Atpakaļ

G0907 Informācijas tehnoloģijas ilgtspējīgai attīstībai Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 InfT1033 Lietojumprogrammatūra Bp Lekcija
1.ned.
G0903(PLK)

Tabunova Tatjana
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT1033 Lietojumprogrammatūra Bp Prakt.darbi
2.ned.
1.1.
Tabunova Tatjana
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ1009 Programmēšanas pamati I Bp Lab.darbi
1.2.
Smirnova Jekaterina
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi1015 Ilgtspējīgas attīstības pamati Bt Prakt.darbi
1.1.
Gailums Aleksandrs
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi1015 Ilgtspējīgas attīstības pamati Bt Lekcija
Gailums Aleksandrs
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP307 Profesionālā angļu valoda I Bv Seminārs
1.1.
Čivžele Olga
340. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
09.30-10.15 DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I Bp Lekcija
G0903(PLK)

Vītols Gatis
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ1009 Programmēšanas pamati I Bp Lab.darbi
1.1.
Smirnova Jekaterina
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I Bp Prakt.darbi
1.2.
Zeltiņa Rūta
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I Bp Prakt.darbi
1.1.
Zeltiņa Rūta
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP307 Profesionālā angļu valoda I Bv Seminārs
1.1.
Čivžele Olga
327. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
10.30-11.15 DatZ1009 Programmēšanas pamati I Bp Lekcija
G0903(PLK)

Šmits Ingus
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Filz1018 Filozofija, ētika, estētika Bv Lekcija
Brāzma Gunārs
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
SpoZ1001 Sports I Bb Lekcija
06.09.2017
G0903(PLK)

Alksne Inta, Ozola Inta, Justovičs Gatis, Rimgaile Linda, Zonnenberga Gita
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi
11.09.2017-26.12.2017
G0903(PLK)

Zonnenberga Gita, Rimgaile Linda, Justovičs Gatis, Ozola Inta, Alksne Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
ValoP307 Profesionālā angļu valoda I Bv Seminārs
1.2.
Čivžele Olga
340. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
11.30-12.15 InfT3018 Grafiskā lietojumprogrammatūra Bp Lekcija
Viļumsone Inga
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Filz1018 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs
2.ned.
Brāzma Gunārs
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Filz1018 Filozofija, ētika, estētika Bv Lekcija
1.ned.
Brāzma Gunārs
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
SpoZ1001 Sports I Bb Lekcija
06.09.2017
G0903(PLK)

Alksne Inta, Ozola Inta, Justovičs Gatis, Rimgaile Linda, Zonnenberga Gita
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi
11.09.2017-26.12.2017
G0903(PLK)

Zonnenberga Gita, Rimgaile Linda, Justovičs Gatis, Ozola Inta, Alksne Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
ValoP307 Profesionālā angļu valoda I Bv Seminārs
1.2.
Čivžele Olga
327. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 InfT3018 Grafiskā lietojumprogrammatūra Bp Lab.darbi
1.3.
Viļumsone Inga
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Filz1018 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs
Brāzma Gunārs
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2016 Operētājsistēmas I Bp Lekcija
G0903(PLK)

Zacepins Aleksejs
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT1033 Lietojumprogrammatūra Bp Prakt.darbi
1.2.
Tabunova Tatjana
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 InfT3018 Grafiskā lietojumprogrammatūra Bp Lab.darbi
1.1.
Viļumsone Inga
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2016 Operētājsistēmas I Bp Prakt.darbi
1.2.
Kviesis Armands
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT1033 Lietojumprogrammatūra Bp Prakt.darbi
1.3.
Tabunova Tatjana
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi1015 Ilgtspējīgas attīstības pamati Bt Prakt.darbi
1.2.
Gailums Aleksandrs
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT1033 Lietojumprogrammatūra Bp Prakt.darbi
1.1.
Tabunova Tatjana
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT1033 Lietojumprogrammatūra Bp Prakt.darbi
1.ned.
1.2.
Tabunova Tatjana
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 DatZ2016 Operētājsistēmas I Bp Prakt.darbi
1.1.
Kviesis Armands
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3018 Grafiskā lietojumprogrammatūra Bp Lab.darbi
1.2.
Viļumsone Inga
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT1033 Lietojumprogrammatūra Bp Prakt.darbi
1.ned.
1.3.
Tabunova Tatjana
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi1015 Ilgtspējīgas attīstības pamati Bt Prakt.darbi
1.3.
Gailums Aleksandrs
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 DatZ2016 Operētājsistēmas I Bp Prakt.darbi
1.3.
Kviesis Armands
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP307 Profesionālā angļu valoda I Bv Seminārs
1.1.
Pušinska Baiba
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP307 Profesionālā angļu valoda I Bv Seminārs
1.2.
Horgan Joseph Jack
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
16.30-17.15 ValoP307 Profesionālā angļu valoda I Bv Seminārs
1.1.
Horgan Joseph Jack
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP307 Profesionālā angļu valoda I Bv Seminārs
1.2.
Pušinska Baiba
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5