Atpakaļ

G0307 Būvniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Visas grupas 1 2
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Lekcija
Kreilis Jānis
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi
11.09.2017-26.12.2017
G0327(PLK)
G0311(PLK)
G0331(PLK)

Cīrule Marina, Šillere Līvija, Zonnenberga Gita, Valainis Viktors, Alksne Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
SpoZ2001 Sports III Bb Lekcija
04.09.2017-10.09.2017
G0327(PLK)
G0311(PLK)
G0331(PLK)

Alksne Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Šillere Līvija, Cīrule Marina
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
Mate2031 Matemātika III Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.
Atslēga Svetlana
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2132 Ekonomikas teorija Bv Lekcija
Kizika Baiba
302. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
09.30-10.15 BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Lekcija
Skadiņš Ulvis
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi
11.09.2017-26.12.2017
G0327(PLK)
G0311(PLK)
G0331(PLK)

Cīrule Marina, Šillere Līvija, Zonnenberga Gita, Valainis Viktors, Alksne Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
SpoZ2001 Sports III Bb Lekcija
04.09.2017-10.09.2017
G0327(PLK)
G0311(PLK)
G0331(PLK)

Alksne Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Šillere Līvija, Cīrule Marina
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
Fizi2005 Fizika II Bt Prakt.darbi
1 gr.
Gavare Zanda
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2031 Matemātika III Bt Prakt.darbi
2 gr.
Atslēga Svetlana
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2132 Ekonomikas teorija Bv Prakt.darbi
1 gr.
Kizika Baiba
302. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2041 Būvfizika Bp Prakt.darbi
2 gr.
Liepiņš Sandris
301. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
10.30-11.15 HidZ2005 Hidraulika Bt Lekcija
Siļķe Kārlis
301. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Mate2031 Matemātika III Bt Prakt.darbi
1 gr.
Atslēga Svetlana
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2132 Ekonomikas teorija Bv Prakt.darbi
2 gr.
Kizika Baiba
302. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2041 Būvfizika Bp Prakt.darbi
1 gr.
Liepiņš Sandris
301. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
11.30-12.15 Arhi2050 Arhitektūra II Bp Lekcija
Štrausa Silvija
802. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Mate2031 Matemātika III Bt Lekcija
Atslēga Svetlana
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Prakt.darbi
2 gr.
Dandens Atis
702. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Mate2031 Matemātika III Bt Prakt.darbi
1 gr.
Atslēga Svetlana
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ2041 Būvfizika Bp Lekcija
Liepiņš Sandris
301. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
12.30-13.15 Arhi2050 Arhitektūra II Bp Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.
Štrausa Silvija
802. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Arhi2050 Arhitektūra II Bp Lab.darbi
2 gr.
2.ned.
Štrausa Silvija
802. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Mate2031 Matemātika III Bt Prakt.darbi
2 gr.
Atslēga Svetlana
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.
Dandens Atis
702. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.
Dandens Atis
702. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
13.30-14.15 Fizi2005 Fizika II Bt Lab.darbi
1 gr.
Gavare Zanda, Pelēce Ilze
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Arhi2050 Arhitektūra II Bp Lab.darbi
1 gr.
1.ned.
1.1.
Fībigs Mārtiņš
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
HidZ2005 Hidraulika Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.
Ieviņa Daina
111. aud. (1. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.
1.1.
Dandens Atis
702. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
HidZ2005 Hidraulika Bt Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.
Ieviņa Daina
301. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Arhi2050 Arhitektūra II Bp Lab.darbi
1 gr.
2.ned.
1.2.
Fībigs Mārtiņš
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.
1.2.
Dandens Atis
702. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
HidZ2005 Hidraulika Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.
1.2.
Ziemeļnieks Reinis
111. aud. (1. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Fizi2005 Fizika II Bt Prakt.darbi
2 gr.
Gavare Zanda
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2031 Matemātika III Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.
1.1.
Atslēga Svetlana
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
HidZ2005 Hidraulika Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.
1.1.
Ziemeļnieks Reinis
111. aud. (1. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Mate2031 Matemātika III Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.
1.2.
Atslēga Svetlana
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 Fizi2005 Fizika II Bt Lekcija
Gavare Zanda
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.
Skadiņš Ulvis
702. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Arhi2050 Arhitektūra II Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.
Fībigs Mārtiņš
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Fizi2005 Fizika II Bt Lab.darbi
2 gr.
Pelēce Ilze
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
HidZ2005 Hidraulika Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.
Ziemeļnieks Reinis
302. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
15.30-16.15 Fizi2005 Fizika II Bt Lekcija
1.ned.
Gavare Zanda
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Prakt.darbi
1 gr.
Skadiņš Ulvis
702. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19