Atpakaļ

G0419 Dizains un amatniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem.
Visas apakšprog. KokMet-Koka un metāla tehnoloģijas un dizains Tekstils-Amatnieciskās tekstila tehnoloģijas un dizains
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 MatZ3062 Kokapstrādes tehnoloģijas un dizains I Bp Lekcija
KokMet a.prg.
04.09.2017-26.12.2017
Ābele Andis
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MākZ3019 Padziļinātā zīmēšana III Bp Lekcija
04.09.2017-17.09.2017
Paulsone Inta
525. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MākZ3019 Padziļinātā zīmēšana III Bp Lab.darbi
18.09.2017-26.12.2017
Paulsone Inta
525. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Citi2035 Amatniecības pamati Bt Prakt.darbi
16.10.2017-10.12.2017
Beitere-Šeļegovska Zane
339. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Ekon3124 Grāmatvedība un finanses Bt Lekcija
04.09.2017-26.12.2017
Mistre Baiba
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
09.30-10.15 MatZ1006 Materiālzinības (tekstils) Bt Lekcija
Tekstils a.prg.
04.09.2017-26.12.2017
Reihmane Silvija
433. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MatZ3062 Kokapstrādes tehnoloģijas un dizains I Bp Lekcija
KokMet a.prg.
04.09.2017-26.12.2017
Ābele Andis
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MākZ3019 Padziļinātā zīmēšana III Bp Lekcija
04.09.2017-17.09.2017
Paulsone Inta
525. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MākZ3019 Padziļinātā zīmēšana III Bp Lab.darbi
18.09.2017-26.12.2017
Paulsone Inta
525. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MatZ4012 Materiālzinības (konstrukciju materiāli) Bt Lekcija
KokMet a.prg.
04.09.2017-26.12.2017
Lāceklis-Bertmanis Jānis
202. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MatZ2040 Adīšanas tehnoloģijas un dizains Bp Prakt.darbi
Tekstils a.prg.
04.09.2017-26.12.2017
Beitere-Šeļegovska Zane
431. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Ekon3124 Grāmatvedība un finanses Bt Prakt.darbi
04.09.2017-26.12.2017
Mistre Baiba
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
10.30-11.15 MatZ1006 Materiālzinības (tekstils) Bt Lekcija
Tekstils a.prg.
04.09.2017-26.12.2017
Reihmane Silvija
433. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MatZ3062 Kokapstrādes tehnoloģijas un dizains I Bp Lekcija
KokMet a.prg.
04.09.2017-26.12.2017
Ābele Andis
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ4012 Materiālzinības (konstrukciju materiāli) Bt Lekcija
KokMet a.prg.
04.09.2017-26.12.2017
Lāceklis-Bertmanis Jānis
202. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MatZ2040 Adīšanas tehnoloģijas un dizains Bp Lekcija
Tekstils a.prg.
04.09.2017-26.12.2017
Beitere-Šeļegovska Zane
431. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MatZ4012 Materiālzinības (konstrukciju materiāli) Bt Lab.darbi
KokMet a.prg.
04.09.2017-26.12.2017
Lāceklis-Bertmanis Jānis
202. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MatZ2040 Adīšanas tehnoloģijas un dizains Bp Prakt.darbi
Tekstils a.prg.
04.09.2017-26.12.2017
Beitere-Šeļegovska Zane
431. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Ekon3124 Grāmatvedība un finanses Bt Prakt.darbi
04.09.2017-26.12.2017
Mistre Baiba
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
11.30-12.15 MatZ1006 Materiālzinības (tekstils) Bt Lekcija
Tekstils a.prg.
1.ned.-04.09.2017-26.12.2017
Reihmane Silvija
433. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MatZ1006 Materiālzinības (tekstils) Bt Lab.darbi
Tekstils a.prg.
2.ned.-04.09.2017-26.12.2017
Reihmane Silvija
433. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MatZ3062 Kokapstrādes tehnoloģijas un dizains I Bp Lab.darbi
KokMet a.prg.
04.09.2017-26.12.2017
Ābele Andis
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ4012 Materiālzinības (konstrukciju materiāli) Bt Lekcija
KokMet a.prg.
04.09.2017-26.12.2017
Lāceklis-Bertmanis Jānis
202. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MatZ2040 Adīšanas tehnoloģijas un dizains Bp Prakt.darbi
Tekstils a.prg.
04.09.2017-26.12.2017
Beitere-Šeļegovska Zane
431. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ2015 Izstrādājumu projektēšana AutoCAD I Bp Lab.darbi
04.09.2017-26.12.2017
Vronskis Olafs
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5, 522. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Citi2035 Amatniecības pamati Bt Prakt.darbi
16.10.2017-10.12.2017
Beitere-Šeļegovska Zane
338. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 MatZ1006 Materiālzinības (tekstils) Bt Lab.darbi
Tekstils a.prg.
04.09.2017-26.12.2017
Reihmane Silvija
433. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MatZ3062 Kokapstrādes tehnoloģijas un dizains I Bp Lab.darbi
KokMet a.prg.
04.09.2017-26.12.2017
Ābele Andis
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ2040 Adīšanas tehnoloģijas un dizains Bp Prakt.darbi
Tekstils a.prg.
04.09.2017-26.12.2017
Beitere-Šeļegovska Zane
431. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ2015 Izstrādājumu projektēšana AutoCAD I Bp Lab.darbi
04.09.2017-26.12.2017
Vronskis Olafs
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5, 522. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Citi2035 Amatniecības pamati Bt Prakt.darbi
16.10.2017-10.12.2017
Beitere-Šeļegovska Zane
338. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
13.30-14.15 MākZ2016 Kompozīcija un krāsu mācība II Bt Lekcija
04.09.2017-15.10.2017
Spulle-Meiere Ivanda
433. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MākZ2016 Kompozīcija un krāsu mācība II Bt Prakt.darbi
16.10.2017-26.12.2017
Spulle-Meiere Ivanda
433. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
14.30-15.15 Citi2035 Amatniecības pamati Bt Lekcija
16.10.2017-10.12.2017
G0418(PLK)

Beitere-Šeļegovska Zane
431. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
SpoZ2001 Sports III Bb Lekcija
07.09.2017
Markevics Māris, Rimgaile Linda, Zonnenberga Gita, Valainis Viktors
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1

SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi
11.09.2017-26.12.2017
Markevics Māris, Rimgaile Linda, Zonnenberga Gita, Valainis Viktors
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
15.30-16.15 Citi2035 Amatniecības pamati Bt Lekcija
16.10.2017-10.12.2017
G0418(PLK)

Beitere-Šeļegovska Zane
431. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
SpoZ2001 Sports III Bb Lekcija
07.09.2017
Markevics Māris, Rimgaile Linda, Zonnenberga Gita, Valainis Viktors
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1

SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi
11.09.2017-26.12.2017
Markevics Māris, Rimgaile Linda, Zonnenberga Gita, Valainis Viktors
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
16.30-17.15 Citi2035 Amatniecības pamati Bt Lekcija
16.10.2017-10.12.2017
G0418(PLK)

Beitere-Šeļegovska Zane
431. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5