2017
Millers Mareks
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ3066 Mežkopība Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.-04.09.2017-26.12.2017
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ3066 Mežkopība Bt Lekcija
04.09.2017-26.12.2017
Miezīte Olga
32. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
SpoZ2001 Sports III Bb Lekcija
07.09.2017
Anškins Andis, Visocka Jeļena, Valainis Viktors, Vītols Jānis, Rimgaile Linda, Markevics Māris, Alksne Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1

SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi
11.09.2017-26.12.2017
Alksne Inta, Markevics Māris, Rimgaile Linda, Vītols Jānis, Valainis Viktors, Visocka Jeļena, Anškins Andis
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
13.30-14.15 MežZ2037 Kokmateriālu transports Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.-04.09.2017-26.12.2017
Millers Mareks
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ2037 Kokmateriālu transports Bp Lekcija
1.ned.-04.09.2017-26.12.2017
Millers Mareks
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2017-29.10.2017
Apsīte Evita
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
SpoZ2001 Sports III Bb Lekcija
07.09.2017
Anškins Andis, Visocka Jeļena, Valainis Viktors, Vītols Jānis, Rimgaile Linda, Markevics Māris, Alksne Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1

SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi
11.09.2017-26.12.2017
Alksne Inta, Markevics Māris, Rimgaile Linda, Vītols Jānis, Valainis Viktors, Visocka Jeļena, Anškins Andis
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
14.30-15.15 Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Lekcija
04.09.2017-29.10.2017
Apsīte Evita
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2017-29.10.2017
Apsīte Evita
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
15.30-16.15 Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Lekcija
04.09.2017-29.10.2017
Apsīte Evita
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2017-29.10.2017
Apsīte Evita
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
16.30-17.15 Ener3025 Bioenerģētika Bb Lekcija
04.09.2017-26.12.2017
Izvēles kurss
G0508(PLK)
G0506(PLK)
G0412(PLK)
G0311(PLK)
G0402(PLK)
G0215(PLK)
G0413(PLK)

Dubrovskis Vilis
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

VadZ3006 Sabiedrisko attiecību pamati Bb Lekcija
04.09.2017-26.12.2017
Izvēles kurss
G0508(PLK)
G0506(PLK)
G0807(PLK)
G0112(PLK)

Miltoviča Baiba
277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ3060 Kokrūpniecības loģistika Bb Lekcija
04.09.2017-26.12.2017
Izvēles kurss
G0508(PLK)

Liše Sigita
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
17.30-18.15 Ener3025 Bioenerģētika Bb Lekcija
04.09.2017-26.12.2017
Izvēles kurss
G0508(PLK)
G0506(PLK)
G0412(PLK)
G0311(PLK)
G0402(PLK)
G0215(PLK)
G0413(PLK)

Dubrovskis Vilis
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

VadZ3006 Sabiedrisko attiecību pamati Bb Prakt.darbi
04.09.2017-26.12.2017
G0508(PLK)
G0506(PLK)
G0807(PLK)
G0112(PLK)

Miltoviča Baiba
277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ3060 Kokrūpniecības loģistika Bb Lekcija
04.09.2017-15.10.2017
Izvēles kurss
G0508(PLK)

Liše Sigita
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MežZ3060 Kokrūpniecības loģistika Bb Prakt.darbi
16.10.2017-26.12.2017
Izvēles kurss
G0508(PLK)

Liše Sigita
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41