Atpakaļ

G0215 Lauksaimniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Visas apakšprog. Darz-Dārzkopība Lauk-Laukkopība Lopk-Ciltslietu zootehniķis Uzne-Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
Skrupska Dace
338. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
Orlova Irina
327. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
16.10.2017-26.12.2017
Palabinskis Jānis
314. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
04.09.2017-15.10.2017
Mangalis Māris
314. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
02.10.2017-26.12.2017
Vucāns Roberts
135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
Lauk a.prg.
04.09.2017-19.11.2017
Leibus Inguna
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
Lauk a.prg.
20.11.2017-26.12.2017
Tetere Vineta
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
04.09.2017-29.10.2017
Trūpa Aiga
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
02.10.2017-26.12.2017
1.1.
Vucāns Roberts
135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Lauk a.prg.
30.10.2017-26.12.2017
1.2.
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
04.09.2017-08.10.2017
Mangalis Māris
326. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
09.10.2017-26.12.2017
Palabinskis Jānis
113. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
04.09.2017-29.10.2017
1.2.
Dubova Laila
15. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
04.09.2017-15.10.2017
Izvēles kurss
Kreišmane Dzidra
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
16.10.2017-10.12.2017
Izvēles kurss
Liepniece Marta
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
11.12.2017-26.12.2017
Izvēles kurss
Darguža Madara
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
Skrupska Dace
338. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
Orlova Irina
327. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
13.11.2017-26.12.2017
Tetere Vineta
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
04.09.2017-12.11.2017
Leibus Inguna
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
02.10.2017-26.12.2017
Vucāns Roberts
135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
Lauk a.prg.
04.09.2017-19.11.2017
Leibus Inguna
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
Lauk a.prg.
20.11.2017-26.12.2017
Tetere Vineta
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
04.09.2017-29.10.2017
Trūpa Aiga
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
02.10.2017-26.12.2017
1.1.
Vucāns Roberts
135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Lauk a.prg.
30.10.2017-26.12.2017
1.2.
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
04.09.2017-08.10.2017
Mangalis Māris
326. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
09.10.2017-26.12.2017
Palabinskis Jānis
113. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
04.09.2017-29.10.2017
1.2.
Dubova Laila
15. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
04.09.2017-15.10.2017
Izvēles kurss
Kreišmane Dzidra
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
16.10.2017-10.12.2017
Izvēles kurss
Liepniece Marta
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
11.12.2017-26.12.2017
Izvēles kurss
Darguža Madara
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija
Siliņa Dace
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
Darz, Lopk a.prg.
04.09.2017-19.11.2017
Leibus Inguna
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
04.09.2017-08.10.2017
Mangalis Māris
326. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
Darz, Lopk a.prg.
20.11.2017-26.12.2017
Tetere Vineta
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
09.10.2017-26.12.2017
Palabinskis Jānis
113. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
02.10.2017-26.12.2017
Vucāns Roberts
135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
Uzne a.prg.
04.09.2017-19.11.2017
Leibus Inguna
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
04.09.2017-29.10.2017
Trūpa Aiga
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
04.09.2017-01.10.2017
Vircava Ilze
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
Uzne a.prg.
20.11.2017-26.12.2017
Tetere Vineta
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
Līpenīte Ināra
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Darz, Lopk a.prg.
09.10.2017-26.12.2017
Palabinskis Jānis
113. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
04.09.2017-01.10.2017
1.1.
Vircava Ilze
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
02.10.2017-26.12.2017
1.1.
Vucāns Roberts
135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Darz, Lopk a.prg.
04.09.2017-08.10.2017
Mangalis Māris
326. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
Darz, Lopk, Lauk a.prg.
16.10.2017-10.12.2017
Liepniece Marta
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Prakt.darbi
Darz, Lopk, Lauk a.prg.
04.09.2017-15.10.2017
Kreišmane Dzidra
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Prakt.darbi
Darz, Lopk, Lauk a.prg.
11.12.2017-26.12.2017
Darguža Madara
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Prakt.darbi
Siliņa Dace
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
Darz, Lopk a.prg.
04.09.2017-19.11.2017
Leibus Inguna
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Uzne a.prg.
30.10.2017-26.12.2017
1.2.
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
04.09.2017-08.10.2017
Mangalis Māris
326. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
Darz, Lopk a.prg.
20.11.2017-26.12.2017
Tetere Vineta
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
09.10.2017-26.12.2017
Palabinskis Jānis
113. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
04.09.2017-29.10.2017
Kārkliņš Aldis
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
Uzne a.prg.
04.09.2017-19.11.2017
Leibus Inguna
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
04.09.2017-29.10.2017
Trūpa Aiga
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
Uzne a.prg.
20.11.2017-26.12.2017
Tetere Vineta
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lekcija
Uzne a.prg.
Līpenīte Ināra
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Darz, Lopk a.prg.
09.10.2017-26.12.2017
Palabinskis Jānis
113. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Darz, Lopk a.prg.
04.09.2017-08.10.2017
Mangalis Māris
326. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
04.09.2017-01.10.2017
1.2.
Vircava Ilze
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
02.10.2017-26.12.2017
1.2.
Vucāns Roberts
135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
Darz, Lopk, Lauk a.prg.
16.10.2017-10.12.2017
Liepniece Marta
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Prakt.darbi
Darz, Lopk, Lauk a.prg.
04.09.2017-15.10.2017
Kreišmane Dzidra
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Prakt.darbi
Darz, Lopk, Lauk a.prg.
11.12.2017-26.12.2017
Darguža Madara
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi
11.09.2017-26.12.2017
G0703(PLK)

Alksne Inta, Anškins Andis, Markevics Māris, Visocka Jeļena, Rimgaile Linda, Ozola Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
SpoZ2001 Sports III Bb Lekcija
04.09.2017-10.09.2017
G0703(PLK)

Alksne Inta, Anškins Andis, Markevics Māris, Visocka Jeļena, Rimgaile Linda, Ozola Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Uzne a.prg.
30.10.2017-26.12.2017
1.2.
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
04.09.2017-29.10.2017
Kārkliņš Aldis
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
1.ned.
1.1.
Līpenīte Ināra
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
2.ned.
1.2.
Līpenīte Ināra
135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lekcija
Uzne a.prg.
1.ned.
Līpenīte Ināra
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
04.09.2017-29.10.2017
1.1.
Dubova Laila
15. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Lauk a.prg.
30.10.2017-26.12.2017
1.1.
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
Adamovičs Aleksandrs
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
02.10.2017-26.12.2017
1.2.
Vucāns Roberts
135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Prakt.darbi
Uzne a.prg.
04.09.2017-15.10.2017
Izvēles kurss
Kreišmane Dzidra
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Prakt.darbi
Uzne a.prg.
16.10.2017-10.12.2017
Izvēles kurss
Liepniece Marta
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Prakt.darbi
Uzne a.prg.
11.12.2017-26.12.2017
Izvēles kurss
Darguža Madara
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi
11.09.2017-26.12.2017
G0703(PLK)

Alksne Inta, Anškins Andis, Markevics Māris, Visocka Jeļena, Rimgaile Linda, Ozola Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
SpoZ2001 Sports III Bb Lekcija
04.09.2017-10.09.2017
G0703(PLK)

Alksne Inta, Anškins Andis, Markevics Māris, Visocka Jeļena, Rimgaile Linda, Ozola Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
04.09.2017-29.10.2017
Alsiņa Ina
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija
Lopk a.prg.
04.09.2017-29.10.2017
Trūpa Aiga
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
30.10.2017-26.12.2017
Dubova Laila
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
04.09.2017-29.10.2017
Kārkliņš Aldis
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
1.ned.
1.1.
Līpenīte Ināra
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
2.ned.
1.2.
Līpenīte Ināra
135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
04.09.2017-29.10.2017
1.1.
Dubova Laila
15. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Lauk a.prg.
30.10.2017-26.12.2017
1.1.
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
1.ned.
Adamovičs Aleksandrs
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
2.ned.
Adamovičs Aleksandrs
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
02.10.2017-26.12.2017
1.2.
Vucāns Roberts
135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Prakt.darbi
Uzne a.prg.
04.09.2017-15.10.2017
Izvēles kurss
Kreišmane Dzidra
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Prakt.darbi
Uzne a.prg.
16.10.2017-10.12.2017
Izvēles kurss
Liepniece Marta
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Prakt.darbi
Uzne a.prg.
11.12.2017-26.12.2017
Izvēles kurss
Darguža Madara
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
Izvēles kurss
G0703(PLK)

Kļaviņa Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lekcija
2.ned.
Izvēles kurss
G0402(PLK)

Palabinskis Jānis
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lab.darbi
1.ned.
Izvēles kurss Kontaktnodarbība
G0402(PLK)

Palabinskis Jānis
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
04.09.2017-29.10.2017
Alsiņa Ina
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija
Lopk a.prg.
04.09.2017-29.10.2017
Trūpa Aiga
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
30.10.2017-26.12.2017
Dubova Laila
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
1.ned.
1.1.
Līpenīte Ināra
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
2.ned.
1.2.
Līpenīte Ināra
135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
VadZ4041 Biznesa informācijas menedžments Bb Lekcija
Izvēles kurss
G0105(PLK)

Līcīte Lāsma
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
Adamovičs Aleksandrs
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Darz a.prg.
30.10.2017-26.12.2017
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
04.09.2017-29.10.2017
Dubova Laila
15. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
15.30-16.15 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
Izvēles kurss
G0703(PLK)

Kļaviņa Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Prakt.darbi
Izvēles kurss
G0402(PLK)

Palabinskis Jānis
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Uzne, Lopk a.prg.
30.10.2017-26.12.2017
Uzne.1.1., Lopk.
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
VadZ4041 Biznesa informācijas menedžments Bb Prakt.darbi
Izvēles kurss
G0105(PLK)

Līcīte Lāsma
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Darz a.prg.
30.10.2017-26.12.2017
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
04.09.2017-29.10.2017
Dubova Laila
15. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
16.30-17.15 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
Izvēles kurss
G0703(PLK)

Kļaviņa Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ener3025 Bioenerģētika Bb Lekcija
Izvēles kurss
G0508(PLK)
G0506(PLK)
G0412(PLK)
G0311(PLK)
G0402(PLK)
G0413(PLK)
G0507(PLK)

Dubrovskis Vilis
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Uzne, Lopk a.prg.
30.10.2017-26.12.2017
Uzne.1.1., Lopk.
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
17.30-18.15 Ener3025 Bioenerģētika Bb Lekcija
Izvēles kurss
G0508(PLK)
G0506(PLK)
G0412(PLK)
G0311(PLK)
G0402(PLK)
G0413(PLK)
G0507(PLK)

Dubrovskis Vilis
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5